Skoči na vsebino

Trenutno igram [11/2020]


MaDrung

Priporočeni prispevki

Bessie reče pred 5 urami:

Malo pozno, ampak bolje prit na zabavo kot sploh ne, igram tLoUII

Opis slike ni na voljo.

 

XEcutIor reče pred 13 minutami:

 

To PS3-ko si pa potegnil iz naftalina!  :D

 

tomazek reče pred 4 minutami:

 

To je slika iz TLOU 2.

 

XEcutIor reče pred 2 minutama:


Resno? Kam je prišla grafika! :blink:
Toliko napredna, da je prelisičila moje oči!
Jaz živim še v letu 1990 očitno :rofl:

:avadodo: :avadodo: :avadodo: :avadodo: 

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Me3do reče pred 2 minutama:

Odvisno kej hočeš 

Arc je caster build in bi ga mogoče za prvic spustil

Glede na to da si že vlagal v str maš pol dve izbiri

Al greš pure str in je toto

Alpa narediš quality build in maš str/dex 50:50 razdeljen

 

Bt je pa gun/katana build in jst na tvojem mestu ne bi vlagal

 

Generalno imaš za statse soft in hard cap

Soft cap je pri 25 hard pri 50

(soft/hard cap pomeni da za eno piko, ki jo das v stat dobiš vedno manj benefita (resistance, damage,...)) 

 

Izjemi sta end, ki ima soft cap pri 20 in hard cap na 40 in pa arc, ki ima soft cap pri 70 in nima hard capa

 

Generalno maš nekako tku:

Vit dvigneš do 30

End do 20 (če boš vidu da si dostikrat brez stamine dvigneš na 30, ne greš pa čez 40 - hard cap) 

 

Potem pa maš na izbiro glede na build:

Pure strength? Das str do 50

Quality? Str/dex 25/25 oziroma visas

 

Str lahko mešaš tudi z arc, maš par weaponov ki skalirajo z obojem

 

Uglavnem je build predvsem odvisen od orožja ki ga boš uporabljau, oziroma build ti določa mera orožja bojo boljša za tvoj build :D

 

Carsko. Super hvala za pro tipse.

Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 6 minutami:


Resno? Kam je prišla grafika! :blink:
Toliko napredna, da je prelisičila moje oči!
Jaz živim še v letu 1990 očitno :rofl:

 

hehe jaz sem tudi nasedel, sem že mislil napisati, lej ga prasca kako ne skrbi za staro legendarno konzolo:D

 

Edino igrice so mi izgledale fake in bolj kot nekaj kar kupiš na bosanski tržnici.

uredilo bitje Feget
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Jaz sem cel BB pocheezal do maksimuma. Živel sem 100% prepričan, da je tista bajta in štenge na začetku legitimno načrtovan in edini način za fajt z volkodlakoma. Valda izkoristiš vsak nagrobnik, polomlen voz, rampo, štenge, ograjo in karkol, da dobiš pol metra prostora in sekundo oddiha preden želvariš naprej po bossu, pol sem jih pretepal iz neke dupline in abusal hitboxe. Pa fuuul pomaga, ko upadeš k bossu overleveled ko galkotove kile pozimi.

 

Istočasni turtlerski in rage rekrod sem pa definitvno postavil, ko se v blood moon fazi odšetal v unseen village, ne vem če sem v keri igrici doživel bolj hinavsko in v mozeg drkajoče mobe in njihovo postavitev. Kakšne zapletene vzorce gibanja in luranja mobov sem izvajal po tistih štengah in platforam, lohk bi napisal vsaj diplomsko delo.

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 8 minutami:

Jaz sem cel BB pocheezal do maksimuma. Živel sem 100% prepričan, da je tista bajta in štenge na začetku legitimno načrtovan in edini način za fajt z volkodlakoma.

 

Fak... ko sem začel brat ta post sem bil samo wtf!!? :huh: Ob omembi BB vedno pomislim na Big Bang, ko čakam, če bo še kaj konzol... pa berem...berem... in pol, ko vidim, da si se na štengah (pred vhodom) boril z volkodlaki (za zadnji PS5 na polici)... ugotovim, da sem v napačni temi.

  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka

BB je neverjeten špil. res je kul da se lahko level boostaš še preden sploh vidiš bossa (sta dve lokacije kjer je Madman's knowlage dosegljiv od začetka),.. Je pa tudi res, da je stamina managment veliko manj pomemben aspekt in stweekana kot v DESu, kjer je vse tako natančno izpiljeno da from nikdar tega več ni dosegel. Praktično ko je enkrat stamina nad 20,.. je bolje level-upat vse drugo, ker sicer rata stamina management povsem trivialen.

 

Vsem novo prišlekom z PS5 + kolekcijo, toplo priporočam, da kupite DLC (že zaradi neverjetno kul orožij in ene par bossov je super cool.)

Povezava do prispevka

Evo, to se ti zgodi, ko cheesaš nasprotnike na vrhu big bena z novo pridobljenim blender moveom (THANKS OBAMAGALKO), ki ga fukne dol in si pri tem misliš kjer faking big brain si.

