Skoči na vsebino

Smo konzolaši "drekavci"?


Priporočeni prispevki

Dejch reče pred 27 minutami:

je qlsko. sam kua čm spet mormo bit v občini 

 Ma saj bo. Malo še počakamo, pa bo. 

Btw, zdaj me je tako zagrabilo, da bi najrajši kar en večji Meet organiziral na vrtu (dokler še vreme vzdrži).  Plac je, privat je... ampak ja, občine in vse to s korono ...  

Na V.I.P. seznamu povabljencev bi bili (čisto iz glave in ne po vrstnem redu) npr.:

@tomazek, @KE RIT, @Ćamir (izbrisani), @bigboss82, @Feget, @sadhu sequencer, @lizz, @XEcutIor, @4Stringed, @Ezoterik, @kemik, @LordFebo, @Sovica, @George Michael, @Galko, @Slinch@Berbasecks, @amnesia, @Arey, @atomic, @Stipe2, @Sektor 13, @Fuksija@tisti, ki ga ne smemo imenovati.
 
p**** dosti vas je, ki vas imam rad in še tu sem marsikoga 
pozabil napisat ..   ;)  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 20 minutami:

 Ma saj bo. Malo še počakamo, pa bo. 

Btw, zdaj me je tako zagrabilo, da bi najrajši kar en večji Meet organiziral na vrtu (dokler še vreme vzdrži).  Plac je, privat je... ampak ja, občine in vse to s korono ...  
Na V.I.P. seznamu povabljencev bi bili (čisto iz glave in ne po vrstnem redu) npr.:

@tomazek, @KE RIT, @Ćamir (izbrisani), @bigboss82, @Feget, @sadhu sequencer, @lizz, @XEcutIor, @4Stringed, @Ezoterik, @kemik, @LordFebo, @Sovica, @George Michael, @Galko, @Slinch@Berbasecks, @amnesia, @Arey, @atomic, @Stipe2, @Sektor 13, @Fuksija@tisti,ki ga ne smemo imenovati.
 
p**** dosti vas je, ki vas imam rad ;)  

hvala za vabilo, ampak js nism igricar

 

also:2 babi pa sami desci? is this real life or just coca cola?

 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 28 minutami:

 Ma saj bo. Malo še počakamo, pa bo. 

Btw, zdaj me je tako zagrabilo, da bi najrajši kar en večji Meet organiziral na vrtu (dokler še vreme vzdrži).  Plac je, privat je... ampak ja, občine in vse to s korono ...  

Na V.I.P. seznamu povabljencev bi bili (čisto iz glave in ne po vrstnem redu) npr.:

@tomazek, @KE RIT, @Ćamir (izbrisani), @bigboss82, @Feget, @sadhu sequencer, @lizz, @XEcutIor, @4Stringed, @Ezoterik, @kemik, @LordFebo, @Sovica, @George Michael, @Galko, @Slinch@Berbasecks, @amnesia, @Arey, @atomic, @Stipe2, @Sektor 13, @Fuksija@tisti, ki ga ne smemo imenovati.
 
p**** dosti vas je, ki vas imam rad in še tu sem marsikoga 
pozabil napisat ..   ;)  

 

Sem počaščen. Drugače sem tudi sam že od spočetka tele nove različice razmišljal o mn3njalniškem pikniku. Bi se mi zdelo socializiranje čisto na mestu, zlasti na stare čase Jokerjevih srečanj, le da bomo mitingaši že v tretjem življenjskem obdobju. Se bo vsakdo obnašal točno tako kot se tukajle, šerifi vključno? :) 

Povezava do prispevka

@LordFeboMa, jaz bi itak tudi Snetija v živo imel. Ampak govorim bolj ali manj v prihodnjiku, torej enkrat ko bo pač možno. Pa tudi nekako mislim, da se v MB več kot polovici občevstva ne bo dalo vozit. Čeprav.. imam velik vrt in tehnično vse podprto. Samo za roštilj se bi moral  nekdo javit, da bi skrbel.  ;)  
edit: glede obnašanja pa sem prepričan, da je v RL izkušnja še celo precej boljša. Saj so že bili meeti ...

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Bojo še prišli lepši cajti in bolše priložnost ;) Ko se te pizdarije poležejo.

 

P.S.: Jaz sem v živo še večji butl kot tu.


To bo noro. Jaz si že v živo predstavljam, ko bova imela govor. Pa ni zdaj, da bi nekdo delal butla iz sebe, ampak tisto spontano, veš ... Uf. Zdaj grem točno guglat, kje se dobi dober (ugoden) zvočniški sistem z mikrofoni za party. 

Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 30 minutami:

Sem počaščen.


Btw, šele zdaj sem dojel. Počaščen? Lol. Da meni na privat (sicer mnenjalniški piknik) na vrt pride LordFebo osebno, ne vem sploh kaj bi delal ... Avtogram iz prve, to itak. Pa mogoče še 1 fotka za v arhiv. Saj potem bi se pa umiril. Spregovoril v živo kako besedo, nazdravil, ponudil prigrizek ...

disclaimer: ne lezem v rit, ampak glavni in odgovorni urednik kultne revije Joker - ob kateri sem gor rastel - ima zame pač nek statusni simbol. Ne pa da bo on počaščen, ker je povabljen. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 9 minutami:

Bomo nalootali hrano za piknik na poti tja... mi, ki pridemo z vzhoda bomo začeli lootat v Dupleku... ostali boste meli Ruše, Rače, Fram... Sigurno bojo kake zaloge še ostale ljudem, ki bojo preživeli po hišah.


@George Michael ima ziher nekaj zalog v Dupleku. Najprej se pri njem ustavite, pa ima da se potem tudi on zraven pripelje. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 26 minutami:

O evo jo lizz takoj je nasla pravo temo hehe

 

Drugace pa ce DaCapo organizita piknik jaz pridem sigurno 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣


Itak in komot. Saj pravim, bi že zdaj, samo malo jebe ta korona, pa malo me okoli vremena skrbi. Plac, kot pravim, pa je na voljo in poskrbljeno je za wifi, elektriko, roštilj, pač... ni da ni. V domačem okolju sicer in skoraj v centru MB, ampak ajde, neke kompromise je tudi treba sprejet. Edino nočitev ne nudim. ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...