Skoči na vsebino

[sveta vojna] Mini Fridge vs Wi-Fi Router


Priporočeni prispevki

The pc is dead for gamers.. itak da je bullshiter

mislim ze ko preberes kaj pise, malo tako malo drugace se vidi da je bullshiter, tipicno za ljudi, ki bullshitajo pac vse po malo in vsekupaj nic

 

@Jin

Hehe, pač nikjer ni napisano, da ni razlike, celo specifično je napisano wouldn’t comment on any potential performance differences between the PS5 and Xbox Series X. Pač, govora je o SSD, pri Sonyju so očitno naredili proper zadevo in ne vem, zakaj bi tipo iz članka s tega vidika 'nekaj glumil'.

 

Epic je npisal da noce komentirat, Ta glumac pa pac da, bodo tiste dve opciji delali na obeh konzolah enako. A mal oprej hvali Sony kot da so mu nakazali par 10 tisocakov na TRR

Dej dej, vceraj sem gledal DF in so komentirali malo, sicer navduseni nad prestavljenim, sam dvomijo da ti ta SSD tehnologija kakorkoli bila odlocilna, sicer pa so se rekli, da se se ne vem tocno kako svar deluje in kdaj bodo sploh take igre bilev igri, spekulirajo 2022

 

to je bil tipicen demo za marketing, poglej demo od UE4 2012 in kdaj smo pol vidli kaj tega

 

kakorkoli.. jaz se ne razumem dobro ne vem kako bi lahko ta Stipe solod state omogocal tako grafiko in obicen SSD ne.. razen, da bi mogoce bili na obicnem daljsi loading casi.. ali pa isti loading casi in manj prenesenih podatkov..

sam ne vem.. pol je treba se vedno te podatke predelat in tle igra vlogo GPU in TF in na DF so rekli da taka kolicina poligonov kao 1:1 na pixle je zelo zelo heavy na GPU in po vsej verjetnosti se vo to ve scaliralo podobno kot sedaj resolucija, da bo next gen dosti bolj na podlagi scaliranja pri celotni grafiki..

Tak oda ne vem, ce ne vejo DF kako bom vedu jaz al ti

 

KAr pa se tice tega dema, pac zel ovspesna marketing poteza, ampak to je vse. Ko gledam uneg Tyrona ko gleda video in se trudi bit hud nigger kot zemraj pol se mu samo pocasi zacne delat nasmesek na faci ala klovn nigger in na koncu je cits kupljen ze vidis da ji me uspela reklama v nulo.. ampak pot je se dolga na sreco.

 

 

 

Ze ti da do UE5 oz Epic pokazali svoj engine in v predstavitvi rekli, da tece na ps5 namesto na PC nvidira amd al xbox je neki stalo, pomisli.

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

BigFanBoy82 :avadodo:

 

"SEX za tretjino, ma kje tretjino, najbrž kar za polovico močnejši od PS5, ker navite frekvence ne štejejo, vse bo štekalo in se pregrevalo.

 

SSD od PS5 je bullshit, ne nasedat govoricam, ker so BS."

 

:avadodo:

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Dobesedno me boli kurac kaj bo zmogel PS5 in kaj bo zmogel SEX in kaj bo zmogel PC. Edino kar me briga je katera platformo bo -treba- imet za igranje najboljših naslovov. Po moje bo to PS5. Čisto možno, da se totalno motim.

Men je samo smešen tvoj fanboyizem ritrovato. :D

Samo ne v slabem smislu, da bi te rad neki dissal.

 

To mi sploh ni slaba stvar. Met tle samo 3 mačke in Mefisto contrariana na strani MS je itak bedno.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 20 urami:

Dobro izgleda, komaj čakam next gen! Čeprav zame bo next gen winner tisti, ki mi ponudi ultimativno konzolno Withcer 3 izkušnjo, pa če tudi je switch 2:D

 

Lol, Witcher 3, najbolj overrated igra te generacije.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 30 minutami:

Dejmo oladiti z bebčki pa sem pa tja :)  Pač človeku ni všeč top 3 ocenjena špila te generacije, tebi pa ne top 3 ocenjena ženska kuharica na svetu, jebi ga zdej :D 

 

 

ma ja sej ce rece mefi da si bebcek al klosar, to sploh ni vec zalitev. toliko krat je ze to rekel in podobno.. da prav uno....... kot da jaz recem to ej dobro ali slabo

bolj mi je bad za njega, ki ocitno ima nek rant v sebi in nezannih razlogov ampak vsekakor nic dobrega za njega

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 urami:

za tretjino

kaksnim govoricam? naprimer, da bo zaradi SSDja lahko poganjal tako grafiko kot na tem demu in xbox in PC pa ne bosta mogla?

