Skoči na vsebino

Rick & Morty


The Mothership

Priporočeni prispevki

  • 2 mesca kasneje...
  • 2 mesca kasneje...

vsi, ki vam je serija ratala bedna, si lahko oddahnete, justin roiland je preklican: https://www.theguardian.com/tv-and-radio/2023/jan/25/justin-roiland-dropped-from-rick-and-morty-after-domestic-abuse-charges

 

Obtožen je nasilništva na domu in je zato adult swim prekinil sodelovanje z njim.

 

 

uredilo bitje The Mothership
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 5 mesecev kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
ke_kit reče pred 1 uro:

Kakšne smeti je bila zadnja epizoda, ne se jebat. :avadodo:

Prav čutiš čisto drug stil humorja, drug pacing, drugačen direction. Men je bila kar malo muka pogledat do konca.

 

Ne vem sicer, kaj naj bi mel to zveze z odhodom Roilanda, glede na to da je bilo rečeno, da tip že par let ni mel nobenega avtorskega doprinosa k seriji, razen voice actinga.

Povezava do prispevka
dilar reče pred 59 minutami:

Ne vem sicer, kaj naj bi mel to zveze z odhodom Roilanda, glede na to da je bilo rečeno, da tip že par let ni mel nobenega avtorskega doprinosa k seriji, razen voice actinga.

Ne vem sicer, kaj naj bi mel to zveze z odhodom Roilanda, glede na to, da ga sploh nisem omenjal.

Deluje mi, kot da bi stvar producirali drugi ljudje.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 5 minutami:

Ne vem sicer, kaj naj bi mel to zveze z odhodom Roilanda, glede na to, da ga sploh nisem omenjal.

Deluje mi, kot da bi stvar producirali drugi ljudje.

 

My bad, sem mal odsotno prebral zadnjo stran komentarjev. Drugače tudi meni ni bla neki baš epizoda. Pa ni mi jasn, zakaj tud Harmon ne voice acta več. Bird person je tud nek drug voice actor po novem...

Povezava do prispevka

men je blo v solar opposites res všeč, ko so roilanda zamenjali z BRITANSKIM voice actorjem. prvo epizodo ti je čudno, pol se pa navadiš in rata super. pač zamenjal je glas (pa še fora je v epizodi, da ga ustreli s pištolo, ki mu spremeni glas).

 

pri Rick and Morty je pa (predvsem pri Ricku) glih tista pikica off in vedno bo in mam občutek, da se ne bom navadil. 

 

epizoda je bla pa res precej dolgočasna. zelo filler je bla kar se mi zdi ful čudno za prvo epizodo. 

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...