Skoči na vsebino

[sveta vojna] Mini Fridge vs Wi-Fi Router


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 3 minutami:

Nič ni po izbiri. Dobil boš res dobre igre za nazaj s PS4, potem pa dodatno 2 igri na mesec, ki jih za vsak mesec posebej določi Sony.

 

aaaa, therein lies the problem. čez palec, če nisi res strasten gamer da preigraš skoraj vse kar ponudijo je tole precej miss za casual varianto, kjer bi bla 2 špila po izbiri VEČ kot dovolj vsak mesec.

 

A Xboxov gamepass pa ma fiksno knjižnico špilov (z vedno novimi naslovi), ki jih lahko probavaš prosto po izbiri al kaj?

Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 43 minutami:

 

Se pravi moreš bit naročen na PS+ za 10e mesečno, da dobiš nekaj teh špilov kot "bonus"? Kaj pa dobiš na splošno v okviru tistih 10e?

PS+ ima drugačen subscription model.

Screenshot_1.jpg.cd5afd052e6691be31440ecb96afdf78.jpg

Je pa kot je Kočevc reku, imaš akcije kjer cena pade za 25%, ali pa lahko celo vzameš ameriško regijo, ki pa je še dosti cenejša (sam moraš mal po ovinkih za nabavo).

 

Deluje pa takole. Vsak mesec ti dajo 2 igri po njihovi izbiri. Večinoma so smeti, sam včasih dobiš tudi kake proper naslove, tudi AAA igre ala Bloodborne so že bile not. Logično so to starejši naslovi, ki se ne prodajajo več po polnih cenah.

Ves čas ko imaš aktivno naročnino lahko dostopaš do tega rastočega Libraryja. Če vmes prekineš, ne moreš več igrati teh iger. Če kasneje spet renewaš subscription, jih spet dobiš na voljo. Poleg tega ti PS+ omogoča igranje online. Vem ja, debilizem, ker ima PC to zastonj :\.

 

No, novost, ki so jo omenili včeraj je Playstation Plus Collection, ki bo na voljo lastnikom PS5.

 

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 2 minutama:

Se pravi po domače, novost je, da so totalnim newcomerjem osladkali nakup PSja s tem, da so dodali njihove boljše PS4 exkluzive zraven (ki bi jih sicer mogu kupit, because obviously da preigraš tudi nekaj teh špilov)?

 

this just might work on me.

Ja, ampak boš še vedno moral plačevati Playstation Plus - ne bo kar tako za đabe to prišlo s konzolo :D 

 

 

Niblonian reče pred 3 minutami:

tako nekako ja, s tem da lahko downloadas ps4 igre, ostale ( ps3) lahko samo streamas.  

Torej dejansko popolnoma isto kot Netflix, svašta

Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 8 minutami:

Se pravi po domače, novost je, da so totalnim newcomerjem osladkali nakup PSja s tem, da so dodali njihove boljše PS4 exkluzive zraven (ki bi jih sicer mogu kupit, because obviously da preigraš tudi nekaj teh špilov)?

 

this just might work on me.

Sej, edino tale novost PS Plus Collection bi lahko bila zanimiva zate. Zato sem ti jo omenu.

Drugače pa stvar okusa valjda. Poglej katere igre ponuja Xbox Gamepass in katere dobiš v PS Collection in se odloči kaj te bolj mika.

 

Pol maš pa še hardver. Series X za 500EUR bo najmočnejša konzola in bo najbrž mal bolje poganjala multiplatfrom igre.

PS5 Digital za 400 EUR verjetno tebi pride bolj v poštev od Disc verzije, ki je pa bolj švoh od Series X, vendar stane isto.

 

Ne vem res, vsaka stran ima pluse in minuse. Pretehtaj.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 2 minutama:

Mislm se zmeri mores placat ps+. Ampak tud to ni glih problem na zadnje je bil mega deal ce si vzel US ps+ si ga dobil za 26 EUR za celo leto 

 

Ja ja, se razume. Shame sicer, da je razlika med mesečno varianto pa letno varianto enkratna, ker bi mucho preferiral mesečno osnovo brez teh neumnih haklov, aaaaampak bom pač pojačal zalogo lubrikanta, i guess.

Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 1 uro:

Dobro, tud fiksna knjižnica špilov je vredna precej več kot 10e na mesec, ne?