EnmXev_XcAALNPp.jpg

 

EnmXev_XcAALNPp.jpg

Tip je zletel dol in se ubil na zunanji strani ograje, kamor nimam dostopa. Zdaj nagrada lebdi tam in se mi roga. :avadodo:

uredilo bitje KE RIT
  • Solzice 1
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 6 minutami:

Evo, to se ti zgodi, ko cheesaš nasprotnike na vrhu big bena z novo pridobljenim blender moveom (THANKS OBAMAGALKO), ki ga fukne dol in si pri tem misliš kjer faking big brain si.

EnmXev_XcAALNPp.jpg

 

EnmXev_XcAALNPp.jpg

Tip je zletel dol in se ubil na zunanji strani ograje, kamor nimam dostopa. Zdaj nagrada lebdi tam in se mi roga. :avadodo:

 

ugasni in relovdaj špil,.. Item se spawna na vrhu nebotičnika,.. (Je pa full stresno ko se ti prvič to zgodi),.. Ampak jaz ga verjetno nikdar soloh nisem premagal brez cheesa,..

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Ma igra je fenomenalna. Zdaj, ko sem prišel iz unega prvega dela kjer je vse migotalo in žagalo, sploh ne opazim da bi me nizka resolucija motila.

Aja, pa motil sem se glede frame dropov, tisto je verjetno res bil samo random stuttering. Zadeva teče solid 30FPS non stop. Kaj bi dal za vsaj 60 FPS patch, če ne že višjo resolucijo. Igra kjer hodiš po random tunelu v kanalizaciji in iz teme začne proti tebi teči faking merjasec si ne zasluži manj. :avadodo:

 

foker reče pred 1 minuto:

ugasni in relovdaj špil,.. Item se spawna na vrhu nebotičnika,..

U nice. Thx!

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Ravno končal RDR2, ki se mi je valal na polici že več kot eno leto. Po 100 urah igranja prišel do konca in rezal čebulo na kolobarje! Ava Rockstar! :worship:

 

Zdej pa se suče TLoU2, še ena iz backloga. Pa na začetku zajahaš konja in so se mi takoj zarolal sveži spomni iz RDR2 in konjička ... jao, pa od kod je tolk čebule no!

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 uro:

Evo, to se ti zgodi, ko cheesaš nasprotnike na vrhu big bena z novo pridobljenim blender moveom (THANKS OBAMAGALKO), ki ga fukne dol in si pri tem misliš kjer faking big brain si.

Tip je zletel dol in se ubil na zunanji strani ograje, kamor nimam dostopa. Zdaj nagrada lebdi tam in se mi roga. :avadodo:

Men nejatežji del špila. Enostavno nisem vedel, kaj in kako. Tukaj sem prvič uporabail youtube. Se mi je špil kar malo zameril na tem delu. Mi je pa ene par hunterjev težjih od 80% bossev v igri.

 

KE RIT reče pred 1 uro:

Ma igra je fenomenalna. Zdaj, ko sem prišel iz unega prvega dela kjer je vse migotalo in žagalo, sploh ne opazim da bi me nizka resolucija motila.

Aja, pa motil sem se glede frame dropov, tisto je verjetno res bil samo random stuttering. Zadeva teče solid 30FPS non stop. Kaj bi dal za vsaj 60 FPS patch, če ne že višjo resolucijo. Igra kjer hodiš po random tunelu v kanalizaciji in iz teme začne proti tebi teči faking merjasec si ne zasluži manj. :avadodo:

 

U nice. Thx!

Zadeva sicer res teče solid 30fps, ampak njih čas ni konsistenten, zato ni ravno tako, kot bi moralo bit. So pa igro že modali za 60fps in dokazali, da bi igra z lahkoto tekla @ 60fps @ ps4pro. Že na peasant ps4 bi lahko tekla @ 60fps ampak 720p.

Glede na to, da nek random dude patcha igro, ki nima ravno nekega dostopa, bi rekel, da je tako enostavno narest, da bi že na ps4pro tekla @ 60fps pa tega niso naredili, bo 100% nek preprost update, katerega bodo prodajali po 40€, vsak drugi igralec BB na forumu bo to kupil vključno z mano.

Povezava do prispevka

Bloodborne sem kljub vsej svoji vrhunskosti že dvakrat nehal igrat. Prvič pred Amelio, sem imel eno leto pavze, drugič pa pred Shadow of Yharnam, zdej mam spet eno leto pavze. Pa mislim da boss dejansko ni tolk težak, kot nekateri pišejo. Sem spet čist ven iz forme in bi rabu kar neki drilla, da sploh pridem od zadnje lampe do treh senc. Kakšne vzpodbudne besede?

Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 uro:

Men nejatežji del špila. Enostavno nisem vedel, kaj in kako. Tukaj sem prvič uporabail youtube. Se mi je špil kar malo zameril na tem delu. Mi je pa ene par hunterjev težjih od 80% bossev v igri.

Po doslej videnem se strinjam. Srečal sem 2 (če ne štejem Gascoignea), unga na stolpu z gatling gunom in unga pod stolpom. Sam njih se vsaj da lepo parryjat.

