Skoči na vsebino

[sveta vojna] Mini Fridge vs Wi-Fi Router


Priporočeni prispevki

S series, zadeva mi je noro carski substitut pcja, sicer surfam po netu bolj malo gor, vse ostalo je pa raketa v kombinaciji z gamepass naročnino... aja pa plošček je kul dokler ne vzameš v roko dualshocka, potem se ti zdi, da si naročil iz wish refurbished micrusaft firmo...

Povezava do prispevka

Men je pa všeč da so gumbi bolj taktilni in da ni gladka površina in je ful boljši občutek kot prejšnje generacije. ne bi me motilo če bi bil malo večji.

 

Imam 4 gamepade in se mi zdi da je tisti ki je prišel s konzolo nižje kvalitete - če držala stisnem v roki, plastika malo poka, medtem ko se to pri dodatnih ne dogaja (vem da so dodatni ker so druge barve :P). Lahko pa je to tudi rezultat tega da otrokom zadeve pač padajo po tleh al kaj jaz vem :D

Povezava do prispevka
Arbenowskee reče pred 2 urama:

Men je pa všeč da so gumbi bolj taktilni in da ni gladka površina in je ful boljši občutek kot prejšnje generacije. ne bi me motilo če bi bil malo večji.

 

Imam 4 gamepade in se mi zdi da je tisti ki je prišel s konzolo nižje kvalitete - če držala stisnem v roki, plastika malo poka, medtem ko se to pri dodatnih ne dogaja (vem da so dodatni ker so druge barve :P). Lahko pa je to tudi rezultat tega da otrokom zadeve pač padajo po tleh al kaj jaz vem :D

A kaj takega si imel kdaj?

 

https://www.amazon.de/gp/product/B076YKFT18?th=1

Povezava do prispevka

To se zdaj tako bere, ko da ima xbox series s slabši controller od prejšnje genracije? Ker xbox one controller je kvaliteten ko svinja, nič ne poka, masiven a lahek. Ergonomija je drugo - meni osebno dualshock 4 bolj paše v roke in mi je boljši v čisto vseh igrah razen streljačinah, tam mi je xbox precej boljši.


Samo če se že gremo cheap china, je potem dualshock bolj cheapersko narejen od xboxa, ki je beast.

 

Res težko verjeti sicer, da bi bilo controlerji za novo generacijo slabši, mi je pa kar žal, da niso naredili kaj drugačnega, tega njihovega sem se že malo naveličal.

Povezava do prispevka

Jz sm tut na strani xbox one controllerja (series nisem še mel v roki), čeprav je izboljšava DS3->DS4 tako gigantska da sta mi na koncu dneva oba dost enako dobra. DS3, however, pa tut za v smeti ni ker nočem žalit popolnoma ok smeti.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Chamir reče pred 6 minutami:

Slinch, drugače pa ti pomoje nisi imel v rokah OG PS3 pada, ampak revised verzijo. Originalni joypad je bil Sixaxis in so ga prilagali plejcem prvi dve leti (ali leto in pol?). Zadeva je bila res težke smeti. DualShock 3 je bil dosti kvalitetnejši, čeprav še vedno nič posebnega 

 

poznam poznam, pač mega lahek ker je bil brez rumbla

 

drugač kot izdelek je res plastične smeti, od leta 97 so ga minimalno spremenili, funkcijsko je bil čisto okej sicer, samo feel pa nasprotje od pojma premium

 

samo kar se tiče dizajna pa gre za ikono industrije, ne samo konceptualno (dobesedno še danes so vsi kontrolerji variacije na to temo), ampak tudi estetsko

 

saj jaz čist štekam kam @Arey cilja, samo jaz ga nimam na steni zaradi kakršnihkoli presežkov v uporabnosti, ampak zaradi pomembnosti v igričarskem prostoru

 

bi imel DS1, samo pol bi moral odrezat kabel, pa tale all white podoba je fin throwback na RND prototipe, oblikovno pa kot pravim, skorajda ni razlike

