Skoči na vsebino

Leisure Suit Larry vs. Roger Wilco


DaCapo

Larry vs. Roger  

14 glasov

  1. 1. Glasujte za svojega favorita!

    • Larry Laffer
      8
    • Roger Wilco
      6


Priporočeni prispevki

Sicer sta to znanca davnih dni, ali vsekakor mi je bil nesposobni fukfehtarski luzer Larry mnogo manj dopadljiv. V resnici mu nikoli nisem niti privoščil, da mu katera 'da'. Roger je bil po drugi plati vsemirski heroj čistilec, ki je potoval skozi čas in srečeval pošasti! 

 

SQ-anali.jpg.7b157d69be1b0e863a0dec30cc7a2514.jpgnaslov-larry.jpg.f14c0b88c9a78bc85189048e0ccef7cf.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://javka.mn3njalnik.com/igrovje/prigode-vesoljske-snazilke/

 

https://javka.mn3njalnik.com/igrovje/larry-pikslasti-fukfehtar/

 

Povezava do prispevka

Zanimivo, da sta mi iz obeh serij, ravno trojki nekako najbolj ostali v spominu. Torej Passionate Patti in Pursuit of the Pulsating Pectorals ter The Pirates of Pestulon (ta mi je sploh bomba glede določenih evergreen scen).  Igral sem pa itak vse dele, tudi rimejke..  In ja, načeloma je tudi meni Roger bolj kulski, čeprav sem Larrya  pač sprejemal kot neko "pokveko" oz. "nesrečneža" in se res zabaval ob njegovih neumnostih.

Btw, ti zadnji -novodobni- Larry-ji mi pa niso preveč všeč in nekako ne morem pasti v igranje. Enostavno ni nekega "feelinga" al kaj vem. Dočim, takoj bi pa dal eno jajce za nov del Space Questa (o katerem se je kar veliko govorilo po internetih). 

Larry_2018.png.8127e2b842386dfdd1fc1b0cd5f73c86.png

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...