Skoči na vsebino

DO YOU EVEN LIFT


Ne me jeb

Priporočeni prispevki

pr nas je tud kar guzva. skor vsi k smo prej bli + par novih.

 

liftanje se pocas stabilizira. dans sem delal sumo deadlift in mi je bil vsec. mal kombiniram, enkrat mam high rep squat in low rep bench pol pa zamenjam. low repe rabim da se mi zivcni sistem nazaj vzpostavi, ampak dalje bom pa verjetno ufural nek high rep program.

Povezava do prispevka

a mate kšne komade k vam boostajo performence

 

jst mam vs cajt musko in najpogostejši stimulativni komadi so

 

krešo bengalka - top forma

kukus - spartanac

wacka flocka flame - bang

gunplay - from the jump

saftboys allstars -

chiro - fast life

ttm - dream team feat grše

 

priporočam za tek v klanec in kolo nad 150 bpm utripa

 

pol za ekstremne primere pa običajno pride prav psytrance

alienn - liquid cristals

alienn - rocket fire

alienn - goa fusion

brain hunters - snuff

alienapia - reign of madness

 

po določeni pretečeni/prevoženi kilometrini opažam da se vklopi nek upgrade sluha in zvok postane boljši, zlo podobon kokr včasih k smo na partije hodil

Povezava do prispevka
Hell666 reče pred 12 urami:

hardcore ala parkway drive, heaven shall burn, reign supreme, terror, counterparts, this is hell, end, ...

 

 

Hudi ansambli (terror mam celo mikico pa slisal sm jih v zivo)

 

Priporocam se Slaughter to Prevail (atm moj fav ansambel), thy art is murder, whitechapel

Povezava do prispevka

Nebi ravno metal uteži, na DL sem vajen lepo odložit, rabim samo nekaj da obvaruje granitne ploščice spodaj. V Obiju imajo nekaj za 10€ na kvadratni meter, a je samo 8mm debeline, če naredim dvojno plast, bo še zmeraj ceneje, kot iz raznih fitnes trgovin.

Povezava do prispevka
SpaWn reče pred 9 urami:

Ve kdo kje bi se splačalo nabavit gumiran pod? Ne rabim dost, 2x2m bi bilo že skoraj dovolj, a nebi dajal za to 200€+.

http://www.gumirana-tla.com/#

 

https://sportnaoprema.si/trgovina/fitnes-podi/gumirana-talna-podloga-kvadratna-plosca-900x900x16-mm-crna/

4kosi =1,8mx1,8m za mal cez 100€

Povezava do prispevka
SpaWn reče Dne, 12. 6. 2020 at 15:31:

Ve kdo kje bi se splačalo nabavit gumiran pod? Ne rabim dost, 2x2m bi bilo že skoraj dovolj, a nebi dajal za to 200€+.

Jaz sem lani kupil v Bauhausu črne barve 50x50. Dobra kvaliteta, cene se pa ne spomnim več.

Povezava do prispevka

Js ciljam bolj na to, da dobis z navadnim shakom velik manj cukra notr, ko pa s temi napitki za isto količino beljakovin. Pa sklepam tut, da tem mlečnim dodajo mal cukra da dobijo okus. Možno da se motim tho, tak da če maš kaka dejstva o tem, da je sam naraven cukr, pol kr na plano z njimi.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...