Skoči na vsebino

DO YOU EVEN LIFT


Ne me jeb

Priporočeni prispevki

evo uspelo 5x3 squat na 120kg

 

kako zdej nardim treninge da bom peakal cez en mesec in testiral 1 rep maxe?

 

pa se en poverty DL k sem delal konvencionalnega prvic po dolgem cajtu. mogoc kaka mn3carka lurka in so ji vsec tipi z oblikovano zadnjico. nikol ne ves.

 

https://streamable.com/asfwt9

 

also mislim da facebook ve da mam debelo rit in stegna k mi skos neke raztegljive hlace ponuje

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Kokc casa vam vzame fitnes? Js rad hodim sam obenem se pa zavedam da gre dost casa za to in ne morem delat drugih stvari. Trenutno grem 2-3x na teden. Vecinoma 3x in mi je to veliko casa in si ne predstavljam da bi hodil 4x ali celo 5x. Kako kej vi gledate na to?

 

Je pa res, da je pri meni problem komolec in se moram res prej ogreti da minimiziram poslabsanje, tako da mi gre že za to cca 20 do 25 min. Potem mi pa wod vzame dobro urov in pridem skor na 2 uri.

Povezava do prispevka
WhitWhip reče pred 5 urami:

Kokc casa vam vzame fitnes? Js rad hodim sam obenem se pa zavedam da gre dost casa za to in ne morem delat drugih stvari. Trenutno grem 2-3x na teden. Vecinoma 3x in mi je to veliko casa in si ne predstavljam da bi hodil 4x ali celo 5x. Kako kej vi gledate na to?

 

Je pa res, da je pri meni problem komolec in se moram res prej ogreti da minimiziram poslabsanje, tako da mi gre že za to cca 20 do 25 min. Potem mi pa wod vzame dobro urov in pridem skor na 2 uri.

 

 

Namesto ogrevanja zrihtaj vzrok, ce se da. 

 

 

 

Drgac pa 4x na teden, i guess da okol 2h

Povezava do prispevka
WhitWhip reče pred 6 urami:

 

Je pa res, da je pri meni problem komolec in se moram res prej ogreti da minimiziram poslabsanje, tako da mi gre že za to cca 20 do 25 min. Potem mi pa wod vzame dobro urov in pridem skor na 2 uri.

 

Poskusi bpc 157 2x dnevno po 125 mcg. Jaz sem tako pozdravil teniški komolec v 20 dneh.

Povezava do prispevka

uf, sem kr zadovoljen dans. sam ce bi bil true meet bi pogorel

 

openerje sem si nastavil na maxe iz meeta k je bil ze dolg nazaj, se pred korono.

 

squat je sel np 130, 140, 145

 

bench sem naredil 100ko za ogrevanje kr na easy. openerja na 110 sem pa dvakrat failal. tko da ja... tle bi pogorel na meetu. sem sel kar naprej na dl.

 

deadlift sem naredil openerja 150 tud kr okej. pri 160 me je grip zjebal. mogoc bi mogu hookgrip uporabit. pomagala bi tudi boljsa palca. also medogrevanjem bencha me je iznenada zacel bolet prstanec na roki. tko wtf. ampak to so izgovori. bo treba se grindat. ker je forma bla slaba nisem se enkrat poskusal ker se nocem zjebat. na prejsnjem meetu sem pol mogu iboprufencke jest par dni k me je v krizu usekal.

 

all in all good day v gymu. zdej pa dopust pol pa osredotocanje na deadlift.

 

https://streamable.com/aucmak

 

 

 

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka
WhitWhip reče Dne, 4. 6. 2021 at 12:04:

Trenutno grem 2-3x na teden. Vecinoma 3x in mi je to veliko casa in si ne predstavljam da bi hodil 4x ali celo 5x. Kako kej vi gledate na to?

 

treniram doma in počasi vlagam v domači fitnes, ravno ker mi sicer ne bi zneslo in ker imam plac. 

 

 

lahko probaš 1-2x tedensko vadit doma s telesno težo ali pa če ti je premalo investiraš v obtežilni jopič ali pa pas na katerega obesiš uteži. 

 

variacij za kvalitetno vadbo je dovolj tudi v takšnem načinu.

Povezava do prispevka
Hell666 reče pred 3 urami:

teti hex koluti so govno za deadliftat / veslat

 

kolute sem gledal bumper kolute z linka spodaj. te hex kvečjemu manjše za progression. 

 

https://www.fitnesshop.si/bumper-koluti

 

drevored reče pred 2 urama:

ce mas kes vzames zelezne kolute in mas jih cel lajf. bos pa rabil platformo (ki se scasoma obrabi in jo je treba renovirat na kakih 5 let bi rekel)

 

ce mas malo manj kesa vzames gumirane utezi. nagibaj se k utezem ki so sirse, ker se tezje poskodujejo.

 

razmišljam finančno zmerno. lahko se tud mal stegnem za kakšnih dodatnih 300 €, če bi videl smisel v tem.

prodajalec iz linkanega shopa pravi na uč za 100kg olimpijskih uteži in palico cca 800€. torej tam do dobrih 1000€ bi bil pripravljen dat. 

