Skoči na vsebino

PS5 known bugs


dzaver

Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 2 minutama:

Ima kdo kaksno hujso deformacijo lastike ob strani? tam ce pogledas, je plastika malo tanjsa oz zelo rahlo deformirana, neakterim se segreva in dobijo crni madez hehe

 

pa nekateri, ki so ful obcutljivi na zvok oz vrjetno imajo ps5 kar na pisarniski mizi ob monitorju brez slusalk cujejo tudi coil whine brencanje

 

Zgleda maš sfukano verzijo ja, klasika. 400€ ti dam pa roka... bom se jaz fukal z garancijo namesto tebe in te rešil muk.

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

 

Zgleda maš sfukano verzijo ja, klasika. 400€ ti dam pa roka... bom se jaz fukal z garancijo namesto tebe in te rešil muk.

haha ne jaz nimam teh problemov hehe.. vsaj za zdaj, morem potrkat na les!!! moj ps5 je se vedno vreden 1000 eur =)))))))))

 

pizda naj ze 1x nekdo zrihta ps5 tomazku.. vsi neki tle psiete kdo mi je prej pisal zs tip utruje ze 200 let da hoce ps5.. naj mu ga kdo zrihta prosim, ce ga dobite z zamikom

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

 

pa nekateri, ki so ful obcutljivi na zvok oz vrjetno imajo ps5 kar na pisarniski mizi ob monitorju brez slusalk cujejo tudi coil whine brencanje

 

Moj se podobno sliši kot ta če grem cist blizu PS5 to je ta coil whine brenčanje, sem opazil da se par folka na YT pritožuje glede tega

uredilo bitje MartinPocrezze
Povezava do prispevka

Tale tema me je tako napsihirala, da sem prvi dve uri živčno čakal kdaj in kaj bo narobe:

- A bo eksplodiralo ko bom vtaknil mrežni kabel

- ko sem dobil rebuilding database ob updejtu sem skorajda moral menjati gate

- ko sem priklopil in posodobil kontroler me je bilo strah, da bo samo temen ekran in konec zabave.

 

Na koncu sem igral od 17h do 23.30.:rofl: Če mi kdo ponudi jurja se samo malo nasmehnem in ga povprašam po zdravju. 

 

P.s. morate pa upoštevati, da je bila moja zadnja konzola x360.

Povezava do prispevka

Rest mode boš mogu kmal vklopit, ker se kontroler svinjsko prazni in prazni počasneje. To o počasnejšem praznjenju je čist moja nepreverjena opazka in mogoče nikakor ne drži, samo tak filing mam. 

 

Edino kar jaz upoštevam od teh buglistov je to, da ne uporabljam zadnjih usb portov, tako da ko uporabljam slušalke ne morem furat polnjenja. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 55 minutami:

Rest mode boš mogu kmal vklopit, ker se kontroler svinjsko prazni in prazni počasneje. To o počasnejšem praznjenju je čist moja nepreverjena opazka in mogoče nikakor ne drži, samo tak filing mam. 

 

Edino kar jaz upoštevam od teh buglistov je to, da ne uporabljam zadnjih usb portov, tako da ko uporabljam slušalke ne morem furat polnjenja. 

Jaz ga filam na adaptorju od telefona. 

Povezava do prispevka

Men ženska pravi, da sliši kontroler ko js igram s slušalkami in je vibra. Sej ne da mi je mar za mnenje žensk, sam res lahko rata nadležno. Molim da je build quality  vrhunski, drugače bo lahko po enem letu filing kot da maš v rokah dacio duster, kjer vsak košček plastike posebej zaropota ko greš čez luknjo. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Moj PS5 konkretno zavibrira omarico ko zazene Bluray pogon. Mam v lezecem polozaju s podstavkom.

 

Druga stvari ki sem jo opazil je kontoler. Je zajamral da je prazen in da naj dam polnit, sem dal na kabel in konzolo v rest mode. Naslednji dan ko sem hotel novo seanso igranja, je pokazalo samo eno crtico baterije, ampak sem lahk normalno igral, tko da sumim da so neke tezave s prikazovanjem stanja baterije.

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 5 minutami:

se pa bojim polnit z raznimi phone chargerji, a ni neki da lahko preveč toka sfuka baterijo?

 

Mah jaz bi rekel, da ne. Smo meli debate o tem že na prejšnjem forumu. Ne vem, če sem bilokdaj filal preko konzole in USB, ampak čistor vedno preko polnilca za telefon in nisem niti po več kot dveh letih opazil, da bi blo kaj narobe. Vedno mi je nekje isto zdržala baterija. Tudi drugi kontroler, ki ga imam ob PC in ga uporabljam samo na njem imam vedno vključen v polnilec za telefon v vtičnici zraven, pa tudi nikoli nobenih problemov.

 

Bi rekel, da je to več al manj urbana legenda.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 1 uro:

ma meni ga sploh ne fila, ne vem kaj je to

 

se pa bojim polnit z raznimi phone chargerji, a ni neki da lahko preveč toka sfuka baterijo?

 

V rest modu ti ga ne fila?

Imam podoben občutek. Rest mode mam naštiman da 3 ure provajda precious power za filat, ko drug dan prižgem se fila "od začetka" - če tisti bar deluje, da vedno bolj kot je poln potem ne štarta več od začetka baterijce. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 19 urami:

 

Zgleda maš sfukano verzijo ja, klasika. 400€ ti dam pa roka... bom se jaz fukal z garancijo namesto tebe in te rešil muk.

This, stvarna napaka, baje take crknejo po 2 tednih. Vec kot 200 ti ne moram ponudit, tko da dejva se dobit na sredini pa receva 100. Ce mas jutr cajt ti prnesem 50 v gotovini.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 1 uro:

 

ma ne, pač parabola

 

v rest mode še sploh nisem dal konzole

 

samo ko sem pri prižganem ps5 priklopil kontroler v usb mi ga je v ene 5 urah napolnilo mogoče polovico, res what is going on

 

Slaba. Bom jaz potestiral, ampak ko je v rest modu mi ziher ne polni tako kot se zagre, pri prižganem pa nisem neki ful. 

 

Kaj pa je neki z updejti kontrolerjev, to ti sistem valda sam naredi? Tega nisem nič pipal. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 35 minutami:

Men DualSense polni BP v rest mode. Baterija pa zdrži ene 10 ur vsaj. 

men tudi

 

pa zanekrat nobenih težav z rest modom, edino zadnjič sem se usral na hard ko sem prišel s šihta (dal vlečt spidey remaster dol) in ni gorela lučka za rest mode. Ampak se je zadeva normalno prižgala preko PS gumba na kontrolerju...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...