Skoči na vsebino

[sveta vojna] Mini Fridge vs Wi-Fi Router


Priporočeni prispevki

Ajde, nekaj je:

 

What did you study (if anything)? 

I studied a bachelor of mass communication majoring in journalism and entertainment. I don't think a degree is totally necessary for someone striving to get into my side of the games industry (being media focused rather than development focused), but studying both copyright law and marketing as part of my degree have both repeatedly helped me.

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 13 minutami:

Sigurno več kot ti:rofl:

 

Drugače pa jaz nikoli ne spoznam nobene geek ženske (je v igricah, stripih, animejih ...). V tem mojem pravnem svetu je precej bolj safe, da rečeš, da si obsojen posiljevalec žensk na pogojnem odpustu, kot pa da rečeš, da igraš igrice:(

 

Marketinške / oglaševalske / dizajnerske / kreativne agencije, kolega. Zdej imamo eno asistentko staro 22 let ki dejansko ne gejma, ne pozna igric, nima nobene konzole, ne nažiga špilov s tipom / frendi... In je prov uno, wtf, a je s tabo vse ok, to ne bo ok na dolgi rok, bolje da zaključimo ker so prevelika razhajanja  :D

 

Se spomnim ene bivše dizajnerke in scene, ko je kle na forumu folku na polno prihajalo na Hollow Knighta (možno da še nad beta verzijo), pol pa pridem v tem obdobju en dan na job pa tko dizajnerka napol mrtva z pol litrom kave v roki, jst tko kva a te je zamorc pofuku, ona pa nazaj ne nek bolan špil je izšel pa sem nažigala do treh ponoč, hollow knight ampak je samo za PC. Pa še fenomenalno izgleda bejba, taka goth dark metalka, imo imaš jeklen spiked buttplug v riti preden rečeš Dung Defender, res pure win

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

Se spomnim ene bivše dizajnerke in scene, ko je kle na forumu folku na polno prihajalo na Hollow Knighta (možno da še nad beta verzijo), pol pa pridem v tem obdobju en dan na job pa tko dizajnerka napol mrtva z pol litrom kave v roki, jst tko kva a te je zamorc pofuku, ona pa nazaj ne nek bolan špil je izšel pa sem nažigala do treh ponoč, hollow knight ampak je samo za PC. Pa še fenomenalno izgleda bejba, taka goth dark metalka, imo imaš jeklen spiked buttplug v riti preden rečeš Dung Defender, res pure win


Tu vse lepo in prav (razen tega, da bi bejbi verjetno lahko bil ata),  ampak nekako ne maram goth dark metalk (bljak).  Ne rečem, da bi bila "normalna" simpatična blondinka, no, lahko tudi črnolaska, nenazadnje rdečelaska ... Hočem pač reči, da me je ta omemba goth dark metala nekoliko odbila oz. sem verjetno dobil napačno predstavo. Daj sliko, da presodimo :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 28 minutami:

V kerem taboru je ta?

ni v taboru.. zadnjice sem gledal nek njen video in pravi, HINAVSO, da tisti, ki deluje v industriji nima tabora ampak ljubi igrice brezpogojno =) malo naklada.. sam ni lih glupa, zan vrtet jezik.. ampak ja.. nakladiacica pac

 

sicer glede na to da njen tip Troy Baker, posoja glas dosti Sony ekskluzivam.. je imo malo bolj na Sony strani.. sam ves kako je tej noviarji, ytberji ipd.. vsi glumijo, dobro en vsi eni so prav opredeljeni fanboysi.. ampak uni resni se imajo za neopredeljene.. sam v resnici so itak vsi fanboysi :) pol pa itak igramo igrico nekglede na to kje je, ce je dobra :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...