Skoči na vsebino

[sveta vojna] Mini Fridge vs Wi-Fi Router


Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 17 urami:

A si ju sploh igral?

Sem in mislim da je Demon souls najboljši špil HANDS DOWN na next gen konzolah. To je 10/10 game za moje pojme. Moj point je sam da pač nobena igra ne bo na release date konzole neki ful kazala moč konzole in SSDja ker je pač too early.

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 3 urami:

Sem in mislim da je Demon souls najboljši špil HANDS DOWN na next gen konzolah. To je 10/10 game za moje pojme. Moj point je sam da pač nobena igra ne bo na release date konzole neki ful kazala moč konzole in SSDja ker je pač too early.

Ok, s tem se strinjam, samo reči, da ti dve igri ne kažeta moči SSDja je po moje mal zgrešeno. Kvečjemu je problem v tem, da zadaj ne stojijo devi ala ND, Guerrilla, Sony Santa Monica, etc.

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Mors se zavedat da stipe ne ve prav dosti o tehnologiji ampak mu to ne preprecuje bit glasen. 
Tko k ko mefi nabija o sweet 16 letnicah, sam malo manj creepy.

Tko k ce bi jz predaval o optimizmu in good vibes. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Gatsu reče Dne, 11. 3. 2021 at 7:42:

 

Kaj ima Mark Cerny s tem da devsi trapasto naštelajo DRS razpon? Stabilen fps >>>> mal več pixlov in pika. Kdor ma rajš pixle pa itak igra na 30fps.

 

Kako kaj ima veze - tip je naredil developerjem bolj prijazno konzolo, kar so tudi mnogi developerji potrdili - nisem pa še čul developerja, ki bi trdil, da je X1X bolj prijazna konzola...očitno niso samo pixli problem pri X1X, če ne, jaz ne bi zdaj pisal tega posta

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...