Buzzkill Objavljeno 29. maj 2026 Avtor Share Objavljeno 29. maj 2026 Ker je to ameriški woke radar lol. Ti si za ameriško_kega wokesterja praktično nazi. 1 Navedek Povezava do prispevka
Weraziel Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 Ne smemo enačit vse zahodnjaške wokesterje kot eno. Nisem jaz bluehaired non-binary vegan, sem pa absolutno Trash Future/Well There's Your Problem ne-zaupamo-ne-levim-ne-desnim type of zahodnjaški wokester. Sej kok je šlo v levo me ni presenetilo, vertikala pa Ampak ja, glede na vprašanja so za njih main wokesterji bluehaired non-binary vegani, čeravno to kar jaz predstavljam je verjetno bolj radikalno od iPhone instagram wokesterjev. Navedek Povezava do prispevka
Konec igre Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 ke_kit reče pred 8 urami: https://www.idrlabs.com/chud-woke-values/test.php 1 Navedek Povezava do prispevka
ke_kit Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 Mladi brt. 1 Navedek Povezava do prispevka
viddek Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 @Konec igre Mlad Pick one Navedek Povezava do prispevka
Galko Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 evo, nice & balanced, tko kot v RL Navedek Povezava do prispevka
Berbasecks Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 Lol, dobu prav rahlo acts chud in seveda močno is woke 1 Navedek Povezava do prispevka
raveer Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 1.5 levo in 1.5 dol v spodnjem levem kvadrantu Navedek Povezava do prispevka
atomic Objavljeno 2. junij 2026 Share Objavljeno 2. junij 2026 (urejano) Men te ankete manje više... ampak danes na poti v službo 7:43 na glavnem semaforju čakam in gledam ven in reklamni pano, odprem oči, ker mi ni blo nič jasn. Šta je ovo??? Slovenska firma pa res ena nigrka ne medium ampak uno res well done 2x zapečena zraven ene milfare... In jest bi tko rekel, da bi se moral zgražat nad plakatom in to faking WOKE idelogijo, ki je okužila tudi Slovenijo, ker sem Chad, obnašam se k Chad, celo folk k sm vprašal danes v smetana chatu, ker gostilno priporočajo je takoj padel nasvet, atomic zate je gostilna Čad! Evo pa naj reče @Galko, @Konec igre če ni res... Ne, jest se nisem iz križišča naprej odpeljel proti šihtu tako da sm plunil ven in se zgražal, ampak se mi v avtu brez prestav pojavil ročni menjalnik in to res huuge... Tko da jest sem očitno res woke 2. junij 2026 uredilo bitje atomic 1 1 Navedek Povezava do prispevka
Vučko3 Objavljeno 2. junij 2026 Share Objavljeno 2. junij 2026 Jebo mater, črne sploh videl nisem iz prve, pa ni iz druge 4 Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 2. junij 2026 Avtor Share Objavljeno 2. junij 2026 (urejano) Ajd da je vsaj huda, ne pa to. 2. junij 2026 uredilo bitje Buzzkill Navedek Povezava do prispevka
catal Objavljeno 2. junij 2026 Share Objavljeno 2. junij 2026 atomic reče pred 4 urami: Men te ankete manje više... ampak danes na poti v službo 7:43 na glavnem semaforju čakam in gledam ven in reklamni pano, odprem oči, ker mi ni blo nič jasn. Šta je ovo??? Slovenska firma pa res ena nigrka ne medium ampak uno res well done 2x zapečena zraven ene milfare... In jest bi tko rekel, da bi se moral zgražat nad plakatom in to faking WOKE idelogijo, ki je okužila tudi Slovenijo, ker sem Chad, obnašam se k Chad, celo folk k sm vprašal danes v smetana chatu, ker gostilno priporočajo je takoj padel nasvet, atomic zate je gostilna Čad! Evo pa naj reče @Galko, @Konec igre če ni res... Ne, jest se nisem iz križišča naprej odpeljel proti šihtu tako da sm plunil ven in se zgražal, ampak se mi v avtu brez prestav pojavil ročni menjalnik in to res huuge... Tko da jest sem očitno res woke Small dick energy hits again. 1 1 Navedek Povezava do prispevka
sadhu sequencer Objavljeno 2. junij 2026 Share Objavljeno 2. junij 2026 atomic reče pred 4 urami: Men te ankete manje više... ampak danes na poti v službo 7:43 na glavnem semaforju čakam in gledam ven in reklamni pano, odprem oči, ker mi ni blo nič jasn. Šta je ovo??? Slovenska firma pa res ena nigrka ne medium ampak uno res well done 2x zapečena zraven ene milfare... In jest bi tko rekel, da bi se moral zgražat nad plakatom in to faking WOKE idelogijo, ki je okužila tudi Slovenijo, ker sem Chad, obnašam se k Chad, celo folk k sm vprašal danes v smetana chatu, ker gostilno priporočajo je takoj padel nasvet, atomic zate je gostilna Čad! Evo pa naj reče @Galko, @Konec igre če ni res... Ne, jest se nisem iz križišča naprej odpeljel proti šihtu tako da sm plunil ven in se zgražal, ampak se mi v avtu brez prestav pojavil ročni menjalnik in to res huuge... Tko da jest sem očitno res woke Nisi chad ampak si seronja. Chad pomeni nekaj drugega. Ti si fizično, psihično, mentalno in intelektualno prešibek da bi bil chad. 1 Navedek Povezava do prispevka
atomic Objavljeno 2. junij 2026 Share Objavljeno 2. junij 2026 Buzzkill reče pred 3 urami: Ajd da je vsaj huda, ne pa to. Sm mislu da se v tvojem vesolju nigrka in huda izključuje Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 2. junij 2026 Avtor Share Objavljeno 2. junij 2026 atomic reče pred 31 minutami: Sm mislu da se v tvojem vesolju nigrka in huda izključuje Kje lol Navedek Povezava do prispevka
sadhu sequencer Objavljeno 2. junij 2026 Share Objavljeno 2. junij 2026 Navedek Povezava do prispevka
Avion Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 Vučko3 reče Dne, 2. 6. 2026 at 16:36: Jebo mater, črne sploh videl nisem iz prve, pa ni iz druge Buzzkill reče Dne, 2. 6. 2026 at 17:06: Ajd da je vsaj huda, ne pa to. Ma kakšna Lisca, ni lepšga, ko te iz Leva dol gleda tale jumbo plakat celo poletje: Komaj čakaš na rdečo pa zastoj na križišči. Hvala, Calzedonia. lp, dacapo 2 Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 4. junij 2026 Avtor Share Objavljeno 4. junij 2026 Isuse Kriste kera raketa. A se motim, al ma drop of chink v sebi? Navedek Povezava do prispevka
Avion Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 Dokler nima dropa mene v sebi, me boli kurac lp 1 2 Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.