Skoči na vsebino

[sveta vojna] Mini Fridge vs Wi-Fi Router


Priporočeni prispevki

ma hzd je tok overrated da whatever

 

zdej se bo itak najdl kup butthurt fanov ampak sory holy shit

 

maš open world npcji so avarage at best, main quest je ok, side questi bedni, redki in čist vsi te šetajo diamantno nasprotno od prvotnega objectiva na mapi.

 

kombat mehanika je še kr zabavna in vs ta sistem okol cheezanja zabitih robotov ampak žal ne dovolj da se ne bi naveličal tudi combata po ene 20ih urah.

 

open world in špila art je lep (in najbrž tudi glavna stvar ki ga rešuje pred plitkostjo)

 

 

 

 

 

uredilo bitje Sovica
  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 2
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 15 minutami:

ma hzd je tok overrated da whatever

 

zdej se bo itak najdl kup butthurt fanov ampak sory holy shit

 

maš open world npcji so avarage at best, main quest je ok, side questi bedni, redki in čist vsi te šetajo diamantno nasprotno od prvotnega objectiva na mapi.

 

kombat mehanika je še kr zabavna in vs ta sistem okol cheezanja zabitih robotov ampak žal ne dovolj da se ne bi naveličal tudi combata po ene 20ih urah.

 

open world in špila art je lep (in najbrž tudi glavna stvar ki ga rešuje pred plitkostjo)

 

 

 

 

 

 

Pa sej to je kr konsenz? Men je špil hud pa se strinjam z vsako od teh točk :D Kul mi je blo dinote pobijat, pa dodatek je bil 50% boljši k main špil. Drugač pa res ni HZD neka elita.

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 13 minutami:

Pa sej to je kr konsenz? Men je špil hud pa se strinjam z vsako od teh točk :D Kul mi je blo dinote pobijat, pa dodatek je bil 50% boljši k main špil. Drugač pa res ni HZD neka elita.

+ pozabu je dodat, da je konzola preglasna.

 

Drugače pa je itak dosti stvari v igri povprečnih. Sam dobre lastnosti ful prevagajo slabe po moje. Mecha dizajn, svet in bojevanje so res fenomenalni.

Vsekakor must play naslov, če ti ne grejo open world igre glih na kurac al neki.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Pač straight out insane ponudba je. Ne vem u keri realnosti bi kdo kupu PS5, če je to tvoja edina konzola/PC. Žal folku dol visi kaj je ugodno in kaj ne. Itak igrajo samo fifo/gta5/fortnite/rocket league (in mogoče še dva špila) in jim je vseen, nabavjo to k majo vsi :D Boli jih kurac za gamepass.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 2 urama:

sam tale 896gb disk ga prou zamori k bo obvezen upgrade

jz mam že z 1tb probleme pa tkorekoč nobene zbirke

folk na avg res fura 2-3-4 špile in tojto ?

Jaz mam downloadanih par igrc. Brišem in dljam po potrebi

 

Drgač Me3do, slab seznam, fix manjka GTA 5 :D

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 5 urami:

Ma meni je Xbox Game Pass res insane dober deal. Kaj bi dal, da bi tudi Sony ufural neki takega. Vem, da obstaja PS Now, samo tisto je res ful slabši value napram temu kar ponuja MS.

Je dober deal, ampak bo verjetno tudi pri PS Now in PS+ prišlo do konkretnih sprememb

 

me pa zanima kako misli MS kompenzirati izgubo penezev od prodaje razvijalcem, ki bodo naslove šopali na Gamepass.

Povezava do prispevka
Sovica reče Dne, 25. 7. 2020 at 15:39:

sam tale 896gb disk ga prou zamori k bo obvezen upgrade

jz mam že z 1tb probleme pa tkorekoč nobene zbirke

folk na avg res fura 2-3-4 špile in tojto ?

1. PS5 boš dejansko lahko upgrejdal, bodisi s HDD, SSD, ali PS5 approved SSD, samo na slednjem bodo delovale ps5 igre. Na xboxu tako, kot sedaj ne boš mogel upgrejdat s third party diskom. Ampak boš plačal ko žuti.

2. PS5 bo imel ASIC za dekompresiranje podatkov. To bo počel 10x hitreje, kot trenutni desktop PCji, tako, da bodo igre manj prostora zasedle na disku, kot te ne xboxu.

3. na 1TB spraviš precej precej več iger kot 2-3-4 igre. Jest res ponavadi igramo samo 2-3-4 igre, ampak posnetih pa imam cca 20. Preko optike pa hitro posnamem še kako....

Povezava do prispevka

letos bom prvič šel v svet konzol, sam sem še on the fance v katero smer =) 

 

bolj kot ekskluzive bo pri men prevladalo backward compatibility, igre za več ljudi lokalno (idealno 4) in pa kako dobro dela kot entertainment center. 

