Skoči na vsebino

PS5 known bugs


dzaver

Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 2 urama:

Ej @MartinPocrezze kdaj je tebi zbrisalo igrico?? Meni dela BP, sam ko zamenjam CD in grem iz DeS na CoD in pol nazaj mi s5 da copy =)) 

 

Ne vem al jebe ta CoD kaj al wtf.. kdaj je tebi dalo Copy??

če ti briše igre, ko zamenjaš disk / drug špil

- izključi net, vstavi plošček. Špil se bo takoj začel prenašat, sploh ne bo gumba copy. Ko se prenese, ga zaženi. Pol pejd čist ven, daj ven disk. Priključi net, disk notr in updataj...Kolegu je tole delalo s Spidermanom:MM in je po tejle metodi imel mir. Očitno je bug, ker ti ob kopiranju podatkov z BR diska takoj začne dol vlečt še updejt... nekaterim dela tudi metoda, da Copy sploh ne pritiskajo, ampak sistem po par minutah začne kopirat špil...

 

So pa pri Sonyju obveščeni o tej zadevi, tko da bo kmalu zaflikano.

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 12 urami:

Ej @MartinPocrezze kdaj je tebi zbrisalo igrico?? Meni dela BP, sam ko zamenjam CD in grem iz DeS na CoD in pol nazaj mi s5 da copy =)) 

 

Ne vem al jebe ta CoD kaj al wtf.. kdaj je tebi dalo Copy??

Zbrisalo mi je igro tako ko sem dal ven CD iz konzole.

Zdaj dela brez problema ker sem pustil, da samo inštalira brez da pritisnem copy pa odklopil sem konzolo od neta. Ko je instaliralo sem downloadal update za igro zdaj dela normalno brez problema.

Povezava do prispevka

evo, počelo. Spedenam z updejti za konzolo in kontroler, vtaknem Spider-mana, dela v ozadju kar pač dela, malce vmes probam yt app in freezne. Na tv kaže yt frontpage, ne reagira pa na nič, niti na knofe na kontrolerju, niti na prednji gumb ne gre, da bi ugasnil.

Ostane edino še ven štrom kabel?

 

edit: ok, power off je treba držat dlje kot na ps4, ~20sek.

uredilo bitje Spiralmind
Povezava do prispevka
Feget reče pred 47 minutami:

Je kadarkoli v zgodovini bil bolj buggfest launch katerekoli konzole? 

 

Po mojem PS5 kar zmaga v tej domeni. Verjetno so rushali izid konzole zaradi MSja in je to rezultat, ker je mislim da vsem jasno, da bi morali momci pri Zoniju še kakšen mesec ali dva tweakat software.

Pomoje je s stališča softwara najslabša, glede hardwara pa bomo videli. Nekje sem bral, da je več kot 50 % launch day X360 doživelo red ring of death v par letih 

Povezava do prispevka

Evo zaenkrat sem čisto vse ps5 igrice, ki sem jih igral, platiniral (astro bot)

 

KE RIT reče pred 28 minutami:

Dej komaj čakam ponedeljek, ko dobim Valhallo, pol pa enkrat naslednji teden še Dirt5, za katerega sem še bolj hyped, zaradi triggerjev. :D

 

Meni je pune bad da sem pozabil plačat dirt 5 na shopto, slatkih 50 e shipped, zdaj pa je sold out. Ne vem če bi dal 7e več, kolikor je next best deal.

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Men se kontroler nikakor ne nafila do konca, sicer vseen zdrži kr dolgo, samo več ko 2 črtice ga še nism nafilal. Mel sem pa dva erroja do zdaj. Prvi dan mi je med astro botom system error ven vrglo ampak je igra delala dalje normalno. Dans mi je pa spidey freeznal med hideout chalangom.

Povezava do prispevka
Ripper reče pred 1 uro:

Očitno so ljudje za neumnosti pripravljeni plačevati še več kot včasih. 

 

S tega lahko potegnemo zaključek, da sploh ni krize, ki jo vsi toliko omenjajo... Ko ne bomo imeli denarja niti za osnovne stvari, bomo lahko rekli svet je v pizdi :D

 

Ronin.si reče pred 24 minutami:

Men se kontroler nikakor ne nafila do konca, sicer vseen zdrži kr dolgo, samo več ko 2 črtice ga še nism nafilal. Mel sem pa dva erroja do zdaj. Prvi dan mi je med astro botom system error ven vrglo ampak je igra delala dalje normalno. Dans mi je pa spidey freeznal med hideout chalangom.

