bendeho Objavljeno 9. marec 2025 Share Objavljeno 9. marec 2025 (urejano) Po internetih se šušlja, da se njihovo obdobje zaključuje, mislim, da si zaslužijo ločeno temo. Nekaj čudnega se dogaja, že če greš gledati malo po njihovi strani. Kar ni robe? Na reddit vire se ne bi preveč zanašal, samo zdi se, da nekaj ne štima. Ne vem a bo zgodba kot pri npr hoh.de, ki so tudi ubijali s svojimi cenami v določeni eri, potem so se pa potopili? Da ne bo kdo rekel, da sem hejter, ki je komaj čakal na to. Sem bil občasna stranka. Pri njih sem kupil xbox 360 17 let nazaj. Zaradi njih sem si nekaj let nazaj odprl mailboxde račun. V njihovih mindstar akcijah, sem pokupil kar nekaj malenkosti za sestavo svojega gaming pcja, vključno s trenutnim gpu-jem. 9. marec 2025 uredilo bitje bendeho Navedek Povezava do prispevka
cashman Objavljeno 9. marec 2025 Share Objavljeno 9. marec 2025 Zaenkrat so govorice, da gre za insolventnost, ne bankrot. Morda se bodo le prestrukturirali, potem bomo pa videli, kaj bo. Tako kot pred leti Hardware Versand, potem Hoh.de, zdaj imajo težave oni, nekoč v prihodnosti spet kdo drug. In svet gre naprej. Navedek Povezava do prispevka
bainit Objavljeno 9. marec 2025 Share Objavljeno 9. marec 2025 danes si, jutri te ni 1 1 Navedek Povezava do prispevka
TrippinBalls Objavljeno 14. marec 2025 Share Objavljeno 14. marec 2025 pizda, nisem si mislu da je ta tema karkoli drugega kot nabijanje. zdej pa vidim, da pod GPUji praktično nobene izbire več nimajo. kako pizda pride nekaj take velikega kot MF do tega? Navedek Povezava do prispevka
Vodokotlič Objavljeno 14. marec 2025 Share Objavljeno 14. marec 2025 Lahko samo ugibamo. Navedek Povezava do prispevka
Sektor 13 Objavljeno 14. marec 2025 Share Objavljeno 14. marec 2025 Prepoceni graficne so prodajali. GPUjem ceno dvigniti za 20% ! ... hecam se Navedek Povezava do prispevka
keba Objavljeno 14. marec 2025 Share Objavljeno 14. marec 2025 TrippinBalls reče pred 2 urama: kako pizda pride nekaj take velikega kot MF do tega? Ker niso pošiljali direkt v Slovenijo. 1 3 Navedek Povezava do prispevka
Übermensch Objavljeno 14. marec 2025 Share Objavljeno 14. marec 2025 keba reče pred 51 minutami: Ker niso pošiljali direkt v Slovenijo. This, mamicu jim Navedek Povezava do prispevka
cashman Objavljeno 14. marec 2025 Share Objavljeno 14. marec 2025 že samo mn3čarji bi jim držali pol firme nad vodo Navedek Povezava do prispevka
Paljo Objavljeno 14. marec 2025 Share Objavljeno 14. marec 2025 (urejano) Imo bi res pol vzhodne evrope + eu balkan drzal pokonc firmo 14. marec 2025 uredilo bitje Paljo Navedek Povezava do prispevka
MaDrung Objavljeno 15. marec 2025 Share Objavljeno 15. marec 2025 Smrdi po missmanagementu. Navedek Povezava do prispevka
Lenkas Objavljeno 15. marec 2025 Share Objavljeno 15. marec 2025 dokler so vsem posiljali jim je vse laufalo k so se odlocil da ne bodo vec, je zacel propadat novica je bila na zacetku objavljena na videocardz, ampak je ni vec, tudi drugje so dol potegnili clanke, kjer se je pisal o tem Navedek No goods at Mindfactory It is striking that Mindfactory no longer offers any current Ryzen processors, nor almost any Radeon graphics cards. Until recently, Mindfactory was still AMD's closest store partner in Germany. Rumors are circulating that Mindfactory could be insolvent due to back taxes due. However, despite rumors, there has been no official announcement of insolvency for two weeks. Mindfactory also adds new hardware to its range from time to time, including GeForce graphics cards from the RTX 5000 series. Navedek Povezava do prispevka
MaDrung Objavljeno 15. marec 2025 Share Objavljeno 15. marec 2025 Pa ravno zdaj sem mel prvi PC freeze na 9800x3d. Kupljen na mindfactory. Kako je potem z garancijo? Navedek Povezava do prispevka
Lenkas Objavljeno 15. marec 2025 Share Objavljeno 15. marec 2025 (urejano) a mas updejtane biose na "fix" 3.20 (za asrock maticne) garancijo uveljavljas direkt pri amdju 15. marec 2025 uredilo bitje Lenkas Navedek Povezava do prispevka
