Skoči na vsebino

[sveta vojna] Mini Fridge vs Wi-Fi Router


Priporočeni prispevki

  • 3 tedne kasneje...
Navedek

If you’re looking for the latest “Plash Speed” model, local retailer Ookas has listed the “Plash Speed 5” on Shopee. Priced at RM1,999, it comes in a customised box with TP-Link branding and a free WiFi adjuster which so happens to look like a PS5 controller. To make the Plash Speed 5 look more convincing, they are offering optional antennas as well.

 

Plash Speed 5 Shopee

 

 

Plash Speed 5" is now available in Malaysia | SoyaCincau.com

 

 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 minutami:

Xbox ima ful jacci ta resume.. z konzola se ful hitreje prizgre in pol dejansko samo stianes na igro in v trenutku te da v pause menu tam kjer si koncal igrat.. uno res 5 sekund da se prizge in se 3 sekunde in ze laho igras kjer si koncal

 

Kaj pa pol ti delaš s PS5? Enkrat vmes je zgleda elektriko zjebalo v par tednih, da sem moral na novo zagnati. Drugače pa kliknem na gumb, da prižgem TV in na kontrolerju, da prižgem PS5... Pa sem hkrati ko se TV prižge že v izbiri userja in instant v igri pause meniju kjer sem končal. Kakih 5 sekund? 1 sekundo da kliknem na userja. 

Povezava do prispevka

Ja ne vem kaj pocnem.. pac kontroler stisnem pa mi avtomaticno prizge tv in da na game mode na konzolo.. ps5 pac rabi vec.. dobro za ga zagnat niti ni take razlike ajde

 

Ma v igro gre ful hitreje na xboxu, kot da je multitasking okno avtomaticno ti nadaljuje kjer si vgasnil konzolo uno takoj

 

Na ps5, rabi da zazene spil na novo in da loada save ipd... ne vem mogocem mores na ps5 kaj nastimat ma nisem se s temi nastavitvami jebal

 

Sej ps5 je hiter ni da ki mores ne vem kolko cakat, pac unih 20 sek, da pali strujo in spil in load ipd.. ma xbox je instant iz nule, edino za prizgat rabi par sekund.. mogoce ma tudi ps5 tko v bastavitvah ne vem.. al pa ce ga imas nonstop v rest mode, jaz ga ugasam

 

Xbox pa ima nek hinavaski rest mode.. tam v nastavitvah nastimas da ti net dela v ozadju, za download in upgrejde, pol normalno ugasnes konzolo in izgleda totalno na off pol pa se sam upali na hitro

Povezava do prispevka

@bigboss82

 

Nekaj delaš ti narobe... Meni tudi prižge TV tisto kar pač prvo prižgem... Al Neo al PS5. Igrice nikoli ne loada ampak me fukne v sekundi direkt tam kjer sem stisnil pavzo ko sem končal z igranjem. 

 

Mogoče ti ugasas konzolo, jaz pa dam v rest mode vedno in je to razlika? Nikoli razen, ko je enkrat vem vrglo elektriko vmes še nisem na novo zaganja igre. S krogecom na kontrolerju izklopim pavzo in takoj igram. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pred kakim mesecom so mi scancelali naročilo sladkega xboxa series x, potem dobim od njih mail, da zdaj pa so ga dobili in je spet na zalogi, ga naročim v roku ene minute po prejemu maila. Čakam že 14 dni od takrat in očitno bo spet slatki nateg z mailom, da konzole v resnici nimajo.

 

Pa kaj za kurca mora človek naresti da dobi novega xbox series x. To je najbolj nedobavljiv izdelek v zgodovini človeštva.  

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Feget reče pred 7 urami:

Mene pa so mimovrste spet nategnile s črnim tičem direktno preko vrste v nenoljeno rit.

 

Pred kakim mesecom so mi scancelali naročilo sladkega xboxa series x, potem dobim od njih mail, da zdaj pa so ga dobili in je spet na zalogi, ga naročim v roku ene minute po prejemu maila. Čakam že 14 dni od takrat in očitno bo spet slatki nateg z mailom, da konzole v resnici nimajo.

 

Pa kaj za kurca mora človek naresti da dobi novega xbox series x. To je najbolj nedobavljiv izdelek v zgodovini človeštva.  

Meni se je isto naredilo... ob prvem naročilu so mi ga na koncu skenslali. Potem enkrat kasneje pride mail da ja zadevo možno spet naročiti, pa sem jo še enkrat naročil. Potem skor en teden nič, sem bil že 100% da konzole ne bom dobil... nato pa kar en dan zjutraj lepo pride SMS da lahko pridem po naročilo. Tako da očitno manjše količine dobivajo.

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...
gojc reče pred 53 minutami:

Znova potrjena nadmoč SONY konzol :avadodo:

The Touryst is officially the first 8K game of the new console generation

 

Xbox Series X zmore le patetičnih 6k :lol:

Hvala za ta video. Pojma nisem imel za to igro in je res my cup of thea. Nabavim ob kakem znižanju. $20 se mi zdi mal preveč za 6 urno zadevico.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 14 minutami:

Hvala za ta video. Pojma nisem imel za to igro in je res my cup of thea. Nabavim ob kakem znižanju. $20 se mi zdi mal preveč za 6 urno zadevico.

 

Jaz sem jo nabavil lani, ko je bila znizana na nekih $12. Tako no, je kjut, ampak malce prazna. Kul za zagonit par urc, samo ne poka lih po sivih od navdiha.

 

Fez po drugi strani...

 

😁

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...

Fak a se spomnete kako so eni Xbox influencerji - predvsem Colteastwood klobasal o 30% prednosti XSX-a? Le kdaj bodo devsi dobili te zloglasne toolse ker se mi zdi da bodo UE5 igre še bolj na kožo pisane PS5. XS verzijo Matrix demota so dejansko pomagal optimizirat The Coalition pobje pa še vseen je bil povprečni fps malenkost višji na PS5 :D Edino framepacing je bil pa ok medtem ko je na PS5 verziji čist v kurcu.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...