Skoči na vsebino

[sveta vojna] Mini Fridge vs Wi-Fi Router


Priporočeni prispevki

Ma dober je xbox.. vsaj dela lepo brez problemov..

 

Sam pac ki nima iger hehe.. ps5 ima DeS in Spidermana.. neki je

 

Xbox zal nima 0 .. mislim zal, na sreco glede na to da ga nisem dobil hehe

 

Jaz komaj caka, da pride kaksna huda ekskluziva.. vsaj upam da bo 🤣 ma ce ne bo tudi ql 🤣🤣 bomo prisparali 500 eur

 

Sam ce ne pride do naslednjega leta ko kipim nov pc pol niti ga ne bom rabil lol bomo vidli kako se bodo stvari odvile.. se vedno ga lahlo kupis pa ga pol prodas ko pride pc, ce bodo vse ekskluzive day 1 tudi na pcju

 

Sam to da ni ob izidu ekskluziv je res fail.. kar pol bi folk kupil konzolo in morda celo igral vecino multi naslovov na XB ker jaz imam filing da na XB bodo delale igre na 60 fps z malo jaco reaolucijo. Na ps5 ma bo odvisno od igre. Jaz na 75 ze opazim ce je 4k al kvazi 4k ampak ni neki ful razlike. Sam ce je 1440p je pa precej slabse. Bomo vidli, bo se zanimivo.

 

IMO ce imas 55 ni neke panike, 65 se ze pozna med 1440p in 4k.. native in dynamic pomoje ne. Pol je odvisno tudi od razdalje. Od igre in devov kako bodo optimizirali ipd.. bugi.. niso neki hudi ampak so.. na XB jih skoraj da ni ipd

 

Pac treba videt, to je bitka na dolge proge. Jaz sem mislil, da bo ob izidu jasno. Ma iskreno ni jasno se pol kurca nic. Kar pa se tice zajenancije je XB itak malo underdog. Sam dalec od tega, da je odpisan. Tipi so naredili res kvalitetno konzolo. Rabi sam 1 al 2 killer appa.

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Po mojem moraš na xbox series x gledati kot na res dober value pc alternativo. Pri PCju daš samo za grafično toliko kot tu za celo konzolo, ki pa ti omogoče smooth 4k HDR experience z res vrhunsko grafiko in 60 fps.

 

Ker če imaš kake 4 leta star PC bo za novo generacijo prešvoh, nadgradnja te pa pride takoj kekega jurčka. Lahko ostaneš na starih PC jajcih in kupiš xboxa, ali nadgradiš PC in nimaš xboxa in prenosljivosti.

 

Jaz sem trenutno še v dilemi, vem pa da ko pridejo kako hudi špili, ki bodo samo na xboxu in PCju, bi jih raje igral na PCju. In pa seveda, če bo premagal ps5 v enhencani verziji wither 3 ali Mass Effect remasterju potem je zame a must buy:D 

 

Pa še če svojega Xa prodam za 200 je upgrade samo 300 evrov.

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
gojc reče Dne, 17. 11. 2020 at 12:55:

Za Xbox imajo devi 2x več dela....

 

Mam občutek, da bo Series S brutalno držal nazaj tako ekskluzive kot multi naslove.

 

Navedek

Isto DVOJNO delo so imeli prejsnjo generacijo pa so preziveli just fine.

 

Slinch reče pred 18 urami:

v videju ugibajo

 

da je bug in so pomotoma xOx settingsi v xSx verziji

 

:rofl:

 

 

 

Brooklyn99 Vindication GIF - Brooklyn99 Vindication - Discover & Share GIFs

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Ok sem mislil da bo kakšen 3rd party špil sem pa tja delal bolje na PS5, kjer se bodo res potrudili,.. In mogoče s časom ko res izkoristijo I/O in streamanje z SSDja. Nisem pa pričakoval da bo praktično vse laufalo in izgledalo bolje (celo špili z nalepkami ''Xbox optimized''),..

 

Lažem,.. Totalno sem vedel da bo ta 12TF  Tower of power oglaševanje crap pogorelo na celi črti,.. Ker Ms je itak sam gobec. Takoj ko sem videl kako UE5 demo vleče 8K teksture 200 na uro,.. In praktično vsak pozni PS4 špil izgleda bolje kot karkoli na XseXu,..

 

Pri MS celo leto govorijo kako velik je njihov črv,.. zdaj pa ,.. jao je preveč hladno,.. zato je 15% mehkejši in manjši od tvojega.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

@PS5 Lover

 

gojc reče Dne, 16. 11. 2020 at 5:42:

 

Še ena multiplatform igra, ki dela bolje na PS5 !

 

PS5 je vsekakor superiorna platforma za multiplatform naslove :mafija:

 

120fps brutalno porejpa xbox

 

Če pa namiguješ na 60fps RT način kjer so pri DF opazili drop je pa tudi potrjeno bug :

Navedek

There was an issue on PS5 where the frame rate could randomly drop below 60fps during scenes that it previously ran at a solid 60fps. Those drops on PS5 with RT on seem to be a bug as they don't consistently happen

 

:alma:

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Shihbox towa of powa.. ni popolnoma zanič, saj se včasih očitno lahko približa tudi mnogo superjornejši konzoli kot je PS5 (razen v tem da shitbox praktično nima špilov) ,.. ni pa to nekaj kar so hypal tok,..

 

Vsekakor je proporočljiv za kakega z retardiranim frocom z gamepassom, da starcem ni treba špilov kupovat. Zato bo najbrž zadoščala ultra shit verzija,.. (če se oneXa ali PS4proja ne da dobit,.. ker sta oba sistema veliko boljša)

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...