Skoči na vsebino

PS5 known bugs


dzaver

Priporočeni prispevki

Ezoterik reče pred 11 minutami:

@Gatsu Zgleda res ne podpira MKV containerjev in ti forca transcode, kar sfuka sliko in povzroči bufferanje, ker Plex nima dobrih teh on the fly kodekov, ki bi zmogl transcodirat 4K. Če greš v plex setttingih na prvo okence in klikneš, da ti na ekran fukne infote, ti bo pokazal, da verjetno Direct Play ne deluje zaradi x razloga (HEVC ni podprt, MKV ni podprt). Tko da je zgleda sony res na polno gimpu plex.

Sori ker sm kr neki napamet pametoval.

 

 @Gatsu

 

Ja dejansko je fora, da lahko proizvajalc tvja zbira, kere kodeke bo dovolil, zgleda LG dovoli vse te tvji ki jih maš pa ti (mislim da maš Sony pa Philips?) pa zgleda ne dovolijo. Ta buffering nima veze z močjo klienta, sam to transkodiranje sfuka high bitrate filme.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

No sej naslednji TV bo kar lepo LG oled... Filipsa ne kupim več če mi ga en zastonj šenka, kar se firmi gladko jebe za 2 leti stare modele in jih ne posodablja več. 3 tedne nazaj sta Netflix in Prime začela delat na 540P max in sem že mislil da se je TV spet kej pokvaril pa sem potem na neuradnem Nemškem blogu videl da temu ni tako. Sony bo do konca leta za 2017 letnik dal ven Android 9 verzijo in tud obstoječo Android 8 verzijo redno posodablja, Filips pa rab pol leta da resne probleme proba odpravit, kaj šele da bi drugače dal kak FW ven.

 

  

Ezoterik reče pred 3 minutami:

 

 @Gatsu

 

Ja dejansko je fora, da lahko proizvajalc tvja zbira, kere kodeke bo dovolil, zgleda LG dovoli vse te tvji ki jih maš pa ti (mislim da maš Sony pa Philips?) pa zgleda ne dovolijo. Ta buffering nima veze z močjo klienta, sam to transkodiranje sfuka high bitrate filme.

Bolj je imo problem to da je smart hw tko švoh v teh tvjih da enostavno zmanjka procesorske moči za zadosten prenos podatkov preko mreže. Faking android boxi za 60€ zmorejo več... :) Je pa bojda situacija v novejših tvjih boljša.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Jst mam C8, ki je tud 2018 in dela brezhibno, dokler pač lahko vklopim Direct Play, pri transcodiranju high bitrate filmov se pa neki sfuka in buffera. Nujno prever pri teh fajlih, če mogoče zajebava audio, eni tvji NE podpirajo vseh audio načinov (DTS MA itd) in pol v Plexu avtomatično vklopi transcodiranje. Vedno lahk v appu vklopiš un info dump, ki ti pokaže, če je Direct Play on al off. 

 

@Gatsu

 

https://imgur.com/a/xqc0iEm

 

Sm naredu screenshote kako zgleda na LGju pa kako na PS5.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Peesda ta Demon Souls mi se vedno zbrise.. ne vem tocko kdaj.. se mi zdi da ko instaliram novo igro iz CDja.. drugace je okej

 

CoD mi fukne iz igre vsaketolko ma to ker je igra v Kurcu.. krneki laga v zombijih pol fukne ven, ce sam ne grem iz igre ki laga.. campanija in MP je BP

 

AC dela BP do zdaj

 

Glede televizij pa meni Samsung tudi neki jebe s temi codeki, pizda jaz ne vem.. ce poberem kaj z neta morem prav spremenit obliko, kar mi gre mal na kurac.. na sreco se da v izi natedit v VLC playerju in na sreco ne pobiram dosti filmov z neta

 

 

Povezava do prispevka

Sem pa ugotovil da DeS ne mara glih da ga daš v restmode. Včer je spet laufal na 10fps, potem ko sem ga zbudil dokler nisem reštartal konzole, ampak vsaj ni blo treba rebuilda narest tko ko prejšnji teden. Bugsnax ni imel teh problemov.

 

  

Ćamir (izbrisani) reče Pravkar:

In kako je ta Maneater? Glede na to, da noben od vas nič ne napiše, lih ne najboljš al :D 

Sam sem ga samo zalaufal in šel čez tutorial in odtlej ga nisem več pognal in me tud ne vleče da bi ga dokler ne bo silne suše. Btw kdaj bo Goty tema?

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 urama:

Po zadnjem updatu:

 

+ sprednji usb mi v restu normalno polni kontroler, lepa

- Dirt mi vsako cca 4 dirko vrže ven z nekim errorjem. Priročno je to, da vrže ven VEDNO ob koncu dirke, torej furaš 5 min in ti nakonc brez sejva ven fukne, grda 

To bolj smrdi po game bugu kot systemi. Men ni vrgo ven se iz nobene so far.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 8 minutami:

Sicer je vent od PS5 res tih, sam BluRay drive mi gre res na jetra. Dosti dosti glasnejši je od moje PS4 Pro. Očitno bo treba povsem prešaltat na digital :\

 

Verjetno se ful hitreje suče ko un iz Ps4 Pro. Ima kdo RDR2 doma za testirat kako hitro se namesti na PS5, ker na Ps4 se je nameščal celo večnost. Če bi se zalaufal tak ko na PS4 samo na začetku ko štartaš dejansko retail igro bi blo še ok, ne pa da to počne vsake par minut tud če igraš neko digitalno igro...

 

Vent mam pa jaz sigurno ta glasn... takoj ko bo možno nabavt tišjega bom zamenjal zadevo.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 8 urami:

 

Verjetno se ful hitreje suče ko un iz Ps4 Pro. Ima kdo RDR2 doma za testirat kako hitro se namesti na PS5, ker na Ps4 se je nameščal celo večnost. Če bi se zalaufal tak ko na PS4 samo na začetku ko štartaš dejansko retail igro bi blo še ok, ne pa da to počne vsake par minut tud če igraš neko digitalno igro...

 

Vent mam pa jaz sigurno ta glasn... takoj ko bo možno nabavt tišjega bom zamenjal zadevo.

Men se je kako uro. Tam nekje

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 32 minutami:

Prvi zastek. Med Call of Duty Black war multicem, je sam steknilo in se konzola ugasnila. Kake pol minute je ni slo przgat pol pa vse navadn, u izi repairck in gasa  naprej

 

folku na polno crasha, sploh med kampanjo. tudi bricke poročajo (na obeh konzolah), tako da jaz bi se osebno izogibal te igre zaenkrat. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...