Skoči na vsebino

[sveta vojna] Mini Fridge vs Wi-Fi Router


Priporočeni prispevki

atomic reče pred 30 minutami:

PS5 itak ni dileme. Samo z switch bi pa jest že razmislil, bejbe ti cel vikend nardita vse, kar želiš. Mam še por z vrta za pobrat, stanovanje pospravit, okna pomit, v nedeljo naj pa z guzom avto opereta, medtem ko sedim notri, da se nista zastonj učili twerkat.

Pozabljaš da s switchom avtomatsko dobiš excecutorja in njegovo punco pa ti lahk onadva vse to isto naredita :D

Povezava do prispevka

Men ni jasno, očitno mora bit nek čep. Konzole so PC in sta skoraj identične, če štima na eni konzoli mora tudi na drugi. Ni zdej to neka arhitektura druga, da se moraš jebat z optimizacijo. Tukaj mora nekdo se samo igrat z grafičnim nastavitvami.

Povezava do prispevka

Men je insane, kako velika razlika je med S series in X.

 

Xbox S series

3x švohnejši gpu

tretjino manj rama

rahlo počasnejši CPU

brez Bluray enote

pol manj diska

 

Glede na ceno xbox x series, bi moral bit S series najmanj 50€ cenejši ali pa vsaj imel 1TB diska. To ne boš mogel imet dveh AAA next gen špilov gor, glede na to, da gearsi 4 in 5 zasedejo skoraj 300gb.

Povezava do prispevka

Ne samo to ,..Series S je pomoje precej šibkejši od One Xa in PS4proja,.. in dražji od Series Xa v praksi,.. Čeravno je vse od MS globoko predrago,.. ker samo nategujejo že od konca 360 generacije,.. Xbox one kolikor mislim da je pos,.. vsaj kak špil so imel na začetku generacije,.. Prvič v zgodovini vidim system ki izzide brez enega samega exkluzivnega špila.

 

s temle izborom se sicer ne strinjam (mislim da je bilo nekaj boljših špilov na PS4 letos,.. ) ampak vseeno so vsaj PlayStation špili,..  Ja je razlika velikaimage.thumb.png.96651b2869b59ad85342584de1b1f7de.png

image.png

Povezava do prispevka
atomic reče pred 11 urami:

Men ni jasno, očitno mora bit nek čep. Konzole so PC in sta skoraj identične, če štima na eni konzoli mora tudi na drugi. Ni zdej to neka arhitektura druga, da se moraš jebat z optimizacijo. Tukaj mora nekdo se samo igrat z grafičnim nastavitvami.

 

software/hardware developement ne dela tako, da magično pozabiš na eno stvar in pol vse dela boljš/slabš. ampak je ponavadi seštevek različnih stvari in to ne vključuje samo znanja. dost pomemben faktor je tudi management ki se odloči koliko se bodo posvetili enemu ali drugemu sistemu, glede na to koliko prodaje pričakujejo. in pričakujejo lahko več prodaje če je več ljudi ki si sistem lasti. 

Povezava do prispevka

Seveda so bottle necki (čepi) povsod zmeraj,.. Na konzolah veliko manj kot na PCju (in ne govorim samo o Windows Bloatwaru) čisto kako so dizanirani te sistemi ,..  Jaz osebno še nisem videl lepših špilov kot jih producira Sony. Povsod so vedno generacijo pred vsemi drugimi,.. naj si gre za animacijo, ali pure visual candy.

Povezava do prispevka

Niti ne ,.. Zadnjih dveh kampanij še končal nisem,.. sem pa MW mp igral kar precej...

 

Je pa dejstvo da Digital Faggetts niso objektivni,.. Ker je prav lepo razvidno iz njihovega lastnega videa da je manj effektov in celo geometrije na Series X in performace drop ki so ga izpostavili je bil glitch,....(to so celo priznali na twitterju) Mislim pa da špil ne zgleda nevem kaj nasploh,.. Verjetno pa je kampanija zelo dobra, ker jo je delal Raven,..

 

 

EnmTv0AVoAEzMUp.jpg

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Ma jaz resno upam da bo Microsoft to generacijo končno dokazal da znajo njihovi studii narest petarde, zarad katerih je treba kupit njihovo konzolo. Celo X1 generacijo je Spencer glede tega samo opletal z jezikom, rezultatov ni bilo pa od nikjer. Zdej so z prevzemom Zenimaxa dobil v svoje vrste res hud potencial. Pa itak se že veselim naslednjega Orija, zarad katerga sem sploh nabavu X1X .

 

Sam vseeno sem močno skeptičen, ker določen folk ki dela same neumnosti @Xbox še ni fasal brce v rit kljub zares slabi efektivnosti njihovih iger v X1 generaciji. Matt Booty in Aaron Greenberg imo enostavno nista kos svojim nalogam, pa tud Spencer mi gre s svojo retoriko konkretno na jetra. Ravno ta teden je spet izjavil da jim ni kul fanboyism a hkrati ravno njihov marketing priliva gorivo na ogenj konstantno. Ja Gamepass je super value for money, ampak kar se mene tiče imam raje hude igre po polni ceni, kot pa nek shovelware za bakšiš. Za tiste ki ne igrajo 3rd party uspešnic ob izidu je pa tud hud deal, ker prej ko slej tud take igre pridejo na ta servis.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 minuto:

Ma jaz resno upam da bo Microsoft to generacijo končno dokazal da znajo njihovi studii narest petarde, zarad katerih je treba kupit njihovo konzolo. Celo X1 generacijo je Spencer glede tega samo opletal z jezikom, rezultatov ni bilo pa od nikjer. Zdej so z prevzemom Zenimaxa dobil v svoje vrste res hud potencial. Pa itak se že veselim naslednjega Orija, zarad katerga sem sploh nabavu X1X .