 

za podlogo sem mislil kar navadno gumijasto podlogo, ki je hkrati tudi dovolj trdna, da nudi podporo - za referenco video spodaj. 

bi mi platforma res predstavljala takšno prednost, pri takšnih težah uteži? 

 

uteži res nebi 2x (istih) kupoval, palico se vidim, da jo bom vsaj še 1x. 

realno o železnih kolutih sploh nisem razmišljal. je smiselno za domačo rabo iti v železne kolute, ker uporabljal jih bom samo jaz, kakšno obrabo gume sploh lahko pričakujem?

na kaj bi moral biti pozoren pri palci? 

 

 

uredilo bitje opflipo
Povezava do prispevka

guma poci/se natrga. se posebi tile tanki 5 kilski koluti ki se zvijajo ko jih vrzes na tla. ampak za zmerno uporabo verjetno dost dolgo zdrzi. odvisno tud od kvalitete ane. tko prek neta tezko obcutis kvaliteto.

 

kvihtarnica je sponzorirana iz strani https://www.eluir.com/

sicer, da se razumemo, to je vse kitajska roba ane. ampak pri eluirju dobis vsaj preverjeno kitajsko robo :)

 

za platformo sem mislil pac gumo ja. beton in zelezo ne gresta glih skupaj. je pa s platformo tudi odvisno kaj rabis. ponavad je sredinski del lesen, da je res stabilno (ne stojis na gumi). pol mas pa se izgled, blazenje udarca (ko bos prisel do 200 kil deadlifta bos zacel povzrocati sosedom neprijetne vibracije :)), itd.

 

aja, pa ne da se mi gledat videa ampak za cheap flooring nabavis gumo, ki je za v hlev. dosti cenejsa od namenske fitnes gume.

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka

pri palici mas spet miljon nekih variant.

deadlift palce so mal bolj upogljive. namenske squat palce so debelejse in majo 25 kil. potem izbiras knurling. eni knurlingi so tko agresivni da ti potrgajo vso kozo, eni so samo za ljudi, ki imajo zelo suhe roke in pol neki vmes. pol si izberes kje na palci je knurling (al je na sredini al ni). pol barva, kvaliteta (kvaliteta lezajev za un vrtljiv del na koncu).

za amaterja nabavis nek all around bar z najbolj agresivnim knurlingom ki ga se preneses imo.

Povezava do prispevka

kul thanx za smernice 

 

drevored reče pred 24 minutami:

aja, pa ne da se mi gledat videa ampak za cheap flooring nabavis gumo, ki je za v hlev. dosti cenejsa od namenske fitnes gume.

 

hehe sem nastavil da vse vidiš v cca 1min, kakor best varjatno, ampak ja predlaga isto kot ti 🙂

Povezava do prispevka
WhitWhip reče Dne, 4. 6. 2021 at 12:04:

Kokc casa vam vzame fitnes? 

 Zadnji dve leti (če odštejemo lockdowne) treniram vsak dan cca 2,5h vse skupaj, od tega cca 1h 15min delovnih serij z utežmi. Treniram izključno zgodaj zjutraj od 6h do 8:30h Bol ko ne sem že 2leti v deficitu, v tem času sem zgubil približno 30kg speha in pridobil slabih 10kg čiste. Sem pa povratnik in sem že treniral kakih 15let nazaj. Pa prosim ne mi sedaj o kakšni pretreniranosti, ker znam poslušat svoje telo. Tako spočiti kot sem sedaj še nisem bil, pa imam še redni šiht, dva mala otroka plus še kak hobi... Sicer se bolj redko vagam, sem pa se včeraj in imam trenutno 92kg in 9%bf... Do konca avgusta se defka, potem pa koncnooo surplus da bomo lah mal na masi začel delat. Sem pa se marsikaj naučil v vseh teh letih in lah rečem samo to da se mi pri 95% gymbrojih samo smeji ko jih gledam... je pa tudi res da nismo vsi z istimi cilji v fitnesu...

Povezava do prispevka
hunter reče pred 36 minutami:

 Zadnji dve leti (če odštejemo lockdowne) treniram vsak dan cca 2,5h vse skupaj, od tega cca 1h 15min delovnih serij z utežmi. Treniram izključno zgodaj zjutraj od 6h do 8:30h Bol ko ne sem že 2leti v deficitu, v tem času sem zgubil približno 30kg speha in pridobil slabih 10kg čiste. Sem pa povratnik in sem že treniral kakih 15let nazaj. Pa prosim ne mi sedaj o kakšni pretreniranosti, ker znam poslušat svoje telo. Tako spočiti kot sem sedaj še nisem bil, pa imam še redni šiht, dva mala otroka plus še kak hobi... Sicer se bolj redko vagam, sem pa se včeraj in imam trenutno 92kg in 9%bf... Do konca avgusta se defka, potem pa koncnooo surplus da bomo lah mal na masi začel delat. Sem pa se marsikaj naučil v vseh teh letih in lah rečem samo to da se mi pri 95% gymbrojih samo smeji ko jih gledam... je pa tudi res da nismo vsi z istimi cilji v fitnesu...

 

Pics plz

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...