 

Kaj vsi kontrolerje filate preko playstationa? Jaz ga niti enkrat samkrat nisem, pa nikoli ni blo problemov. Polnilec za telefon pa gas. Isto mi je zdržal po 2,5 letih, ko sem ga prodal, kot prvi dan.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
MartinPocrezze reče Dne, 15. 11. 2020 at 18:41:

Čak kle berem da ne smeš priključit PS5 na net  preko kabla ampak preko wi fi-ja  ? a sem to prav prebral a je to mišljeno samo za data transfer PS4 to PS5

 

Men fukne vn mrežo PS5. Dobesedno zjebe ruter&modem in je treba vse rebootat da net začne spet delat.

Sam to je pomojem neki s kombinacjo mojga routerja in ISPja (Telemach), ne sam PS5.

Vseen prvič vidm kej takega.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 17 minutami:

S tega lahko potegnemo zaključek, da sploh ni krize, ki jo vsi toliko omenjajo... Ko ne bomo imeli denarja niti za osnovne stvari, bomo lahko rekli svet je v pizdi :D

 

 

Ma to da je svet v pizdi že lepo povzame to, da lahko eni jemljemo dopust za igranje nove konjzole za 500e in igric za 70e, medtem ko drugi (in to ne na drugem koncu sveta, ampak dobesedno sosedi) ne vedo, kako bodo shendlali mesec in če bo ostalo za kruh in mleko.

 

Samo za to nismo toliko krivi tisti ki kupujemo konjzole za 500e, bolj tisti, ki dobesedno ne štekajo, da obstaja stanje "dovolj keša" in zakonodaja, ki ne šteka, da obstaja koncept "izkoriščanje šibkejših".

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
nsignific reče pred 20 minutami:

 

Men fukne vn mrežo PS5. Dobesedno zjebe ruter&modem in je treba vse rebootat da net začne spet delat.

Sam to je pomojem neki s kombinacjo mojga routerja in ISPja (Telemach), ne sam PS5.

Vseen prvič vidm kej takega.

tole ti neki ruter pošteno seka...

 

zaenkrat doživel le eno zmrzal, ko mi je na meniju za Moralesa sistem zatrokiral, ampak se ga je dalo normalno resetirat. Potem je delalo naprej normalno.

Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 1 minuto:

tole ti neki ruter pošteno seka...

 

zaenkrat doživel le eno zmrzal, ko mi je na meniju za Moralesa sistem zatrokiral, ampak se ga je dalo normalno resetirat. Potem je delalo naprej normalno.

 

Štos je da mi vse ostalo, vključno z XSX, dela skoz normalno.

Sam ko PS5 zravn prklopm.
Mal tezko mi je NE krivit PS5.

 

Zdj sm ga spravu za en drug router tko da ga mam double NATanga in je izgleda ok.

 Vseen mi mori.

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 37 minutami:

 

Ma to da je svet v pizdi že lepo povzame to, da lahko eni jemljemo dopust za igranje nove konjzole za 500e in igric za 70e, medtem ko drugi (in to ne na drugem koncu sveta, ampak dobesedno sosedi) ne vedo, kako bodo shendlali mesec in če bo ostalo za kruh in mleko.

 

Samo za to nismo toliko krivi tisti ki kupujemo konjzole za 500e, bolj tisti, ki dobesedno ne štekajo, da obstaja stanje "dovolj keša" in zakonodaja, ki ne šteka, da obstaja koncept "izkoriščanje šibkejših".

 

Kako bi bilo šele vse v kurcu, če bi vsi lahko kupili koznolo za 500 evrov. Pošteni ljudje, kot sem sam, bi čakali na konzolo eno leto ali še več!!! Pa komu bi prodajali stare, zjebane in glasne konzole, če ne revežom, ki komaj naprasakajo tistih 100 evrov, da nabavijo revnemu otroku nekaj za božička.

 

 

Povezava do prispevka
nsignific reče pred 56 minutami:

 

Men fukne vn mrežo PS5. Dobesedno zjebe ruter&modem in je treba vse rebootat da net začne spet delat.

Sam to je pomojem neki s kombinacjo mojga routerja in ISPja (Telemach), ne sam PS5.

Vseen prvič vidm kej takega.

Isto. Ps5 sicer dela vredu, sam dokler se zadeve downloadajo nic druzga ne more uporabljat mrezo. Ce hocem druge naprave csaj povezat rabm zresetirat router. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...