Skoči na vsebino

[sveta vojna] Mini Fridge vs Wi-Fi Router


Priporočeni prispevki

Pri vsem skupaj je najbolj gnilo, da na PS5 ne delajo PS4 ploščki. Mislim delajo, ampak samo za PS4 špile lol. Ta je res grda poteza od Sony-a, upam da to spremenijo. 

 

Glede na to da nobena konzola nima kakšne meni res zanimive igre, bom verjetno poskušal dobiti poceni prejšnjo generacijo. Malo bolj se nagibam v smeri xboxa, ker lahko obdržim ploščke (dokupil bom 3). Bom počakal če naletim na kakšen res dober deal, ker kolikor gledam so vse casual igre z local MP/local co-op na obeh platformah. 

Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 3 minutami:

aja, moreš out of the box ko kupiš ps in delaš nov račun že usrano lagat, da si amerikanos, če želiš pridno izkoriščat menjalni tečaj? :D

 

to morš pr obeh konzolah, ker niso vse naročnine vedno povsod na voljo. slovenije ni na zemljevidu teh velkih firm. krneki uglavnem. Ponavad se splača narest UK account, ker oni majo skoraj vedno isto kot američani, pa evropske kartice delajo (na ameriškem računu ne). 

Povezava do prispevka

Ja

 

Jas mam USA in filam z g2a

 

Oziroma sem nekoč na g2a obračal digitalne igrice iz humblebundlov in nabral 200 € plusa in sem s tem nabavil za 400 $ PSN kartic al neki takega, tako da še imam neki tistega keša :D 

Povezava do prispevka

jaz nobenega, ki ni official retailer za digitalne kode špilov ne priporočam. G2a tak znano, da majo ukradene špile. Cdkeys tut na reddito vedno več primerov in na koncu zaradi enega ukradenega špila ostaneš brez celega accounta tudi, če si 50 iger gor legit iz njihovega shopa kupo.

 

Povezava do prispevka
Arbenowskee reče pred 5 minutami:

 

mislil sem gamepad, ne zgoščenk =) torej če imaš ps4 gamepad prilopljen na ps5, bo delal samo s ps4 igrami. če je ps5 igra, čeprav enaka kot ps4 ne bo delal. 

Aja, čist narobe razumel ja :D Ne bo se dalo to uredit drugače, ker ima nov plošček nove možnosti za next gen špile in se enostavno ne splača, da bi nove igre posebej prilagajali samo za star gamepad.

Povezava do prispevka

Ne vem no stare ploščke itak daš zraven konzole ki jo prodajaš da gre lažje v prodajo. DS4 so itak zares slabe kvalitete, ker men dobesedno  na vseh štirih vsaj mal driftajo leve analogne palčke. En je clo tolk zjeban da je res težko igrat Overcooked na njem... Tak da res srčno upam da bo Dualsense kej boljš... DS4 sem namreč reklamiral 3x zarad tega ker se je R2 zatikal od igranja Destiny... Ta defekt so pol v V2 verziji očitno odpravli ampak slednji pa men driftajo k mi prej V1 niso.

 

 

Povezava do prispevka

Jaz imam 

1x PS4 pro

1x PS4 slim

3x dual shock 4

 

V načrtu sem imel utopit PS4 pro, slimko obdržat za vikend/prevažanje okoli (čemur služi že zdaj, ker pač ni zasedla dosti prostora v nahrbtniku, ko sem šel na vikend/k staršem za par dni), prav tako pa sem nameraval obdržat 2 joypada za uporabo na PS5, ker so dragi kot žafran

 

No, zdaj bom pomoje obdržal samo PS4 slim in en joypad :D 

uredilo bitje Chenier_
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 48 minutami:

Ne vem no stare ploščke itak daš zraven konzole ki jo prodajaš da gre lažje v prodajo. DS4 so itak zares slabe kvalitete, ker men dobesedno  na vseh štirih vsaj mal driftajo leve analogne palčke. En je clo tolk zjeban da je res težko igrat Overcooked na njem... Tak da res srčno upam da bo Dualsense kej boljš... DS4 sem namreč reklamiral 3x zarad tega ker se je R2 zatikal od igranja Destiny... Ta defekt so pol v V2 verziji očitno odpravli ampak slednji pa men driftajo k mi prej V1 niso.

 

 

True. V2 serija ima kar težave z analogne palčke :ranting:

Povezava do prispevka
Arbenowskee reče Dne, 17. 9. 2020 at 13:46:

 

če imaš ps4 gamepad prilopljen na ps5, bo delal samo s ps4 igrami. če je ps5 igra, čeprav enaka kot ps4 ne bo delal. 

:avadodo:

 

hahahaha

 

fak prou predstavljam si jih k prihajajo s takimi domislicami v 74 nadstropju v svojem steklenem HQju,  obsijanem v žarkih večernega zahoda

tenor.gif?itemid=5687134

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...