Srce, kdo to trdi? :D Res nikjer to ne piše, tip je malo pohajpu SSD, ampak očitno dovolj, da te je zadel v m$ čustvo. Priznam, meni je series X proper seksi crni pokončnež, ampak bom presenečen, če bo microsoft uspel v prvih dveh, treh letih ponudit dovolj ekskluziv, da bi me prepričali v nakup. Hellblade je mikaven, ma ni to nekaj, zaradi česar bi šelestel denar po pultu. Gearsi so pa s petko malo zabredli.

KE RIT reče pred 3 urami:

Dobesedno me boli kurac kaj bo zmogel PS5 in kaj bo zmogel SEX in kaj bo zmogel PC. Edino kar me briga je katera platformo bo -treba- imet za igranje najboljših naslovov. Po moje bo to PS5. Čisto možno, da se totalno motim.

Same here, ampak jaz bi dal roko v ogenj, da sony ne bo razočaral. Enostavno tipi vejo, kaj je fora konzole. Ko sem kupil one x, sem rabil natanko en mesec, da sem preigral vse ekskluzive, ki me ščegetajo, medtem ko plejstešn letos poleti lagano delivera dve mega bombi, od katerih je ena fix. Glede ekskluziv sem mnenja, da bo naslednjo generacijo podobna zgodba, ker je sony v tem biznisu enostavno z drugačno filozofijo, microsoft pa je pač microsoft. Upam, da me demantirajo, sam ne bo ne.

 

Mefisto reče pred 21 minutami:

Moja trditev ni da je Withcer 3 najboljša igrica vseh časov, temveč da je to najboljša stvar, ki jo je človeštvo kadarkoli ustvarilo (vklučno s kolesol, elektriko, pravom in kapitalizmom).

Da bi mel novi forom podpise, to bi bil moj podpis. :D

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 10 urami:

cool, i'm covered :D

a boš igral 30fps z miško

za 60 fps 1440p rabiš 50% hitrejši gpu kot je 2080 Ti (to bo verjetno 3080Ti)

 

lep demo, samo tole vsaj 2 generaciji ne bo igralno na PCju

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
gojc reče Dne, 13. 5. 2020 at 17:31:

 

Po Xbox blamaži prejšnji teden je Sony zopet brutalno udaril že takoj na začetku :D

Jutri pa še Ghost of Tsushina, ki že itak zgleda kot next gen :ododava:

Neverjetno. Dejansko objavijo nekaj next gen, ko je beseda o next gen. Sony dejansko ne rabi počet ničesar posebnega, da owna xbox microsoft.

Povezava do prispevka
Static reče pred 1 uro:

Naj mi ena oseba razlozi 5 stvari v katerih je Witcher 3 presezek. Po par odgovorih pa jaz odgovorim s petimi stvarmi ki so motile mojo izkusnjo tega spila.

 

Res ne razumem kaj je folku pri tej igri vsec, pa bi ful rad.

Zgodba, igranje, dialogi, voice-acting, questi, odločitve, grafika. Praktično fse.

 

  

maksi reče pred 18 minutami:

a boš igral 30fps z miško

za 60 fps 1440p rabiš 50% hitrejši gpu kot je 2080 Ti (to bo verjetno 3080Ti)

 

lep demo, samo tole vsaj 2 generaciji ne bo igralno na PCju

lol; Pcjaši že celo večnost čakamo, da se končno kaj premakne naprej, ne pa da vse še vedno izgleda 2012 like

uredilo bitje MihaKihot
Povezava do prispevka
Jin reče pred 12 urami:

Same here, ampak jaz bi dal roko v ogenj, da sony ne bo razočaral. Enostavno tipi vejo, kaj je fora konzole. Ko sem kupil one x, sem rabil natanko en mesec, da sem preigral vse ekskluzive, ki me ščegetajo, medtem ko plejstešn letos poleti lagano delivera dve mega bombi, od katerih je ena fix. Glede ekskluziv sem mnenja, da bo naslednjo generacijo podobna zgodba, ker je sony v tem biznisu enostavno z drugačno filozofijo, microsoft pa je pač microsoft. Upam, da me demantirajo, sam ne bo ne.

