Skoči na vsebino

[multi] MARATHON


RAVE

Priporočeni prispevki

mrthnlogo.png

 

 

 

/   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   

 

ZVRST: extraction shooter (PvPvE)

 

DEVELOPER: Bungie

 

ENGINE: Tiger engine (ta engine uporablja Destiny 2, bojda je ultra predelan in nadgrajen)

 

DATUM IZIDA: 23. september 2025

 

CENA: 40 EUR (baje)

 

/   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   /   

 

 

 

// Video:

 

TRAILER: 

 

 

 

 

 

// Linki

 

WEB: https://www.marathonthegame.com/

 

X/TWITTER: https://x.com/MarathonTheGame

 

STEAM: https://store.steampowered.com/app/3065800/Marathon/

 

PLAYSTATION: https://store.playstation.com/en-us/concept/10008864

 

 

 

 

uredilo bitje amnesia
Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 57 minutami:

da tip izgleda okej

sem optimist

 

relase date 2026 torej 

 

marathon je zame osebno dobesedno zanje upanje glede PvPja (ajde, mogoce se fragpunk)

 

jaz sem hyped as fuck, art style mi je insane (kot bi igro delali zame)

 

gunplay bo 100% dober, ker bungie to obvlada, ostane samo se problem cheaterjev

 

res upam, da jih ne bo prevec, sicer bo igra crknila zelo hitro

 

apex je recimo infested s cheaterji, ene 70-80% predator ranka so cheaterji, v casual TDM mode-u so cheaterji, igra je prakticno unplayable, ce hoces karkoli vec kot malo pew pew in te boli kurac, kaj se dogaja

 

moram v kratkem en rant post spisat glede splosnega stanja cheatanja v igrah, ker je res bolano stanje

 

Povezava do prispevka
  • 5 mesecev kasneje...

giphy-gif-cid-6c09b952da8grs0e66yl445l3v

 

uradni marathon account je koncno zacel postat: https://x.com/MarathonTheGame

 

playstation account ima marathon banner: https://x.com/PlayStation

 

odvija se ARG, cel kup accountov in websajtov, ki so povezani z marathon lore-om je online, primera:

 

https://uesc.io/

 

https://x.com/WE_ARE_MIDA

 

folku v discordih se dobesedno cufa, vsi resujejo puzzle in iscejo namige

 

klecim na zdrobljenem steklu, bicam se po hrbtu in molim, da bo dobra igrica

 

:avadodo: 73-Qtq9ezn-M.png :ododava:

 

 

Povezava do prispevka
seattle reče pred 42 minutami:

@amnesia resno vprasanje, zakaj si tolk nahypan nad to igro?
Ker je pac Bungie in ker si ogromno preigral Destiny?
Tok mal je znanega da jst ne morem najt kej hypa zame :)

 

bungie gunplay, ki mu ni para, art style (kot bi nekdo naredil zame), sci-fi, marathon lore (ki mi je carski), zdruzena pvp in pve, podobno kot dark zone v division

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 9 urami:

Bungie: The real Destiny killer.

 

sem ti mal popravil

 

bitsurugi reče pred 9 urami:

Sicer pa ce me je kaj Dark Zone v Divisionu naucil, je to da bo tole grieff bonanza

 

ce gres v DZ z nekim pve buildom in pricakujes, da te bo folk pustil pri miru, ne vem, kaj naj ti recem

 

imas 95% preostale igre, kjer ti nihce ne bo tezil, DZ exclusive loot je pa, pazi zdej to, v ogromni vecini za pvp in ga nek pve farmer sploh ne rabi

Povezava do prispevka

Build nema veze. 4man gank squado tryhardov s super meta buildom in nic za delat v lajfu te bodo vedno pogankali. Pac design koncepta je da omogoca vse mozne griefe. In tocno to se je dogajalo. Mas lahko nevemkaksen build, ampak ce to bodo ti videli solo ali duo bodo sli nate in build ti ne pomaga ko si 4v1 ali 4v2.

 

 

Povezava do prispevka

Gank bank to je to :))

thats the way it meant to be played :))

 

Ko bitsu fukne granaro 50 m na slepo na extractipn in ubije 3 folka in se zacne smejat al pa ko nas ubijejo in enrejđa ker mu nisi kril leđa al pa ko ownamo mapo in krozimo od spawn pointa do spawn pointa in nam noben ne more nic ker niso stekali, da ce si solo lahko samo spizdis na drugo stran mape

 

Priceless :))))

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 50 minutami:

Build nema veze. 4man gank squado tryhardov s super meta buildom in nic za delat v lajfu te bodo vedno pogankali. Pac design koncepta je da omogoca vse mozne griefe. In tocno to se je dogajalo. Mas lahko nevemkaksen build, ampak ce to bodo ti videli solo ali duo bodo sli nate in build ti ne pomaga ko si 4v1 ali 4v2.

 

 

 

skill issue

Povezava do prispevka

Meni ima tole res fenomenalno estetiko.

Ne toliko ta barvna paleta, ki mi je preveč stereotipična (kao, future = neon barve), sam vse ostalo mi je svetovno.

Na splošno sem fasciniran nad poskusi prikaza daljne prihodnosti, ko kreatorji grejo all out z divjim ugibanjem.

Tukaj mi je fajn, da ne gre za nek klasični cyberpunk.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...