 

Drugače mislim, da sem overlevelan lol. Blood Starved Beast padla v prvo. Vsi mobi so pa dobesedno pičkin dim, tudi ko me obkolijo. Dejansko je edina jeba zaenkrat, če se kam zataknem in me več mobov stun locka.

Orjaki (prvič, ko sem zagledal tisto premikajočo se dvonadstropno "hišo" sem se malo podelal v gate, moram priznat) so počasni, volkodlaki, ki sem se jih še najbolj bal pa sedaj padejo v treh udarcih.

 

Sej po moje bom hitro pojedu te besede, ko bodo začeli uletavat kaki novi mobi. :D

 

(Ne morem nehat igrat, pls send help.)

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Jest sem 20x več časa porabil, da sem prišel do cleric beasta, kot pa sem potreboval zanj. Ni padel zdej v drugo, ampak prav matral se pa tudi nisem. Father Gascoine mi je bil pošten boss, presenetljivo eazy padel brze cheezanja.

Pri bloodstarved beastu sem se pa toliko matral, da sem na koncu povabil tistega fanta, ki je zunaj čakal in 2vs beast je padel res v prvo. Kar ne smatram za cheez, tam zunaj je stal z namenom, čisto legal ingame mehanika :)

 

Povezava do prispevka

Kakšnega fanta? A to misliš un summon mal višje na klancu pred vhodom?

Si bom zapomnil za prvič, ko se mi bo zataknilo kje. Zaenkrat se še zmeraj ful preveč zabavam. V Sekiru bi verjetno tole fural 24/7, če bi bilo na voljo. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Blood starved beast mi je delal probleme prvič,.. zdaj ga ponavadi sesujem v miže,..(ker se ponavadi precej buffam,.. zlasti orožje upgradano vedno do nivoja ko praktično vse pade v zamahu ali dveh) ampak kjer je pa res hard je v enem chalice dungeonu kjer je stvar res ubijalska,.. isto z še enim bossom,.. ki se ga ponavadi zastrupi od daleč,.. (poznavalci bodo vedeli) potem pa verzijo srečaš v Chalice dungeon -u ,.. in se zajebavaš ure in ure,.. fun times. Pa ličinka pauk je v Chalice dungenu tudi zelo hard (ker je malo placa)

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Nadaljujem Bloodborne.

 

:avadodo::avadodo::avadodo:

 

Pizda kako noro dober dizajn ima ta igra, ne se jebat. To mesto je nehumano dobro narejeno. Sedaj sem nalomil še Amelio. Spet v prvo. :mafija:

Mislim, da sem res overlevelan. Bossi se mi ne zdijo nič posebnega sami po sebi, problem je, če te kak udarec one shota ali kak bolj švoh udarec lock stuna in pol te ene par dodatnih švoh udarcev ubije. Jaz pa imam dovolj VIT, da se to ne dogaja. Do sedaj sem imel daleč največ problemov s Cleric Beast, ki sem ga nabil v ene petem poskusu, pol naprej pa sem umrl samo enkrat pri Gascoigne, ker sem se zataknil ob nek nagrobni kamen.

Aja, pa srečal sem električnega hunterja, ki mu ljubkovalno pravim Sasuke. Sem ga optimistično probal tolčt, dokler ni uletel še njegov kolega s šibrovko. Sem bil samo NOPE in spizdu ko zajec.

Pa eni strici v hoodijih so iznenada uleteli in ko sem enga ubil sem kr umrl in se znašu v nekem Unseen neki neki lol. Sem ugotovil, da je tisto super spot za farmat material za orožja. :D

Zdaj sem prižgal lampo v Forbidden Woods. Komaj čakam kaj bo dalje.

 

Anyway, kako faking fantastični so pol novi mobi kasneje. Tisti beli undertakerji in varuhi s križi pred Ameliino cerkvijo so tako faking creepy, da me je kr malo stiskalo v želodcu.

Kar se character dizajna tiče je tole "Berskerk the game". Pa vedno sem oboževal Lovecraft cosmic horror, sam nikoli nisem vedel, da tako zelo. :D

 

Pa muzika. Fak, muzika. :avadodo:

 

(Ja ja, vem, welcome to 2015. :D Sorry za takle cringe hype, samo si ne morem pomagat, k sem se zaradi te igre pomladil za vsaj ene 20 let :D)

uredilo bitje KE RIT
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

@KE RIT ma kakšen "cringe" hype :) BB fanom prov polepšaš moment s takšnim prisrčnim veseljem IMO. Smo bili vsi enkrat tam kjer si ti zdej, samo pač leto ali pet prej :D:D 

 

Čaki da zalutaš globje v Forbidden woods. From software je v enem intervijuju razkril, da je bil dizajner te stopnje je kot otrok molestan od 5 m pošasti ko je šel po krompir v klet,  travme je pa potem kot najstnik zdravil z LCDjem in gobami. Kar se ful pozna. V tem levelu in levelu za forbidden woods greš dokončno iz "weird shit" faze v "batshit insane" :D  

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...