 

Probavam poštekat zakaj je pregovorno ps+ slab deal, medtem kot gamepass hvalijo oz. kaj bi meni kot čistemu casualcu odgovarjalo bolj.

 

MS ma 3 naročnine:

  • live gold -> MP + 2-3 špili na mesec zastonj
  • game pass -> dostop do x1 in nekaterih x360 špilov dokler si naročnik (tudi AAA igre, day 1), ni MP
  • game pass ultimate -> game pass + live gold + (po novem) EA play servis in EA špili (ceneje kot live gold + gamepass)

Sony ima:

  • PS+ -> MP + 2 špila na mesec zastonj
  • PS now -> podobno kot gamepass, s PS2, PS3 in PS4 igrami, ampak AAA povečini manjkajo. lahko igraš MP, ampak sam špile ki so na PS now. posebi kupljene morš met posebi PS+ naročnino.  ni ps now + ps+ bundla kot je gamepass ultimate

 

če sem kaj falil, naj me naročniki teh storitev prosim popravijo. 

  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 9 minutami:

Tebi je mesece in mesece smrdel tudi BC in si vedno trdil, da je nemogoče.

 

Saj mi še vedno. Vse kar vemo je, da če imaš ps+ boš dobil nekaj naslovov za download. Nikjer ni bilo omenjeno, da lahko vstaviš ps4 disk v ps5 in špilaš. In še manj, da bo igrica delala kakorkoli bolje na ps5.

Povezava do prispevka
Arbenowskee reče pred 3 minutami:

 

MS ma 3 naročnine:

  • live gold -> MP + 2-3 špili na mesec zastonj če prekineš naročnino, špili ostanejo
  • game pass -> dostop do x1 in nekaterih x360 špilov dokler si naročnik (tudi AAA igre, day 1), ni MP
  • game pass ultimate -> game pass + live gold + (po novem) EA play servis in EA špili (ceneje kot live gold + gamepass)

Sony ima:

  • PS+ -> MP + 2 špila na mesec zastonj če prekineš naročnino, špili ne ostanejo
  • PS now -> podobno kot gamepass, s PS2, PS3 in PS4 igrami, ampak AAA povečini manjkajo. lahko igraš MP, ampak sam špile ki so na PS now. posebi kupljene morš met posebi PS+ naročnino.  ni ps now + ps+ bundla kot je gamepass ultimate samo PS4 igrice se downloadajo, ostale se streamajo

 

če sem kaj falil, naj me naročniki teh storitev prosim popravijo. 

 

Povezava do prispevka

  

Ronin.si reče pred 2 minutama:

So včeraj ponovno potrdili da je od tisočih testiranih PS4 naslovov delalo preko BC 99% vseh, ampak je očitno lažje trmarit po svoje.

 

 

Jp, rečeno je bilo, da bo BC kompatibilnih "99% vsega PS4 libraryja"

 

ampak ja, nikjer ni omenjeno, nekaj smrdi, vse kar vemo je, bla bla bla

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Feget reče pred 18 minutami:

Pa smo sigurni da bo ta cheaperska USA naročnina omogočala igranje vseh teh ps4 naslovov? Po mojem bo kako doplačilo ali kakšen sony sir še tu.

 

Ker za 25 evrov celo leto top ps4 naslovov brezplačno je pa insane deal. Tega nisem vaje pri Sony-ju, tako da meni tukaj nekaj smrdi po dreku.

Ma to je akcijska cena. Uradna cena US PS+ je 60USD.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 15 minutami:

Pa smo sigurni da bo ta cheaperska USA naročnina omogočala igranje vseh teh ps4 naslovov? Po mojem bo kako doplačilo ali kakšen sony sir še tu.

 

Ker za 25 evrov celo leto top ps4 naslovov brezplačno je pa insane deal. Tega nisem vaje pri Sony-ju, tako da meni tukaj nekaj smrdi po dreku.

 

 

Nima veze po kaki ceni ti kupiš PS+ dokler jo lahko aktiviraš na PSN in ti podaljša naročnino. Sej na Xboxu maš tud Live GOLD sam za 24€ preko brazilskih kartic. S tem da na Xboxu sam prestaviš državo na konzoli pa lahk vneseš kodo, na PSN treba pa narest nov account z "fake" naslovom države katere PSN bi rad imel.

 

Na xboxu je še nekaj super, nastaviš si državo Novo Zelandijo pa igraš igro12 ur prej ko vsi ki ne gulfajo :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...