MaDrung Objavljeno 15. marec 2025 Share Objavljeno 15. marec 2025 Mam ja, sam tisto ni fix za crashe. Navedek Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu Objavljeno 15. marec 2025 Share Objavljeno 15. marec 2025 umm, kakšni crashi? majo CPUji a plate kakšne probleme? a ni 9800x3d tko najbolj safe CPU nakup te dni? Navedek Povezava do prispevka
MaDrung Objavljeno 15. marec 2025 Share Objavljeno 15. marec 2025 (urejano) Šimšalamima Huhu reče pred 13 minutami: umm, kakšni crashi? majo CPUji a plate kakšne probleme? a ni 9800x3d tko najbolj safe CPU nakup te dni? Kaže da crkujejo CPUji. Vzrok ni znan. 15. marec 2025 uredilo bitje MaDrung Navedek Povezava do prispevka
seattle Objavljeno 15. marec 2025 Share Objavljeno 15. marec 2025 (urejano) Letos je prov dizaster upgrejdat comp. Grafe se ne dobijo, oz. so predrage pa kaka stvar jim manjka (ROP ), zdej se proci crkujejo... Damn. 15. marec 2025 uredilo bitje seattle 1 Navedek Povezava do prispevka
Lenkas Objavljeno 15. marec 2025 Share Objavljeno 15. marec 2025 (urejano) Šimšalamima Huhu reče pred 44 minutami: umm, kakšni crashi? majo CPUji a plate kakšne probleme? a ni 9800x3d tko najbolj safe CPU nakup te dni? na veliko crkuje vse Navedek Total found now potentially 72 dead 9800X3Ds, 56 on ASRock boards, 13 ASUS, 1 Gigabyte, 2 MSI. Also 8 other 9000 series CPU, all 8 on ASRock boards. Tally based on chipset: B650: 11 cases B850: 19 cases X670: 4 cases X870: 38 cases https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfpEyCuA8ynB-D-UFNjnoUDEhgFFvgrLBz2T2D4WfBwnwAO3g/viewform 15. marec 2025 uredilo bitje Lenkas Navedek Povezava do prispevka
seattle Objavljeno 15. marec 2025 Share Objavljeno 15. marec 2025 Kasna je pa primerjava s prejsnjo generacijo? A ful vec crkujejo al je zdej sam mal vec pozornosti na tem? Ker verjetno na vsakih 1000 procov itak kak crkne Navedek Povezava do prispevka
Lenkas Objavljeno 15. marec 2025 Share Objavljeno 15. marec 2025 samo ene par primerov je bilo tudi priblizno ne tolk kot z 9800 https://wccftech.com/amd-ryzen-7-7800x3d-cpu-burns-up-kills-itself-the-asus-x670-motherboard/amp/ 1 Navedek Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu Objavljeno 15. marec 2025 Share Objavljeno 15. marec 2025 Fino, kitajci še okupirajo tajvan, pa nek buy european trade war kurac ban naj se useka na ameriške firme in bo komp sam še za vikende, sicer pa na varnem v vitrini. 1 Navedek Povezava do prispevka
CPC_agent_za_SrednjoEvropo Objavljeno 16. marec 2025 Share Objavljeno 16. marec 2025 Naredite si plan kdaj in kako se boste selili na Kitajsko. Vse ostalo je over. 1 Navedek Povezava do prispevka
cashman Objavljeno 16. marec 2025 Share Objavljeno 16. marec 2025 _Tona_ reče pred 1 uro: Naredite si plan kdaj in kako se boste selili na Kitajsko. Vse ostalo je over. sem raje v kameni dobi in v občutku večje svobode (čeprav itak nisem svoboden) v Evropi kot v tehnološko naprednem in odkritem prisilnem suženjskem razmerju na Kitajskem. 1 1 Navedek Povezava do prispevka
mahoney Objavljeno 16. marec 2025 Share Objavljeno 16. marec 2025 To je vse kar jim je ostalo od gpu robe 1 Navedek Povezava do prispevka
Bedni Nick Objavljeno 24. marec 2025 Share Objavljeno 24. marec 2025 Mindfactory bestätigt Insolvenz – Betrieb kehrt zur Normalität zurück | heise online Navedek Povezava do prispevka
DaMachk Objavljeno 24. marec 2025 Share Objavljeno 24. marec 2025 Dobr so zacel Navedek Povezava do prispevka
TrippinBalls Objavljeno 25. marec 2025 Share Objavljeno 25. marec 2025 kok bi sploh bla pričakovana cena za EU oz. dojčland brez teh "ni zaloge" markupov? Navedek Povezava do prispevka
DaMachk Objavljeno 25. marec 2025 Share Objavljeno 25. marec 2025 (urejano) ja kao MSRP je 700€ za 9070XT 650€ za 9070. V tem trenutku so z 790€-800 najbolj ugodni, kar se da nekak pripeljat cez mejo v spodobnem cajtu. Alternate.de so sicer cenejsi sam majo rok dobave v 2-mestnem stevilu dni Non.XT je 670-690, kar ni prehudo. 25. marec 2025 uredilo bitje DaMachk Navedek Povezava do prispevka
TrippinBalls Objavljeno 25. marec 2025 Share Objavljeno 25. marec 2025 fak se mamo lepo v EU ko cene iz $550 in $600 narastejo na 650 in 700€. to naj bi bil dober deal? za koga pizda. Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.