Skoči na vsebino

Black Friday / Črni petek / Neggerfreitag 2020


Galko

Priporočeni prispevki

Sam ne kupovat Philips TVjev... Jaz bi ga najraj zagonu v kanto za smeti ffs. Letos je bil 2x na servisu enkrat so menjal panel, drugič smart board in zdej ugotovim da Netflix dela max 540P na njem, kljub temu da Netflixov speedtest pokaže cca 100Mb/s hitrost (ima 100Mb/s lan port). Na drugem tvju pa bp dela 2160P Seveda je šel septembra ven iz garancije.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 minuto:

Čaki, wtf? Men Netflix čisto lepo dela 2160P.

 

Ja pomoje je neki s tem ta novim smart boardom narobe. Ker Youtube dela normalno 4K, prime pa trenutno nimam naročen da bi probal.

 

Pa s temi Philips jajci sem imel itak od samega začetka križe in težave. Najprej sem moral zamenjat AVR ker moj stari ni znal predvajat Dolby Digital +, Philips jajca pa nimajo v meniju izbire tak ko Sony da šaltaš med DD+ al pa DD tako da sem v Prime in Netflixu imel hreščanje namesto zvoka. Pol ko sem nabavu nov Denon AVR sem imel pa težave da pa lipsync ni funkcioniral preko ARC in sem do naslednjega FW moral imet priklopljeno preko optike. Kar nekaj FWjev je tud trajalo da so odpravli težave z barvo kože ker je imel skor ves folk zardela lica ko Galko ko zagleda Lizzardovega tička. Sledil je mrtev bel pixel sredi ekrana ki te je v temnih scenah dobesedno žgal v oči in naposled je Android začel zmrzovat. Zdej pa Netflix ne dela preko 540P... Imam pa Oled 803 model. Drugi Sony je XE8096 in je set and forget it varianta. Vse špila od prvega dne ko je prišel k hiši brez kakih potreb po nastavljanju itd. Pa še podporo za HDR na Youtube je dobil z Android 8 verzijo in do konca leta dobi tud Android 9 bojda, medtem ko za Philips vprašanje če bo še kak večji update Androida pa je modelno leto 2018 Sony pa 2017.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 4 urami:

Xiaomi je kar kul ideja, vmes še Kitajcem pošlje posesan DNK moje kože za kloniranje (lp, gladius)

 

razkril si najvecjo skrivnost CCPja

 

crni avtomobili fake bmw x5 kitajskega porekla se ze peljejo proti tvojemu domu (ce prej ne crknejo)

 

TdwDz2z.jpg

Povezava do prispevka

Procesor ryzen 3600 za 200 eur, sicer sem hotu nabavit 5600x sam je kr drag zdej pa razmišljam da lahko še zmeraj pol nabavim boljši proc in dam raje mal bolšo grafično not.

kaj bi vis torili, al nej še mal počakam (čakam itak še dve leti:D)

 

https://www.amazon.co.uk/AMD-Ryzen-3600-Processor-Cache/dp/B07STGGQ18/ref=sr_1_1?dchild=1&keywords=ryzen+3600&qid=1605201739&sr=8-1

 

 

Povezava do prispevka
Traktor reče Dne, 12. 11. 2020 at 18:27:

Procesor ryzen 3600 za 200 eur, sicer sem hotu nabavit 5600x sam je kr drag zdej pa razmišljam da lahko še zmeraj pol nabavim boljši proc in dam raje mal bolšo grafično not.

kaj bi vis torili, al nej še mal počakam (čakam itak še dve leti:D)

 

https://www.amazon.co.uk/AMD-Ryzen-3600-Processor-Cache/dp/B07STGGQ18/ref=sr_1_1?dchild=1&keywords=ryzen+3600&qid=1605201739&sr=8-1

 

 

Na mindfactor de je 185 eur drgac. Brez black fridaya

Povezava do prispevka
tomazek reče Dne, 11. 11. 2020 at 19:56:

Pa ni Black Friday nekako rasističen izraz? Čudno, da se kaki še v to niso zapičili. Črni petek - poceni ko črnec...


Nekako se mi zdi, da bi naj izraz izhajal ravno iz suženjstva al nekaj.. Ko so en petek v letu sužnje dali na "razprodajo" :) Samo to mislim, da je bolj zajebancija oz. neka novejša "fama", ki je krožila po netu ..
Ker uradno še vedno drži tista glede črnih številk trgovcev...

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
kid666 reče pred 5 minutami:

aja, mogoč se je kej spremenilo

včasih niso fizičnim osebam prodajal, strogo sam firmam brez ddv

V tujino prodajajo samo firmam ja. Samo cene na spletni strani imajo z davkom.

 

Nekateri uporabljajo DE naslov pa potem preposiljajo v Slo. Ne vem pa tocno ime spletne strani, ki to omogoca.

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...