Skoči na vsebino

[sveta vojna] Mini Fridge vs Wi-Fi Router


Priporočeni prispevki

Arbenowskee reče pred 3 minutami:

 

v bistvu je to samo resolucija. one x je 4k konzola kot bo tudi series x. 

 

 

To pa ni čist res lol. Cel kup iger ima na X1X 60fps mode ki ga na X1S seveda ni. Ko boš tako igro pognal na XSS bo neglede na to,da je konzola dovolj zmogljiva igra še vedno laufala na 30fps. Da ne omenjam kako imajo nekatere igre manj ko FHD resolucijo in texture z nižjo resolucijo itd. 

 

XSS ne bo magično sam od sebe 30fps igre nadgradil v 60fps in jim dodal kvalitetnejše texture.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 urami:

Hmmm namesto predvidenih 15 mio konzol do konca marca jih bo na voljo sam cca 11mio zaradi težav s proizvodnjo procesorjev. Kolk mora bit pol šele težko narest APU z faking 56CU kot jih ima XSX :O 

 

Tudi za 2,2GHz gpu so yield slabi, razen če mislil soni zapravljat na beafy VRMu.

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 10 minutami:

a pa so stemi napovedmi že kdaj zadeli?

 

ki meni tole deluje all over the place

 

Taisti so februarja napisali članek o tem da sestavni deli za PS5 koštajo 450$. Absolutno so bolj zanesljivi kot pa neki insiderji ki delajo damage control kadar pridejo slabe novice o Xboxu ven(za cel kup nekih fake slabih novic je bil originalni vir WindowsCentral lol). Playstation zadnja leta podira rekorde in nekateri mislijo da si ne morejo privoščit prodajat konzolo pod ceno, pa so dejansko samo PS4 na začetku prodajal z minimalno izgubo (ker je Microsoft brcnil v temo z 500$) zdej ko imajo preko 40MIO PS+ naročnikov in je digitalna prodaja zadnje četrtletje dosegla 70% se pa res ni za bat da bi imeli probleme s tem. 

 

 

  

johnbi reče pred 1 minuto:

jaz sem kar ziiher da sony bo probu vsaj za 50€ undercutat MS, ne bi bil pa niti presenečen če grejo batshit crazy insane pa dajo 399€ 

 

To bi bila imo čista neumnost ker je hype tako velik da bo konzol primanjkovalo verjetno vse do konca leta 2021 pa tud če bo disk verzija 499€ Potem pa daš za naslednji BF ter praznike ceno dol al pa bundle ven. 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 minuto:

 

Taisti so februarja napisali članek o tem da sestavni deli za PS5 koštajo 450$. 

 

V startu mogoce. Kok casa bo PS5 na trgu, ene 5-6 let ziher, kajne?

 

ROI se dela na Product Lifetime in tuki bo Sony kasiral lepe denarce, tudi, ce grejo zdajle malo pod ceno v startu. Ker proizvodnja PS5 bo vsak dan cenejsa in ne obratno. 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 16 minutami:

Jaz ne vem tale backward compatibility... to ima men smisel samo če bi na vsako generacijo menjal konzole in potem preigral vse za nazaj :D Se pravi zdaj vsi nabavimo xbox, sonyu se zmanjša tržni delež naslednjo generacijo gre z dumping ceno ven in takrat spet nazaj na sony

....

PROFIT

Mi boš mogu ponudit mal boljše igerce, kot jih izdaja MS, da bom stal za tem GENIALNIM planom. XD

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 10 minutami:

 

 

Ka ti boš kupu digitalno verzijo?

ne..

 

mogoce drugega.. ne vem.. mislim sej bi kupil samo.. jaz sem tak da ko preigram prodam naprej.. nisem nek colector.. ce mi tam spil stoji mislim samo kako pada cena in pac, rad prodam naprej..

tako da ja.. tudi ce bodo spili 80 eur.. pol naprej se bodo prodali vrjetno za 40 50.. isto bom popusil

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...