Skoči na vsebino

Trenutno igram [11/2020]


MaDrung

Priporočeni prispevki

Ćamir (izbrisani) reče pred 1 uro:

Gre pa druga sezona mimo ekstra hitro. Epizode 2-5 majo tako 1h igranja na epizodo. Tako da res ekspresno prideš skozi, če te bo mikalo kdaj, ko je noč dolga in ne moreš spat

No, si jo bom pustil na disku, sej verjamem da bom s časoma malo pozabu ta rage pa se vrnu :) Sem pa pozabu omenit, da mi je kul to sprejemanje moralnih odločitev pod ekstremnimi pogoji. Kot po naključju sem ravno sredi igranja dokončal roman Pepel in diamant, kjer je ravno tako govora o temu, a lahko dejanja človeka med vojno sodimo po tem, ko je vojna že končana? "Začetek vojne izbriše mir in začetek miru izbriše vojno". V bistvu spravi pod vprašanje to, kar si kot človek, se mi zdi da smatramo lastno moralo za nekaj metafizičnega in nesmrtnega, če se dovolj vživiš v igro se zna to dodobra pretresti. Toliko časa je tudi minilo od nacizma, pa ga še vedno ne razumemo in mislim, da ni neka splošna vednost, da to ni nek virus ki je prišu iz vesolja na kometu ampak čista človeška narava. 

Povezava do prispevka

Ja to mi je tudi do neke mere zamorilo, ker sem šel brat na internet kaj se zgodi če drugače izbereš in sem pol vidu da se vse steče v isti rezultat :D Ampak tega minusa ji nekako ne morem dat, ker če ne bi šel gledat na net recimo da ne bi mogu vedet in bi me uspešno prepričala v to, da ima mnogo čisto različnih scenarijev.

Povezava do prispevka

Včeraj sem po 10 letih (ja, toliko je že star moj računalnik, ojoj) spet zagnal in preigral Limbo.

 

Obožujem igre, ki so dodelane do kraja. Kjer so vsaka glasbena nota in vsak piksel tam, kot je treba.

 

Nepozabna igra o kateri bom mlajšim razlagal še čez 30 let.

 

10/10

 

 

uredilo bitje ayrton79
Povezava do prispevka
Heretik reče pred 19 urami:

Ja to mi je tudi do neke mere zamorilo, ker sem šel brat na internet kaj se zgodi če drugače izbereš in sem pol vidu da se vse steče v isti rezultat :D Ampak tega minusa ji nekako ne morem dat, ker če ne bi šel gledat na net recimo da ne bi mogu vedet in bi me uspešno prepričala v to, da ima mnogo čisto različnih scenarijev.

Meni je bilo zelo očitno, ker ko sem izbral čisto drugačno pot, je takoj prešaltala, kot da bi izbral prvo opcijo. Se prav vidi da so si misli, eh, te glupe opcije pa noben ne bo zbral.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 32 minutami:

in kakšna ti je bila igrica

 

a so se ti smilili monsterji? Meni so se ful :( 

prvi hod sm pršu do prvega bosa pa jo potem odložil ker sem geekal Apex, ful me je motila kamera pa konj, tudi ogromni bossi niso najbolj my thing

 

potem sm gledal tist lore video od slincha oz. o easter eggih/final secret al neki, res dobr video

pa se mal bolj potrudil, ker svet mi je bil res ošeč

 

Tako prazen ampak vseeno užiten v raziskovanju, u izi emo, ma nek skrivnosten vibe, pa polno malenkosti kot npr. da sploh ne veš npr imen dokler se ne zarollajo credisti, ful nisi neki spoon_feedan

to resnično malo špilom rata, oz. pri meni, je samo dayz še vzbudil podoben want po exploranju, feeling peaceful v totalno mrtvem svetu

 

Tisti monsterji ki se niso hotl borit je blo kr tko mal, ja, če mi jih ne bi bilo treba, jih ne bi, žalostno jih je blo pobit, sploh ker so edina živa stvar v tem svetu poleg tebe

 

Kul igrica, sploh za ps2 ero je mogla bit folku takrat res carska.

 

Kar se tiče kontrol bi rekel še da mi je kar malce čudno da niso igre bolj adaptale te "mehanike" grab_a

že res da je težje, ampak, nekako, ima toliko več smisla da moraš pritisnit tipko da nekaj zagrabiš, in držiš, da grabiš naprej

 

zlo mi je bla tut ošeč malenkost da "ti" zgubljaš polt/postajaš vedno bolj bled z vsakim monsterjem, medtem ko ona pridobiva

 

konec všečen, kot najstnik bi najbrž teško požiral

 

dam ji nekje 8/10, največji minus gladko kamera

Slinch reče pred 16 minutami:

a Roza Tič je tvoje pravo ime al maš samo na psn tak nick?

Ne, rekl je da je nick prekratek

uredilo bitje Sovica
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Kar še mal špilaj da vidiš, kaj so modeli naredili kar se tiče raznolikosti likov - trije protagonisti so notri in vsak se igra povsem drugače, mad respect, kr ene par namenskih pretepačin nima tako deep sistemov :)

 

Drgač je pa to druga zvrst kot Sekiro, pač klasični slasher tipa Ninja Gaiden in Bayonetta... Drgač pa valda, kot cel izdelek je pa Sekiro ene dva nivoja višje.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...