Izid 2025. :D

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 16 minutami:

Celo X1 generacijo je Spencer glede tega samo opletal z jezikom, rezultatov ni bilo pa od nikjer.

 

ne vem če je to ravno res. dobil je v roke toxic/nadut mindset always online konzole z obveznim kintektom brez backward compatibilitya s parimi studiji in to spremenil v resno konkurenco. niso še na nivoju sonya, ampak za razliko od prej gre zadeva v pravo smer. 

 

Gatsu reče pred 19 minutami:

Ja Gamepass je super value for money, ampak kar se mene tiče imam raje hude igre po polni ceni, kot pa nek shovelware za bakšiš. Za tiste ki ne igrajo 3rd party uspešnic ob izidu je pa tud hud deal, ker prej ko slej tud take igre pridejo na ta servis.

 

carsko da imamo izbiro, a ni tako?

Povezava do prispevka
Arbenowskee reče pred 2 minutama:

 

ne vem če je to ravno res. dobil je v roke toxic/nadut mindset always online konzole z obveznim kintektom brez backward compatibilitya s parimi studiji in to spremenil v resno konkurenco. niso še na nivoju sonya, ampak za razliko od prej gre zadeva v pravo smer. 

 

A lahko prosim nehamo Spencerja opravičevat za vse kar je šlo narobe X1 generacijo? Model je bil prej preden je postal šef celga Xboxa kar lepo šef Xbox studijev in njihova največja hiba -> 1st party igre se vleče žal že malo dlje kot samo od 2013. Ja absolutno je naredil marsikaj pravilno in dosegel da je Microsoft odprl svojo neskončno mošnjo z denarjem, ampak denar žal ne kupi dobrih iger. Lep dokaz za to je prelepi Craig za 500mio$ 

 

Arbenowskee reče pred 7 minutami:

carsko da imamo izbiro, a ni tako?

 

Itak, da je carsko. Jaz sem sam povedal svoje mnenje glede trenutnega stanja Gamepassa. Sem kupil 2x 3mesečno kodo, preigral pa bore malo. (GoW4 in 5, Ori and the Will of the Wisps, DMCV in Streets of Rage IV)

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 54 minutami:

A lahko prosim nehamo Spencerja opravičevat za vse kar je šlo narobe X1 generacijo? Model je bil prej preden je postal šef celga Xboxa kar lepo šef Xbox studijev in njihova največja hiba -> 1st party igre se vleče žal že malo dlje kot samo od 2013. Ja absolutno je naredil marsikaj pravilno in dosegel da je Microsoft odprl svojo neskončno mošnjo z denarjem, ampak denar žal ne kupi dobrih iger. Lep dokaz za to je prelepi Craig za 500mio$ 

 

noben ne opravičuje, sam dajmo postavit stvari v realni svet. MS je mel kolk studijev pred 2013? 4? 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 36 minutami:

Sicer res na pamet nabijam, sam a jih nima Sony tudi glih ene tolk? :D

 

sony jih je imel tolk že pred 2000 =) sony jih ma ziher čez 10.

 

no sej MS jih ima tud zaradi nakupov 2018. ko bo zenimax deal šel skozi bojo mel čez 20. 

 

ampak to ne bo obrodilo jutri. 

uredilo bitje Arbenowskee
Povezava do prispevka

Fak, ja zdaj ko malo pomislim, valjda imajo več. Čisto pozabil na kake polyphony digital, media molecule in slične, ker nisem tolk na tekočem s temi igrami.

 

Mel sem v glavi:

Insomniac

ND

SSM

Guerrilla

in SuckerPunch

 

Sam je še ful enih SIE studiev za katere prvič slišim.

 

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Mene najbolj preseneča kaj za vraga so vsi pri MS delali zadnje 3-4 leta,..

Sem mislil da so xbox one totalno opustili pred 2-3mi leti, zato da bodo generacijo začeli z bombami,..

in ne da bo launch bombal.

Edino kar imajo  je 2 pc porta gearsov,..1 PS4Jpn port in multiplayer mode za Tetris effect,.. ki je na ps4 zarad VRja res razred zase.

 

Potem pa izgovir da so očitno so z launchem prehitevali celo (ker zdaj se izgovarjajo da DirectX12 U api ni še dovolj zrel (imeli so samo 25 let))

 

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Microsoft so IMO odnesli fenomenalni rezultati cloud storitev iz drugih, predvsem poslovnih divizij, kjer MS tolče vse rekorde in je iz tedna v teden bolj profitabilno podjetje (našel sem podatek, da imajo nekje 160 milijard USD denarnih rezerv na bančnih računih oz nekje v tej smeri, LOL).

 

In potem so IMO mislili, da če bodo užgali gamepass in fuknili gor vse kar leze in gre in dodali še ščepec cloud gaminga da bo to to, da bodo isto odlomili sceno kot so jo na drugih segmentih. Kao kaj ti bodo nore eksklzuzive in neki petarda ekskluzivni launchi, če imaš klele za bakšiš nevem kak library z nekaj tisoč špili, evo vam še celotni Bethesdin katalog z Doomom Eternal po faci, kaj pa je to 7,5 milijard USD lol, evo zmagali generacijo, cloud gaming = future gaming, RIP Sony, RIP ekskluzivne izdaje samostojnih špilov

 

Samo očitno ni čist tko, heh :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...