Skoči na vsebino

PS5 known bugs


dzaver

Priporočeni prispevki

dzaver reče pred 11 minutami:

Jst chargam na uni ps charging postaji - super nakup :) pol pa mal menjam enega in drugega + konzolo lahk izklopim in se izognem rest mode-u

 

a tole ima lasten power plug al kako? jaz sem skepal da se pač šalta v usb port konzole

 

prej sem bil like kdo to rabi, zdaj mi je skorajda must buy

 

 

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 3 urami:

 

ma ne, pač parabola

 

v rest mode še sploh nisem dal konzole

 

samo ko sem pri prižganem ps5 priklopil kontroler v usb mi ga je v ene 5 urah napolnilo mogoče polovico, res what is going on

 

Meni isto, je pa tako, da mi po kaksnih 2, 3urah polnjenja z adapterjem za telefon, kontroler deluje normalno. Edino nisem preprican, da je ravno pametno, da reskiram polnjenje z nekimi nepreverjenimi adapterji.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 4 urami:

Jaz sem PS4 kontrolerje polnil na adapterju od telefona direkt v elektriko. Isto polnim sedaj Dualsense na adapter od iPada. Dela BP.

Hm, meni pa Dualsensa na iPadov adapter noče polnit (ne gorita rumeni ledici)

Na Samsungov fast charging adapter, ki ga imam zaradi njihovega wireless chargerja, pa dela.

uredilo bitje weby
Povezava do prispevka
weby reče pred 9 minutami:

Možno. Moj je 2016 letnik al kdaj je bla prva serija iPad Projev, ki ima 10W adapter (model A1357, daj poglej, če majo novi iPadi kakšen drug model adapterja :D)

1606252076161.jpg.01b6baf75c6f70039574a998a02b42d3.jpg

Tole so podatki.

Pojma nimam ali izkorišča fast charging. Glede na to koliko časa se polni, bi rekel, da ne.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Ugotovil sem, da se v vseh igrah zvok sliši kovinsko... Ne sliši se vse tako, ampak določeni zvoki: voda ter shield v GOW, voda v Witcherju, orožje ter govor v destiny 2 tudi astro's playroom mislim da ni čisto ok. Imam Sony x90h, ampak ostala vsebina preko TVja je čisto ok (Netflix, NEO, Youtube, ....), prav tako je ok Youtube preko PS5. Zdej ne vem, a je problem v PS5 al v TV. Na netu nisem našel še nobenega takega primera. Tudi skozi vse nastavitve (PS5 in TV) sem še, ampak nič ni pomagalo. PS5 je na TV povezan z priloženim HDMI kablom. Kaj mislite da bi lahko bilo?

 

Edit: sprobal slušalke preko kontrolerja in ni težav. Ampak še vedno ne vem, zakaj bi preko TVja samo določeni zvoki bili popačeni? In to samo pri PS5.

 

Edit#2: Rešil problem. V audio nastavitvah sem zgrešil eno in sicer sem imel v 3D audio profile naštimano na Linear PCM, ko sem prestavil na Bitstream Dolby je OK. 

Povezava do prispevka

Kaj pol pravte a je huawei adapter legit za polnit kontroler? 

Ker mi kar mori tole, v prednjem usbju mam slušalke, zadnji so kao neki zjebani al kaj (?), začnemo žgat WZ in mi po 1 uri nabije low batteri, da mu jebem japonsko mater. 

 

Hkrati bom naročil tisto stojalo za filat, 30 € res ni noben keš, sem mislil da je to dražje.

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 11 urami:

@nimr0din kako se obnese ta tv? 

Sicer čakam še na 120hz update, ampak zaenkrat nimam pripomb. 

gojc reče Pravkar:

 

Kje  ? Že od izida gledam in kot je rekel Gatsu je pri nas povsod razprodano :confused:

Tud js iščem že neki časa ja, pri Igabibi mi javijo kdaj/ko bo spet na zalogi.

Povezava do prispevka

 

Slinch reče pred 1 minuto:

Jop, čisto možno, jaz sem igral EU HZD, pol pa ubodel UK HZD Complete in save ni deloval. Sem pol UK prodal in nabavil EU in je delal.

 

Kurac. @dzaver kupim tvoj days gone za 10 € :D

 

 

Kočevc reče Pravkar:

Zakaj mate strah filat na adapter od telefona? Js drgac nisem se nbenga kontrolerja filal 😄

 

Strah pred neznanim perjatu.  Nekateri ga še nismo fasali v te luknje.

Povezava do prispevka
KE RIT reče Pravkar:

A ni dobro, če ugotoviš, da ti je nekaj všeč?

Amm ne.. pol lahko postanes odvisen :)

 

odvisno, ce si dovlj jak, da shendlas. Sam ko nekaj ugotovis, da ti je vsec, sploh, ce ti je full.. pades not, postanes odvisen in zacnes zanemarjat druge stvari

 

Sicer odvisno od stvari, ene bolj druge manj.. sam ja v lajfu je tako.. vsaka srvari je dobra in slaba hkrati.. sploh pa ima svojo ceno

 

Drugace pa sem se zajebaval ne.. zdej za politiko si mi ze zatezil, upam, da mi ne bos se za filozofiranje 🤣🤣🤣

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...