Skoči na vsebino

DO YOU EVEN LIFT


Ne me jeb

Priporočeni prispevki

moropfliposki reče pred 17 minutami:

sadomazo reporting in; bulgarian split squat  lower1, reverse lunges lower2. 
 

ne glih za finish, pac pa takoj po mainliftu

Čestitam za težko obliko depresije :D

Danes se lahko pohvalim, da mi je uspelo narest 3 repse 180kg backsquatta. Lahko bi še za 20 pojačal, sam bi že tko kolena preveč trpela

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 3
Povezava do prispevka

a to je zame? 

 

https://www.timebreak.eu/trgovina/fitnes-oprema/fitnes-in-aerobika/pull-up-chin-up-drog-za-dvigovanje/samostojeci-pull-up-drog-za-dvigovanje

 

ja, una skleca zgleda impossible, sm probu se postavt pa se lahk barely kej premaknem :D

 

mogoce k sm premejhn tud. 

 

ce bi se enkrat kupoval, bi verjetno se vseen za to stegnu: 

https://www.timebreak.eu/trgovina/fitnes-oprema/fitnes-in-aerobika/pull-up-chin-up-drog-za-dvigovanje/drog-za-dip-vadbo-bench-press-refur

 

sam sm reku, da nikol ne bom rabu za bench press, tko da se mi je zdel skoda. ampak bi blo jace met bolj stabilno napravo (je pa ta sicer dovolj). 

 

bom pa kupu ringe, ko bom dovolj napredoval. 

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

za zdravje ramenskega sklopa delam visenje (dead hangs). med vrati na wc imam štango in se na radnom obešam po minuto. za res dober razteg pustim, da se glava ugrezne med ramena. edit: kolikor mi je znano se lahko delajo tudi za rehabilitacijo. 

 

od sklopa vaj, k jih delam so koristni  standing incline db latteral raises, ki se jih lahko dela past failure every single time. 

 

 

 

Ne me jeb reče Dne, 12. 6. 2022 at 19:43:

mene ze cel tedn kriz boli k sem z deadlifti pretirava

 

Gapi182 reče Dne, 18. 6. 2022 at 10:41:

Pazi da imaš dobro formo. Mene načeloma tudi zlo jebe dlift, se mi zdi da vedno preveč aktiviram hrbet namesto nog

 

paused DL za variacijo main lifta ?

uredilo bitje moropfliposki
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...