Skoči na vsebino

PS5 known bugs


dzaver

Priporočeni prispevki

Slinch reče pred 4 urami:

jaz sem filal kontroler ob prižganem plejcu ene 5 ur, pol sem igral par minut in je že padlo na tri črtice. Zgleda res neki ne fila okej.

 

Sem ze pomislil, da je problem v postavitvi konzole, jo imam za Tvjem, torej ni v direktnem dometu kontrolerja. 

 

Samo to s filanjem ne more bit softwerska napaka, ali pac?

Povezava do prispevka

Js sm ga filal preko PS in PC in obakrat isti problem da se nikol ne nafila do konca.

 

Se mi pa pojavlja zdaj drug problem, da mi RB1 in krogec ob mashanju zaznava kot hold (Morales webshoti, Genshin razor začne spin namesto hita), samo nisem nikjer zasledil da bi še kdo mel tako težavo.

uredilo bitje Ronin.si
Povezava do prispevka
nsignific reče pred 12 urami:

Kaj pa mas za en modem/router/ISP?

Če slučajno pogruntaš kako rešitev, se priporočam.

 

Router mam Tenda AC1200, ps5 mam povezan na 5G. Bom danes sprobal se na 2g, ker mi je vceraj delalo kr probleme. S kolegom sva lahko odigrala dve rundi warzone, potem pa tud chat ni delu vec in je javljalo network issues. Sam tbh to je lahko tud zarad mojga ISP. ISP je zate imo irelevanten ker je nemski Pyur. 

 

Fak ta Nemčija ma res tok u pizdi internet infrastrukturo. Sam sanjam lahko o kaki optiki al pa da bi dejansko dobil ta speed k ga plačujem.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 18 urami:

Dej komaj čakam ponedeljek, ko dobim Valhallo, pol pa enkrat naslednji teden še Dirt5, za katerega sem še bolj hyped, zaradi triggerjev. :D

 

 

Ej čaki a če kupim tole obično verzijo Dirt 5 mi jo bo avtomatsko upgrejdal v PS5 verzijo, torej improved frames pa grafika, poleg tega pa izkoristi nor kontroler? 

 

Če je to res potem danes butnem digital verzijo, ker nekaj faking rabim :D

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
BumbleBee reče pred 1 uro:

Za drobiz si zrihtaj VPN pa imas mir.

 Sem mel VPN pa sem ukinu po kakem letu. Iskreno mi je skoda zivcev, da bi me skrbel če slučajno pade vpn dol in se nadaljuje download brez njega. Raj plačujem te 3 streaming service kjer mam skor vse pa je mir :)

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 2 urama:

 

Router mam Tenda AC1200, ps5 mam povezan na 5G. Bom danes sprobal se na 2g, ker mi je vceraj delalo kr probleme. S kolegom sva lahko odigrala dve rundi warzone, potem pa tud chat ni delu vec in je javljalo network issues. Sam tbh to je lahko tud zarad mojga ISP. ISP je zate imo irelevanten ker je nemski Pyur. 

 

Fak ta Nemčija ma res tok u pizdi internet infrastrukturo. Sam sanjam lahko o kaki optiki al pa da bi dejansko dobil ta speed k ga plačujem.

Zanimivo, pr men sm pogruntu tolk da je neki v povezavi s packet TTL, kar je pogosto tezava pri tetheranih napravah prek mobilne povezave, kot je v tvojem primeruj.

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 56 minutami:

 Sem mel VPN pa sem ukinu po kakem letu. Iskreno mi je skoda zivcev, da bi me skrbel če slučajno pade vpn dol in se nadaljuje download brez njega. Raj plačujem te 3 streaming service kjer mam skor vse pa je mir :)

 

usenet je boljši k samo vpn + torrenti. cena je tam tam, pa dobiš zraven ponavadi še vpn, pa za razliko od torrenta je promet kriptiran, tako da ne ISPji ne morejo videt vsebine. 

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 54 minutami:

 Sem mel VPN pa sem ukinu po kakem letu. Iskreno mi je skoda zivcev, da bi me skrbel če slučajno pade vpn dol in se nadaljuje download brez njega. Raj plačujem te 3 streaming service kjer mam skor vse pa je mir :)

Sam tudi torrentiram bolj malo ampak za takrat ko imam pa mam qBitTorrent tako nastavljen da brez VPNja nima povezave. :)

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 2 urama:

 Sem mel VPN pa sem ukinu po kakem letu. Iskreno mi je skoda zivcev, da bi me skrbel če slučajno pade vpn dol in se nadaljuje download brez njega. Raj plačujem te 3 streaming service kjer mam skor vse pa je mir :)

 

vsak normalen vpn ima killswitch, ce pade dol, net ne dela

Povezava do prispevka
Ronin.si reče Dne, 21. 11. 2020 at 23:37:

Se mi pa pojavlja zdaj drug problem, da mi RB1 in krogec ob mashanju zaznava kot hold (Morales webshoti, Genshin razor začne spin namesto hita), samo nisem nikjer zasledil da bi še kdo mel tako težavo.

Update - Zgleda da je bil nek glitch, ker je včeraj spet delal vse ok

Povezava do prispevka

Ima kdo kaksno hujso deformacijo lastike ob strani? tam ce pogledas, je plastika malo tanjsa oz zelo rahlo deformirana, neakterim se segreva in dobijo crni madez hehe

 

pa nekateri, ki so ful obcutljivi na zvok oz vrjetno imajo ps5 kar na pisarniski mizi ob monitorju brez slusalk cujejo tudi coil whine brencanje

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...