Ronin.si Objavljeno 25. marec 2025 Share Objavljeno 25. marec 2025 Ja, celih 30€ preplačaš za non XT in 23€ za XT verzijo, groza Navedek Povezava do prispevka
Paljo Objavljeno 25. marec 2025 Share Objavljeno 25. marec 2025 (urejano) TrippinBalls reče pred 1 uro: fak se mamo lepo v EU ko cene iz $550 in $600 narastejo na 650 in 700€. to naj bi bil dober deal? za koga pizda. Cene v dolarjih so vedno brez DDVja. Pac svoboden ameriski sistem, kjer koncno ceno vidis sele na blagajni, ko ti pribijejo DDV posamezne zvezne drzave. Tko da 700eur za XT je dobra cena imo. 25. marec 2025 uredilo bitje Paljo Navedek Povezava do prispevka
Arey Objavljeno 25. marec 2025 Share Objavljeno 25. marec 2025 (urejano) Oni nimajo ddv, mal drugace deluje, in njihov sales tax je at worst slabih 8%, ce se prav spomnim. 25. marec 2025 uredilo bitje Arey Navedek Povezava do prispevka
DaMachk Objavljeno 26. marec 2025 Share Objavljeno 26. marec 2025 Ne samo da je sales tax odvisen od zvezne države, vsak county posebej ima lahko svoj sales tax. Tako imaš v Coloradu ene county-je kjer je sales tax 3%, drugs kjer je 6% ali pa 9% in v določenih kar 12%. Pol maš določene izdelke k v enih zveznih državah niso obdavčeni, v drugih so... Pol pa ni čudn da raj ne napišejo končne cene na izdelk Navedek Povezava do prispevka
╭∩╮ Adriano Objavljeno 26. marec 2025 Share Objavljeno 26. marec 2025 DaMachk reče pred 29 minutami: drugs kjer je 6% ali pa 9% Uf, lepo so obdavčene te droge! Navedek Povezava do prispevka
TrippinBalls Objavljeno 16. julij 2025 Share Objavljeno 16. julij 2025 (urejano) Navedek Hey, nice to have you back! Our shop database has been technically optimized and tidied up. Therefore, please register again with your data. a so še komu brisali račun na MF "odkar so nazaj"? 16. julij 2025 uredilo bitje TrippinBalls Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.