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Sam res, pol bi imel ds1 bistveno vec smisla. Za boljsi ds5&5 se lahko zahvalimo MSju ki je takrat naredil ornk prevetritev z x360 padom. Brez njih no sony se vedno stancal tisti plastic fantastic:D

Pomoje pa bi lahko komot kabel v lepem loku napeljal v stojalo in ga tam al skril al pa odcvikal. 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 7 urami:

Katastrofa res.. kmalz ne bo vec niti iger

Zakaj bi dalu vn igro za konzole in graficne, ki jih ni

 

Bala bala 

 

Upam vsaj GT7 da mi fuknejo ven, ker Demon Souls mi ze pocasi naseda

 

Zalaufi na novo MHW pa bova mal coopala ;) Jest sm že do tempered monstrov pršu pa vseopcijske kveste sprot delam. Sicer bi lahko šel že na Iceborne pa ne grem dokler ne dobim vseh mantlov.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 6 urami:

 

Zalaufi na novo MHW pa bova mal coopala ;) Jest sm že do tempered monstrov pršu pa vseopcijske kveste sprot delam. Sicer bi lahko šel že na Iceborne pa ne grem dokler ne dobim vseh mantlov.

Ma ne da se mi s5 jovo na novo.. bi mogu vzet neko novo vrsto orozja za motivacijo, da sw naucim kaksne nove kombote.. katero je OP? 🤣

Povezava do prispevka

Control Ultimate Edition PS5 Size Is 42% Smaller Than Xbox Series X Due To Kraken Compression Technique - PlayStation Universe (psu.com)

 

The PS5 version of Control Ultimate Edition features a significantly smaller file size than its Xbox Series X counterpart, thanks largely to the console’s improved Kraken compression technique.

As reported on Reddit, the game clocks in at 25.79GB on Sony’s new home console, while on the Xbox Series X the game weighs 42.4GB and 42.1GB on Xbox One.

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 28 minutami:

Pismo prvič slišim, da se slabša grafika imenuje Kraken compression technique :S

 

According to a summary of the performance tests on NeoGAF, PS5 and Xbox Series X runs at 2560x1440p and the frame rate is ‘mostly stable’ for both systems, although the Xbox Series X version does experience ‘more drops’ than the PS5 version.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 32 minutami:

Uno, ko sploh ni nič smešno, pa se folk dela da je, ker pač Stipe2 - cena "slave"...:D

 

Lej ne sekiraj se, ko se res trudim da bi kaj smešnega napisal je prst v rit oz. mefisto lajk, ko pa usekam po tebi je pa skoz 10+ lajkov... tko da life is tough for standup comedy :(

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 31 minutami:

Je pa ta generacija kar odlomila z izkušnjo in spremembo mentalitete. Da si par let nazaj napisal, da je 30fps neigralno govno si dobival grozilna pisma s foruma, bil si hejter, ne vreden gaminga in dobrih iger. Zdaj so izjave "lol 30 ni za nikamor" počas standard konzolc teama. 2010 is now.

Kot vedno je resnica siva na sredi med črnim (60+ fps je edini dober način igranja) in belim (30 fps je neigrabilno sranje).

 

Vsi se zavedamo, da je 60+ fps igranje neprimerljivo boljše od 30, ampak raje igram dobro igro, ki teče na 30 fps (Bloodborne ali BOTW), kakor smeti, ki tečejo na 60 fps (vse kar ni Bloodborne ali BOTW :D).

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 21 minutami:

Lej ne sekiraj se, ko se res trudim da bi kaj smešnega napisal je prst v rit oz. mefisto lajk, ko pa usekam po tebi je pa skoz 10+ lajkov... tko da life is tough for standup comedy :(

 

Helping others get likes since 2005 - that's me. :D

 

Nimaš kaj, za dobrim konjem se kadi...

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...