 

on that note, a se kdo spomne ene igre iz oroginalnega xboxa, kjer si tekmoval z enimi avti v izometričnem pogledu, igrali so lahko do 4je naenkrat, pobiral si orožja in podobno, zmagal je tisti ki je prvi naredil n krogov ali pa bil dovolj daleč spredaj da so ostali "padli" iz zaslona. 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 18 urami:

1. PS5 boš dejansko lahko upgrejdal, bodisi s HDD, SSD, ali PS5 approved SSD, samo na slednjem bodo delovale ps5 igre. Na xboxu tako, kot sedaj ne boš mogel upgrejdat s third party diskom. Ampak boš plačal ko žuti.

vem da bom lahko upgrejdal, sj to ti provin, men ni privlačno dejstvo da bom dubu 896giga. plačal bom pa glih tko, valda ne bom not metal enga 7200 al neki RPM HDDja an

 

Navedek

2. PS5 bo imel ASIC za dekompresiranje podatkov. To bo počel 10x hitreje, kot trenutni desktop PCji, tako, da bodo igre manj prostora zasedle na disku, kot te ne xboxu.

 

hmnja, dekompresiral bo 10x hitrej ok, sam, zakaj mi raj ne poveš kok bo pa dejanska dekompresija pr špilu manjša oz. večja ?

imo bomo glih tko nekje na 100 giga marku pr AAA titlih na ps5, če ne več, kaj vem kok bojo zasegale 4k texture

 

Navedek

3. na 1TB spraviš precej precej več iger kot 2-3-4 igre. Jest res ponavadi igramo samo 2-3-4 igre, ampak posnetih pa imam cca 20. Preko optike pa hitro posnamem še kako....

 

đabe, dobesedno takoj. mam sicer od oka 100 giga posnetkov k se mi jih ne da presnemavat ker je res epska hitrost kopiranja. (dejansko jih editam v ps editorju ker je še vedno hitrej potem kopirat manjši file lmfao)

 

od oka mam zdele installan apex,rdr2,gtaV, hzd divinity,mk11 , pa še nek drobiž gor dol..drake4 me še čaka da dokončam, detroit še vedno čaka lol, tlou še vedno čaka tist dlc..

pr men dost stvari čaka.

skratka, če bi me pičil zdele igrat, nevem, skyrim, fallout4 etc. bi mogu neki brisat. neki kar je na čakanju

ne maram brisat.

pol moraš fse loadat če nimaš fizične verzije.

predn zloadaš bi igral že kaj drugega.

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Arbenowskee reče pred 20 minutami:

letos bom prvič šel v svet konzol, sam sem še on the fance v katero smer =) 

 

bolj kot ekskluzive bo pri men prevladalo backward compatibility, igre za več ljudi lokalno (idealno 4) in pa kako dobro dela kot entertainment center. 

 

on that note, a se kdo spomne ene igre iz oroginalnega xboxa, kjer si tekmoval z enimi avti v izometričnem pogledu, igrali so lahko do 4je naenkrat, pobiral si orožja in podobno, zmagal je tisti ki je prvi naredil n krogov ali pa bil dovolj daleč spredaj da so ostali "padli" iz zaslona. 

Xbox all the way. V trenutni generaciji X1X pelje scat PS4 glede teh stvari imo.

 

Aja, igra, ki jo iščeš pa je Mashed imo.

 

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 36 minutami:

Xbox all the way. V trenutni generaciji X1X pelje scat PS4 glede teh stvari imo.

 

Aja, igra, ki jo iščeš pa je Mashed imo.

 

Drgač je Slinch mega poznavalec igrice MASHED, če se prav spomnim, je to v mladosti skoz nažigal :D 

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 1 uro:

Drgač je Slinch mega poznavalec igrice MASHED, če se prav spomnim, je to v mladosti skoz nažigal :D 

 

mashed = goat

 

18hsOgI.jpg

 

Po OGju Drive To Survive je na ps2 uletel še Fully Loaded z nekaj upgrejdi, novimi progami, turnirji, mehanikami, tudi grafični overhaul, kar proper fizični patch/DLC.

 

Naslednjo generacijo je od istega studija uletel Wrecked: Revenge Revisited, žal na obeh platformah samo v digi obliki.

 

 

Na zadnji generaciji so isti koncept bedno ufurali Obliteraces in malo bolje Party Crashers. Igralno gre za ultimate couch avtoščino, samo danes se takšnih igric več ne dela, jebiga.

Povezava do prispevka

UK:

 

Over half of gamers intend to buy a next-gen console within three months of launch – with the PS5 the clear favourite

 

Navedek

The findings come via a wide-ranging survey of over 3,000 pop culture fans in the UK undertaken by pop culture agency Experience12.
Data was collected between June 25th and July 2nd through MCM Comic Con online channels. 80 per cent of the respondents were aged between 18 and 34 (48 per cent were in the 25-34 year old category; 32 per cent in the 18-24 category).

When asked to choose which upcoming console they were most excited about, 84 per cent named PlayStation 5, compared to 15 per cent who are most anticipating Xbox Series X.

 

In terms of when they plan to buy these new consoles, 37 per cent said ‘at launch’, 9 per cent expect to buy within a month, 12 per cent within three months and 26% within six months of launch.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...