Skoči na vsebino

Rick & Morty


The Mothership

Priporočeni prispevki

Heretik reče Dne, 23. 6. 2021 at 16:44:

Ja ful dober del, edino škoda, da so postali s to sezono tako vulgarni in da se je serija začela zavedat same sebe - liki so postali svoja lastna karikatura. Jebiga, ampak še vedno delivera po plotu.

to je itak curse skoraj vsake serije. Se stopnjuje že od prve sezone. Problem postane ko opazijo kaj je ljudem všeč in poskušajo preveč milkat tisto stvar kot npr pri South Parku k so začeli delati skoraj vsako epizodo za Randyja ker je bil pač fan favourite in je itak postajal vedno bolj neumen. Zaenkrat se mi zdi da pri Rick and Morty ni neki pretirano to.

Povezava do prispevka
Gapi182 reče Dne, 25. 6. 2021 at 11:43:

Problem postane ko opazijo kaj je ljudem všeč in poskušajo preveč milkat tisto stvar

Ma ja, ne štekajo, da je njihova dosedanja mešanica bila dobra z razlogom in da če uničiš to razmerje uničiš serijo. Ne vem, a mislijo da so na slepo naredili več stvari, ene izmed teh so slučajno prijele in te bojo zdaj pojačali? Ali pa je folk tolko glup, da jim je dejansko Rick and Morty zdaj še boljši lol. Meni osebno je preveč, ker ne maram Hollywooda, ker je tolko blesav in zgolj reklama za njihov prazen način življenja, drugega itak ne poznajo in r&m je zdaj še ful bolj potencirano to. Tudi recimo z jessico so zasrali. Ona je vedno bla neka lepotica razreda, ki ji ni bilo mar za luzerja kot je Morty, naenkrat pa je kao zaljubljena v njega (torej porušijo todedanjo logično premiso) in pol zaradi nekih naključij nista skupaj, prav uno a dej mrš, dejansko sem se mogu delat, da tega nisem vidu. Pa tudi razbili so to spoštovanje nekega molka o intimnosti staršev, zdaj se kr odkrito za trojčka prijavljata, nič več ni skrito, prav šli so na foro gremo dat vse ven in meni to ful uniči. 

uredilo bitje Heretik
Povezava do prispevka

mene, recimo, moti, da je rick odložil prisrčnico in se mu ne cedi več slina po laboratorijski halji

 

hočem rečt - da so se čisto odpovedali tej propalica komponenti ricka in ga kažejo kot nekega badass znanstvenika

 

edit: od novejših delov (ki so že odmaknjeni od te začetne odfukanosti) se mi je v spomin vtisnil res samo tisti s citadelo

uredilo bitje The Mothership
Povezava do prispevka
dreknapalci reče pred 15 urami:

Zgleda bom edini, ki mu je E02 res sedla. Res cel cajt ogleda mi je po moje na obrazu igrala ena taka res iskrena mešanca navdušenja, šoka in veselja :D

Sej ni to problem, sej je dober del če ga gledaš samega na sebi. Problem je v tem ker smo to že videli in nekateri pričakujemo od avtorjev, da bo serija presenečala z novimi izumi in avanturami. 

Povezava do prispevka

Ne znam čist dobro razložit, ampak čisto preveč iste stvari, ki so me v prvem najbolj motile, so mi tukaj totalno sedle. 

Od tega, da je zgodba all over the place, pa do nekih osnovnih že videnih for, ampak tukaj so bile zadeve toliko potencirane, da se je v moji glavi vse skupaj ponovno poklopilo in pritisnilo tiste prave knofe kot "stari dobri deli".

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 5 urami:

Meni osebno gre serija vedno bolj v kurac.

Meni se pa pri tem delu zdi, da so se avtorji zavedali, kako so serijo spremenili in da zdaj gradijo od tega naprej, da je sedaj drugačna. Eni koncepti so se porušili, recimo ta skrivnostnost in nedostopnost alienov in vesoljskih stvari. Planet tina je zdaj kr na planetu zemlja bla, summer in drugim je navadno da se dogajajo alien stvari, ne skrbi nas več, da se bo likom kej zgodilo. Ampak še vedno zdaj ni serija narejena tako kakor prej, kot da nas zanima kako se bojo izvlekli iz kočljive situacije z nekim strahom, da mogoče jim pa ne bo ratalo, ampak da je že samoumevno da bo vse ok, samo gre za to, na kakšen način se to zgodi in je sam ta akt postavljen na stranski tir.

 

Meni je ta del bil dober, imel je tudi dejansko dober point glede onesnaževanja planeta, torej da rešitev ni tako enostavna, današnji svet je utečen sistem in ne moreš samo odklopit enega kabla, ki je zaslužen za onesnaževanje, ker s tem odrežeš veliko ljudi od njihovega načina preživetja in če želiš to na silo naredit, je edini način da jih pobiješ, vprašanje pa je, pri katerem številu bi se to pobijanje ustavilo. Podobno kot recimo nošenje oblek iz fabrik, ki zasužnjujejo mladoletne otroke nekje na tajskem recimo - če se hočeš temu izognit boš mogu hodit nag ali pa v neki vreči, ki si jo sam sešil. Poleg tega mi je bila dobra emocionalna komponenta pri mortiju, pa tudi to, da rick hoče enkrat it enostavno samo žurat. Ostalo mi je bilo malo bolj vodeno, tudi ne preveč dobrih šal, ampak sem komot zadovoljen s takim delom.

uredilo bitje Heretik
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...