Yoru Objavljeno 10. december 2024 Share Objavljeno 10. december 2024 Živijo, na šihtu se mi "valja" 6 praktično nerabljenih POS terminalov SUNMI V2, s katerimi ne vem kaj naj naredim. Podjetje, ki jih je poslalo, jih po umiku iz tržišča ni prevzelo in so ostali pri meni. Kakšne ideje kdo te zadeve odkupuje ali kaj podobnega? Thx! Navedek Povezava do prispevka
mumbo360 Objavljeno 10. december 2024 Share Objavljeno 10. december 2024 to so kar dragi terminali, pač nekdo ki rabi mobilno blagajno za kakšno prodajo na stojnici samo je treba gor met program blagajno in ponavadi ti ponudnik blagajne zrihta/proda/da v najem aparat 1 Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.