Skoči na vsebino

DO YOU EVEN LIFT


Ne me jeb

Priporočeni prispevki

gorančuga reče pred 14 urami:

A je kdo mel kdaj knee pain pri pocepu, takoj pod pogacico zapece kr dost

 

 

 

image.png.f46d9f1aac20748311d6cfc9240f2c60.png

 

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2953297/

 

Results

Strength of the gluteus medius and maximus muscles were significantly less in the extremities of patients experiencing knee pain than the extremity without knee pain.

 

Probaj 2x -4x tedensko po treningu ali na rest day delat lateral band walks + side lying hip abduction for glute medius activation. 

Povezava do prispevka

Mene tud že kak teden boli desna noga zadaj na zunanji strani bo proti kolenu (ne znam točno definirat izvora) in to samo na dnu počepa, ali če stisnem nogo skupaj, da gre peta blizu riti. Nekaj sem poizkušal googlat a ne dobim dobrih rezultatov.

Povezava do prispevka
gorančuga reče pred 1 uro:

Pa je res povezava s temi ritnimi misicami, tnx flipflop 

Bo treba ojacat

 

 

Ja, pogosto so stvari povezane na presenetljiv način. Kdor je kdaj konkretno valjčkal noge ali z žogico masiral hrbtni del okrog ramen, ta ve da pravilen pritisk lahko sproži neke vrsto povezano zategnitev na čisto drugem koncu telesa. Prav zabavno na svoj način. 

Povezava do prispevka
SpaWn reče pred 2 urama:

Mene tud že kak teden boli desna noga zadaj na zunanji strani bo proti kolenu (ne znam točno definirat izvora) in to samo na dnu počepa, ali če stisnem nogo skupaj, da gre peta blizu riti. Nekaj sem poizkušal googlat a ne dobim dobrih rezultatov.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Iliotibial_band_syndrome

 

Related? Če drugega ne imo na zanimiv in razumljiv način obrazloži.  

 

 

Povezava do prispevka
drevored reče Dne, 20. 6. 2020 at 17:24:

ja dejstvo je da ma mleko 4-5g naravnega cukra

 

ce pa ti pijes sejke z vodo pa nevem kaj da ti recem druzga kot ofuj

 

drevored reče Dne, 20. 6. 2020 at 22:50:

k ma ze mleko prevec cukra za pit pol se je za vprasat kje so vase slike v abercrombie katalogu?

Dj to so že prov gorann tier argumenti

>waaahhh mommy it tastes bad

 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Morski reče Dne, 5. 7. 2020 at 12:20:

Kakšna je kaj obiskanost vaših fitnesov?

 

Fitnes kamor hodim se zapira, promet je upadel  za več kot polovico, strošek za razkužila je pa skyhigh. Furali bojo samo še skupinske vadbe in še to bojo preselili v telovadnico. 

 

Šel sem si že ogledat drug fitnes in je tudi zgledal gibo obisk, ampak ima na srečo večino prometa iz borilnih veščin. 

Povezava do prispevka
Hell666 reče Dne, 11. 7. 2020 at 13:36:

se kej cuta

Itak. Letni dopust je za mano (na morju pač ne moreš bit v deficitu) sem pa vseeno treniral in malo pazil na hrano ves čas dopusta. Sem bil že na zelo dobri poti marca (okoli 11% BF) potem pa me je Korona zajebala in sem izgubil kakih 5 mesecev. BF mi je šel nazaj na okoli 15% res sem se zapustu... Zdej pa rezat na polno. Rad bi se že enkrat znebil speha preden grem na maso. Trenutno sem na okoli 13% BF in 95kg, svarcijeva višina 188cm. Cilj okoli 9%BF na 90kg do konca septembra. Potem pa masa. Žile se že kažejo :)

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...