Skoči na vsebino

Black Friday / Črni petek / Neggerfreitag 2020


Galko

Priporočeni prispevki

Galko reče pred 3 urami:

Top deal letošnjega black fridaya IMO :avadodo:

 

STANDARD KOMPLET – Šamotna plošča za peko pizze ali kruha + lesen lopar STANDARD 34,93€ z DDV (- 30%)

 

https://www.vsezakamin.si/izdelek/komplet-samotna-plosca-oz-kamen-za-peko-pizze-ali-kruha-v-elektricni-pecici-lesen-lopar-za-pizzo-ali-kruh/

prav bi mi prišlo, ko sem še žru carbohidrate:D

Povezava do prispevka

Meni je pa precej vseeno ali so na škatlici nemške ali angleške pismenke. Se mi zdi da to res ne kvari kolekcije. Pri starih špilih v škatlah, kjer so bila še navodila in knjige zraven je to še imelo nek vpliv, danes pa res ne - sprednji del škatlice je enak, zadaj je par slik in dva stavka in notri je bluray disk.

 

Koji kurac je razlika ali je škatlica v nemščini, francoščini ali angleščini. Je pa res, da jaz govorim vse te jezike, tako da za nepismene orangutane je verjetno drugače, ker potem ne razumejo kaj piše na škatlici in ne morejo tako uživati v igrici. 

Povezava do prispevka

Heh, mene tudi načeloma motijo različni coverji, še posebej pri nintendu, ker ima vsaka država drugačno barvno oznako ...fuuuuuuuu. Ampak par špilov je bilo cenejš dobiti v muellerju z nemškim ovitkom, kot pa preko ebaya iz uk :D Sem pa enkrat vrnil rabljeno igro v trgovino, ko sem opazil, da ni angleška verzija :D Sem bil mal ticked off, ker mi je po mailu prodajalc zatrdil, da je, in sem potem v trgovini samo plačal in šel. Nato sem pa šel v avtopralnico in čakam v vrsti, pa malo gledam škatlico.... WTF?!? Po pranju avta sem šel direkt nazaj v trgovino :D

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 6 minutami:

Sem pa enkrat vrnil rabljeno igro v trgovino, ko sem opazil, da ni angleška verzija :D Sem bil mal ticked off, ker mi je po mailu prodajalc zatrdil, da je, in sem potem v trgovini samo plačal in šel. Nato sem pa šel v avtopralnico in čakam v vrsti, pa malo gledam škatlico.... WTF?!? Po pranju avta sem šel direkt nazaj v trgovino :D

 

A to goblin? Jaz sem tudi ze dobil neko ita verzijo, ceprav ni bilo oznaceno da je makaronarska, samo je bilo res poceni tako da jebi ga :)

Povezava do prispevka

Mene je triggeral samo en forumaš, ki mi je Super Mario Sunshine za NGC prodal v italijanski verziji

 

To me je res sprožlo, sploh ker ni bilo poceni, kupoval par let nazaj za dofilat v zbirki, ker mi je manjkal

 

Pol pa samo italijanska verzija po faci, čeprav ni nikjer niti z besedo omenil, da ni v angleščini

 

Ne vem, kaj to folku tripa, da dojema, da so nam neke italijanske verzije sprejemljive

 

Naslednjič bom pri sorodnikih v Prekmurju vzel Magyarország edition s fotko "approved by Viktor Orban" na naslovnici in pošiljal folku :rolleyes:

Povezava do prispevka

Jaz mislim, da bi ti moral to posebej vprašat, če ti je tako pomembno. Ne pa, da bi on moral omenit. Ker večini ljudi je načeloma čist vseeno in se niti ne spomni tega omeniti. Spomnim se recimo, da za eno igro nisem mel pojma katero sploh imam in me je potem kupec vprašal, če je v angleščini in sem šel preverit pa je bila ITA. Sploh ne bi imel pojma, če ne bi on vprašal. Tako bi lahko izpadlo, da sem koga "nategnil", pa za to sploh ne bi vedel.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Jaz mislim, da bi ti moral to posebej vprašat, če ti je tako pomembno. Ne pa, da bi on moral omenit. Ker večini ljudi je načeloma čist vseeno in se niti ne spomni tega omeniti. Spomnim se recimo, da za eno igro nisem mel pojma katero sploh imam in me je potem kupec vprašal, če je v angleščini in sem šel preverit pa je bila ITA. Sploh ne bi imel pojma, če ne bi on vprašal. Tako bi lahko izpadlo, da sem koga "nategnil", pa za to sploh ne bi vedel.

Ne vem no. Pomoje je olika, da če nič ne napišeš, da je v angleščini. Vse derivacije pa jasno označiš 

Povezava do prispevka

Nekateri sploh nepolagamo pozornosti temu kot pravim. Ker na naslovnici dosti krat itak ne opaziš. Kaj vem, ti gledaš pač z druge strani. Meni se zdi logično, da bi na to bil pozoren tisti, ki mu je to pomembno. Meni osebno je vseeno, če je na zadnji strani tisti kratek opis v arabščini, verjetno itak niti ne bi opazil. Sploh ne bi pomislil, da je komu to pomembno, če ne bi tu na forumu videl.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...