Skoči na vsebino

Black Friday / Črni petek / Neggerfreitag 2020


Galko

Priporočeni prispevki

MIHA_IS_GOD reče pred 10 minutami:

Amazon ma playstation popuste (ps4 igrce in dodatki povecini):

 

https://www.amazon.de/deal/f2b8d4b3/ref=gbps_img___f2b8d4b3?moreDeals=07c35aa7,a550e666&smid=A3JWKAKR8XB7XF

 

Death stranding 19€

TLOU2 standard in steelbook verzija obe za 35 €

Ghost of Tsushima 45€

 

TLOU2 bom zihr nabavu, a sta drugi dve vredni popusta al ne?

 

DS je res super igra, a ni nujno da ti bo všeč gameplay loop. TLOU2 itak nimaš kaj razmišljat. GoT je najboljši možen AC: Japan z res lepo grafiko in svilnato gladkimi 60fps na PS5.

 

ghostoftsushimbvjvh.png

Povezava do prispevka

uno textbook primer kako si z eno napako do smrti uničiš imidž uspešnega dealhunterja :( 

 

nekje sem bral, da se še bajeslovni dealhunter Slinch AKA Inšpektor AKA Bid Ježevka, vajen dnevnega hustlanja in dealanja vseh vrst, zdrzne ob dveh mislih; da dobi ultra rare LP-jka Taylor Swift z njenim osebnim posvetilom v slovenščini, kjer napačno uporablja rodilnik, in pa da je kupil PS4 Pro na Leclerc kuponček

Povezava do prispevka
gojc reče pred 1 uro:

Ko so 4 leta (!) kasneje na Black Friday PS4 Pro konzole še vedno dražje kot smo dali mi za njih na DAY 1 :lol:

 

Mi smo takrat res naredili deal stoletja :ododava:

a ni to kul, igraš proja 4leta dni, pa ga lepo stisneš in kupiš ps5 brez doplačila, res pro je pro, kaj naj rečem!

 

a kdo ve, bodo slimi 199e, proji 299e mogoče kaka info?

Povezava do prispevka

TLOU2 še malo ceneje https://www.amazon.co.uk/Last-Us-Part-II-PS4/dp/B01LTI9IEU/ref=sr_1_3?crid=ZJJLCG8C3S4W&dchild=1&keywords=the+last+of+us+2&qid=1606480321&quartzVehicle=72-1783&replacementKeywords=the+last+of+us&sprefix=the+%2Caps%2C191&sr=8-3

 

Za vse ki imate Oculuse, so neki bundli Vader Imortal pack recimo, pa koda OCULUS30 za posamezen špil.

 

Me mika še tisto miško uzet :D, spet bom preveč zapravu.

uredilo bitje Traktor
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

nekje sem bral, da se še bajeslovni dealhunter Slinch AKA Inšpektor AKA Bid Ježevka, vajen dnevnega hustlanja in dealanja vseh vrst, zdrzne ob dveh mislih; da dobi ultra rare LP-jka Taylor Swift z njenim osebnim posvetilom v slovenščini, kjer napačno uporablja rodilnik, in pa da je kupil PS4 Pro na Leclerc kuponček

Uf ja, to se še spomnim, ko se je Slinch vrnil iz legendarne tridesetdnevne vojne za podpisan Taytay 4xLP, kjer je porazil neke češke najstnice z vatikanskim botom, in našel domovino čisto požgano in uničeno, ker se je njegov second in line rojak Mefisto "done in 20 seconds" odločil kupiti PS4 pro v Leclercu, ko je vedel za opcijo Mercatorja

 

Baje od takrat naprej ni v deželi dealhuntarja nič več enako   

Povezava do prispevka

Sem probal prek appa na telefonu. Rabim dodatnega misaka in tole mi je bil dober deal...če bi šel skozi seveda.

 

Poskusi in povej, da vem če je zadeva kje na moji strani.

 

Lp

 

p.s.

Na Googlu sem našel da kupon potegne pri cca 50% uporabnikov. Eh.

 

 

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...