Skoči na vsebino

[sveta vojna] Mini Fridge vs Wi-Fi Router


Priporočeni prispevki

No, res je da si svetovno znan pravnik ki daje pravno mnenje velesilam za zajtrk, samo ne vem pa koliko se spoznaš na tehnologijo in kako bi lahko na kosu strojne opreme, ki ne omogoča določenih featurejev, te featureje deliveral.

  

tomazek reče pred 57 minutami:

V temi PS5 je že malo prej komentiral to novico :D

Se posipam s pepelom.

Povezava do prispevka

Ja itak, če je pa ekstra gnila poteza. Enega najbolj priljubljenih likov (najbolj priljubljenega celo?) zakleniti na eno konzolo ... Ne vem, meni je res gnila poteza in orto backstab od razvijalcev iger. Bi razumel, če bi šlo za nekega benignega momca iz superhero roasterja, ne pa najbolj priljubljeno figuro ... 

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 1 uro:

Ja itak, če je pa ekstra gnila poteza. Enega najbolj priljubljenih likov (najbolj priljubljenega celo?) zakleniti na eno konzolo ... Ne vem, meni je res gnila poteza in orto backstab od razvijalcev iger. Bi razumel, če bi šlo za nekega benignega momca iz superhero roasterja, ne pa najbolj priljubljeno figuro ... 

Yup, te anticonsumer fore so res krneki. Me nekako ne čudi, da se je Sony povezal z Epic Games.

Povezava do prispevka

Ne vem no. Saj se vsi strinjamo, da bi bilo najlepše, če bi bilo vse povsod, nobenih ekskluziv, nobenih zaklepanj na platformo. Samo spidermon je licenca, ki je v lasti sonyja že kaj, 20+ let? V bistvu je njihova dobra volja (aka posledica nesposobnosti lastnoročno furat franšizo), da se sploh pojavlja v avengers kontekstu, četudi sta IPja zgodovinsko tesno povezana. Je pa čist razumljivo, da kak sonijev char pač ne uleti na drugo konzolo, kot verjetno ne bo master chiefa v playstation igrici ali mariota na xboxu. Pač jebiga, spidermon je sonijev dlje kot xbox sploh obstaja. Poteza je "gnila" lih toliko kot so gnile vse first party IP poteze.

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Bumbar s kanglico reče pred 3 minutami:

Pa sej tut vse first party IP poteze so gnile, sam sony fanboyi ste pač zaslepljeni

 

Slinch reče pred 7 minutami:

Ne vem no. Saj se vsi strinjamo, da bi bilo najlepše, če bi bilo vse povsod, nobenih ekskluziv, nobenih zaklepanj na platformo.

 

sposobnost branja čuj

Povezava do prispevka
Bumbar s kanglico reče pred 54 minutami:

Isti kurac. Sam ni tu kakega ko hvali nintendo eksluzivnost. Tam u xbox temi je pa vsak drug post kk je playstation jači ko ma eksluzive

Čisto vsi hvalijo N 1st party igre, kot bistvo za nakup katerekoli N konzole. Enako je za Sony.

Valjda bi bilo najboljše, če bi lahko vse igre igral samo ne enem sistemu, sej nismo glupi, sam gre se za to katero konzolo se najbolj splača nabavit z danimi pogoji.

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 2 minutama:

Če imaš dober PC emulator za switch potem res ne vidim razloga zakaj bi kupoval to konzolo? Je overpriced, grafično v kurcu, kontrole so zanič. Ali pa igraš switch igre v 4k z dualshock controllerjem - to opcijo vzamem any day.

 

swič je res konzola za razviti svet, kjer reveži vsak dan commutajo v službe z avtobusi / vlaki, za nas ruralce, ki se še teh ubogih 5 kilometrov zapeljemo z lastnim đipom (4x4 poraba 16L/100), pa res precej useless konzolica

 

prenosnost mi je bila hud feature, samo pol sem ugotovil da je itak nimam kam prenašat, tako da

 

 

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 16 minutami:

Jaz se prevažam okoli v milijon evrov vredni limuzini in armani obleki za pet tistoč evrov, medtem ko imam sestanke z milijarderji in svetovnimi voditelji, tako da prenosni switch na poti v službo ne paše mojemu imidžu.

 

 

image.png.d3d60c063e2b4446744f8bab31d398d8.png

Povezava do prispevka

sem preveril in so imeli vse pravice, le da so par let nazaj merch prodali nazaj marvelu, ko jim slo za nohte ker elektronika pusila kurac. imajo pa jo se vedno za filem, prakticno za vedno, pod pogojem da vsakih 5 let izdobavijo tekoce slikce z likom. pol pa haklc, movie spider mana lahko oni sekskluzivno upodobijo kjer koli hocejo. stripovskega pa ne. zdaj pa kak to deluje v praksi, pa ne bi vedel.

 

za pravice v spilih pa je malo megleno vse skup. activision je mel pravice do 2014, kaj se pol z njimi zgodilo, nihce ne ve. baje pa marvel ni bil za to, da insomniac napravi movie tie-in ampak da napravijo lastno interpretacijo enege lika, in po cudezu so izbrali pajkomoza. tak da bi rekel, da marvel bdi nad spilavno razlicico in je pac neka sekskluzina pogodba padla, ki jo sony pac pohopsal. lahko pa to tudi pogoj, da je spajdi v mcu, kdo ve.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Switch nobenemu resnemu človeku dan danes ne more pasati k imidžu. Da jaz vidim pred pisarno enega nažigat switch med tem ko čaka... niti v pisarno ne pride - sem na malci.


Hehe, saj itak se verjetno šališ, ampak vseeno: kako smo si ljudje različni. Jaz recimo, da vidim nekoga v poslovni obleki (kravata opcijsko) z barvitim switchem v rokah, mu dam takoj +10 pik. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 12 minutami:


Hehe, saj itak se verjetno šališ, ampak vseeno: kako smo si ljudje različni. Jaz recimo, da vidim nekoga v poslovni obleki (kravata opcijsko) z barvitim switchem v rokah, mu dam takoj +10 pik. 

Ne, niti malo se nisem hecal. Ne rabimo na poslu lenuha, ki vsako prosto sekundo izkorišča za lastno zabavo. Kaj dela doma pa me boli k...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...