Skoči na vsebino

[smetana] PS5 DAY ONERJI (ne-lidliči)


Slinch

Priporočeni prispevki

weby reče pred 38 minutami:

Končno se lohk še jst pofočkam. Nimam domačih živali, zato častno mesto na škatli pripada Darth Vaderju :D

 

IMG_6276.thumb.jpg.aeb9ab66df385108742b728cc61fbe72.jpg

(samo desni je moj, DE gre naprej, sem ga samo zato prevzel, da ne bo do pondeljka čakal na pošti)

 

preveri samo prej za vsak slučaj, da nisi namesto DE dobil navadnega, baje se dogaja - instant 100€ zaslužka. :D

 

Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 14 urami:

 

zdele sem sprobal Sekiro na PS5 in je just fucking insane. ker sem imel prej navadn PS4 sploh ne morem verjet, kaksen jebeni gap je to. ko enkrat zaoblvadas ta jebeni ritem, je igra cista poezija. itak, da ti bo ratal. 

 

Zame isto, sicer igram Days gone, ampak igranje je tako tekoce in cisto, da imam res next gen filing. 

 

 

Povezava do prispevka

MOMCI IZ DVEMA RAČUNAMA 

 

Torej imam igrice na USA in SLO računu, igram pa samo na SLO

 

Iz USA računa sem dal snet igrico in potem menjal nazaj na SLO, skratka dosti klasična PS3/PS4 warkica

 

Fora je, da mi zdaj vseeno ne pusti zagnat igrice iz SLO računa

 

Kaj storiti, a je treba spet kaj primary secondary medvode varianto naredit? 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 17 minutami:

MOMCI IZ DVEMA RAČUNAMA 

 

Torej imam igrice na USA in SLO računu, igram pa samo na SLO

 

Iz USA računa sem dal snet igrico in potem menjal nazaj na SLO, skratka dosti klasična PS3/PS4 warkica

 

Fora je, da mi zdaj vseeno ne pusti zagnat igrice iz SLO računa

 

Kaj storiti, a je treba spet kaj primary secondary medvode varianto naredit? 

 

a to na ps5?

 

jaz nisem rabil nič nastavljat, kot je delalo na štirki dela zdaj na petki

 

probaj vseeno kje pod accountom, s katerim NE igraš, nastavi neki v smislu "this is my primary console"

 

edit: tojto: https://www.playstation.com/en-us/support/account/ps5-console-sharing-offline-play/

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 13 minutami:

 

a to na ps5?

 

jaz nisem rabil nič nastavljat, kot je delalo na štirki dela zdaj na petki

 

probaj vseeno kje pod accountom, s katerim NE igraš, nastavi neki v smislu "this is my primary console"

 

edit: tojto: https://www.playstation.com/en-us/support/account/ps5-console-sharing-offline-play/

problem rešen in trajno zaključen 

Povezava do prispevka

A Lidliči lahko objavimo sem noter?:( Nimam pa časa za proper slikco priklopljenga zaradi šihta. Dostavljalec je pustil pred vrati, ker ni noben prišel odpret (sem naročil drugam, če bi bil slučajno na šihtu).:nicjasno: Me je že mikalo pisat, da nisem dobil paketa, sam sem predobre volje.

20201123_131938.jpg

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...