gerozaver Objavljeno 6. januar 2025 Share Objavljeno 6. januar 2025 Pri kolegu ves čas kaže tole na zaslonu od kompa: Ne najdeva, kako izklopiti. Navedek Povezava do prispevka
Paljo Objavljeno 6. januar 2025 Share Objavljeno 6. januar 2025 (urejano) Mogoce kaj povezano z Windows Gay Barom: https://www.microsoft.com/en-us/windows/tips/game-bar Win+G ti odpre overlay. 6. januar 2025 uredilo bitje Paljo 1 Navedek Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D Objavljeno 6. januar 2025 Share Objavljeno 6. januar 2025 (urejano) super nvidia update nekaj casa nazaj... Alt+Z > Settings > Heads up display Alt + R za toggle 6. januar 2025 uredilo bitje []D [] []V[] []D 1 1 1 Navedek Povezava do prispevka
gerozaver Objavljeno 7. januar 2025 Avtor Share Objavljeno 7. januar 2025 []D [] []V[] []D reče Dne, 6. 1. 2025 at 18:27: super nvidia update nekaj casa nazaj... Alt+Z > Settings > Heads up display Alt + R za toggle Dela, tnx Navedek Povezava do prispevka
keba Objavljeno 11. januar 2025 Share Objavljeno 11. januar 2025 []D [] []V[] []D reče Dne, 6. 1. 2025 at 18:27: super nvidia update nekaj casa nazaj... Alt+Z > Settings > Heads up display Alt + R za toggle Thanks, to si tudi mene rešu. Kar od nikoder se mi je tole pokazalo. Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.