 

Sej jaz to govorim cel čas - Microsoft zna naredit samo škatlo in operacijski sistem zanjo...

 

ne vem pa kdaj je naš bigboss postal tak xfan -  al pa je bil vsa ta leta, pa je komaj zdaj, opogumljen z 12 TFLOP, stopil iz omare. :D

Nema sinko, to generacijo je magična kratica SSD, ne TFLOP. :D

Povezava do prispevka

Še malo Sweeneya na temo zakaj je SSD v PS5 superioren PCju - kakšen car ta Sweeney :D

 

Those PC numbers are theoretical, and are from drive into kernel memory. From there, it’s a slow and circuitous journey through software decompression to GPU driver swizzling into video memory where you can eventually use it. The PS5 path for this is several times more efficient.

Povezava do prispevka

zacetek je najmanj vreden ogleda, dobro mogoce ce si sony fan boy je funny

 

dobro malo mi je dal omislit da SDD, dejansko ti pojaca vram, kot da bi ga ieml vec, se pravi, manj oz nic pop up tekstur pri hitremu premikanju in vecjih kadrih z dosti podrobnosti..

sicer se vedno rece da je GPU heavy ipd.. bomo vidli kako bo implementirano.. sem ap ziher da bodo sony ekskluzive to bolj izkoriscale

 

dobro nema veze bomo vidli, hotel sem povedat da:

 

do novega leta.. ce splosno priznano da je ps5 boljsa konzola od XSX, bo msi dal v podpis, da je Stipe moj master cel oleto 2021 in ga bom zagovarjal v vsaki temi, celo leto

ce pa se izkaze da je XSX jacca pa hocem, da vsi sony fan boyi tukaj priznajo da sva jaz in Maki najjaca hardwere guruja na tem forumu takoj za Atomicom valda!!!!

 

ce bo pa nodloceno po ljebiga, no deal

punti se nabirajo na ekskluzivak ob izidu in predvsem na multi platformah, kje boljse deluejjo plus prodani kosi do novega leta, kar bote ziher imeli prednost, ker je dosti sony fanbojev na tem svetu trenutno

 

 

 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 23 minutami:

zacetek je najmanj vreden ogleda, dobro mogoce ce si sony fan boy je funny

 

dobro malo mi je dal omislit da SDD, dejansko ti pojaca vram, kot da bi ga ieml vec, se pravi, manj oz nic pop up tekstur pri hitremu premikanju in vecjih kadrih z dosti podrobnosti..

sicer se vedno rece da je GPU heavy ipd.. bomo vidli kako bo implementirano.. sem ap ziher da bodo sony ekskluzive to bolj izkoriscale

 

dobro nema veze bomo vidli, hotel sem povedat da:

 

do novega leta.. ce splosno priznano da je ps5 boljsa konzola od XSX, bo msi dal v podpis, da je Stipe moj master cel oleto 2021 in ga bom zagovarjal v vsaki temi, celo leto

ce pa se izkaze da je XSX jacca pa hocem, da vsi sony fan boyi tukaj priznajo da sva jaz in Maki najjaca hardwere guruja na tem forumu takoj za Atomicom valda!!!!

 

ce bo pa nodloceno po ljebiga, no deal

punti se nabirajo na ekskluzivak ob izidu in predvsem na multi platformah, kje boljse deluejjo plus prodani kosi do novega leta, kar bote ziher imeli prednost, ker je dosti sony fanbojev na tem svetu trenutno

 

 

 

 

PS5 bo verjetno boljša konzola, ker če se mene vpraša, so pri dizajnu stavili več na tisto, kar je dejansko pomembno za ravijalce, da se dizajn iger premakne tudi nekam drugam, kot samo v lepšo grafiko - po domače XSX bo imel močnejši CPU in GPU, ampak v PS5 igrah bodo pa liki lahko ful hitreje leteli po svetu, ker bo SSD lahko streamal toliko hitreje. :D 

Povezava do prispevka

 

 

engine bo relesan komaj 2021, je pa zdaj UE 4.25 k iej ze next gen in se bo laho pol importalo na v5

ful lazje bo narediti multi igre za vse platforme

in podpira crossplay tako da bo ful lazje tudi to

 

pa se malo za console wars materijal

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...