Skoči na vsebino

[sveta vojna] Mini Fridge vs Wi-Fi Router


Priporočeni prispevki

Blagorček :)

 

Jaz sem ga igral 2x, enkrat ob izidu GOTY verzije, drugič kak mesec nazaj ko je bil ful znižan na PSN in nisem imel kaj špilat... Pa mi ne potegne da se jebeš. Kako nej se izrazim - brezvezen špil mi je, sploh mi nima pravega RE vajba. Neki cutsceni, neprestani skriptani dogodki, neuničljivi fotrčki, neko buildanje napetosti z lineranim lovljenjem po bajti, neki momci ki te iščejo nagega in brez guna, pizda a je to resident evil al je to roza nedelja v štirki ffs

 

Pol pa pride en RE 1 in samo z zvokom padajočega trupla s štrika naredi več kot 2 uri tega fejk horrorja

 

/RE7 hate rant off :D

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Kaj pa vem mogoce, ker niswm igral RE zw fuuull casa pol pa mi bla 7 sekar ql.. bi moral preigrat se 1x da si naredil bolj pbjekrivno mnenje, sam ne da se mi

 

To je ful zanimivo, kako nek izdelek zacnes pravilno cenit komaj ko ga veckrar das skozi..

 

Pri tej tematiki se vedno spomnem batmana dark knight.. ki mi bil prvic v kinu sekar krneki.. pol pa ko swm ga veckrat pogledal je totalen masterpiece

 

Dosti krat je tudi obratno.. npr. TLOU2 mi bl sekar ql experience.. sam vprasanje kako bi blo ce bi ga veckrat preigral

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

To je blo še iz časov, ko so ameri nabavljali xbox one. Zdej ga že neki časa šiša playstation. Pr novi konzoli bodo pa itak američani edini, ki bodo sploh razmišljal o nakupu, tko da se zdi cifra 25% (to je folk, ki je NAVDUŠEN) zelo spodbudna. Očitno neki le je naredu njihov marketing.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...