Skoči na vsebino

Dogajanje v EU in njenih članicah


Kruz

Priporočeni prispevki

Torej iz odsotnosti argumenta in sprenevedanja se rodi ad hominem
 

Gogy reče pred 2 minutama:

Ne vem, mogoče zato, ker ti isti osebki ne pišejo o vsakem zločinu, ki ga naredi domačin?


Zakaj to ne velja, recimo, v drugih temah kjer sodelujes in obsojas zlocine ene strani, zlocine druge strani pa ignoriras?

 

Gogy reče pred 3 minutami:

Če smo že pikolovski. Kako že gre, najprej pometi pred svojim pragom...  Osebno menim, da imamo (državljani Slovenije, državljani EU) dovolj svojih problemov, kar se tiče deviantnega obnašanja, da ne rabimo s prstom kazat na vse okoli.


Švedska je tudi moj prag. Ker imamo Trobca in Pluta dejmo za hejterje oznacit vse, ki opozarjajo na resen problem medrasnega spolnega nasilja v delu nase domovine EU?

 

Gogy reče pred 7 minutami:

Dokler pa bo edini namen takih postov, kot so zgoraj, poskus blatenja priseljencev in imigrantov per se, pa se bomo javili tudi taki, ki bomo težili glede domačih kriminalcev. Dejmo začet s poljsko vlado, ki trenutno zganja večji kriminal nad ženskami kot priseljenci.


Ti ne tezis glede domacih kriminalcev ampak relativiziras posilstva, ki jih na svedskem zagresijo priseljenci nad mlajsimi otroki. To, somn3car dragi, ni opozarjanje na domace zlocince. 
 

Po logiki, po kateri se nekatere obtozuje, da so proputinovski al rusifili, se lahko tebe oznaci kot zagovornika temnopoltih posiljevalcev otrok na Svedskem. Pa verjamem, da nisi tak, samo tudi tvojo logiko iz druge debate uporabljam. 
 

Osebno menim, da so kriminalci manjsi problem kot zlocinci, pa vseeno menim, da je strogo in odlocno treba preganjat tudi kriminal, ceprav nismo odpravili zlocinov. 
 

Posilstvo, sploh otroka, je IMO zlocin in ne zgolj kriminal. Za kaznovanje zlocinov bi tudi pri nas zelel bolj reciprocne kazni. 
 

 

Povezava do prispevka
ana reče pred 7 minutami:

Nehaj no. 


Ti ni vsec lastna logika, al pa argumentacija, ko so vloge obrnjene? :) Za napast “rusofile” je dobra, za branit priseljene posiljevalce otrok niti ne tolko, kaj?

 

”no”, sklepam, da je odgovor na drugo vprasanje

 

 

uredilo bitje kmjr
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 1 uro:

 

Pizdarije se dogajajo, jasno. Če pa strogo ločujejo kriminal tujcev, ne vidijo pa domačinov, je jasno, kam ciljajo.

Mogoče zato, ker glede na statistike iz skandinavije, tujci povzročijo 20x tok takšnih incidentov?

 

Pa da ponovim kmjr-jevo izjavo: če ni problema z njimi (ozr so to namišljeni problemi groznih rasističnih domačinov), pojdi v kak priseljenski geto na švedskem ponoči.

Povezava do prispevka

Da ne bo pomote, so tudi obmocja v Sloveniji kamor ne bi zahajal ponoci, sam Svedska realnost je drugacna od nase. Tudi pri nas imas kakega narkomana, ma prizorov kot so z ulic USA velemest pac ne vidis pri nas. 
 

Zlocinov je na svedskem vec kot pri nas, tega se tudi sami zavedajo in ukrepajo. Ana in gogy jim morata razlozit, da mamo to tzdi pri nas zato relax. 

Povezava do prispevka

Lol, za dokaz nečesa se gre v pikolovstvo po drugih temah. :)

 

Dejmo lepit linke nekih obskurnih iskalcev resnice. Tako kot razne ruske trole, ko že omenjaš tisto temo.. Ne vidiš pa, da je problem že v tem, da se nek zločin 'ločuje' po pripadnosti. A če Šved posili devetletnico sredi Švedske, je pa ok? Oz. zakaj naslov že v startu ni - moški posilil devetletnico? 

 

Še zadnjič na to temo - ko vidim, da ne razumeš najbolje koncept 'lastni prag'.. Za stenami naših domov (ja, po vsej Evropi) se dogaja toliko nasilja, ki ne pride na naslovnice, da se dajte raje najprej s tem ukvarjat, pravičneži in borci za belo, krščansko evropo.

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 59 minutami:


Ti ni vsec lastna logika, al pa argumentacija, ko so vloge obrnjene? :) Za napast “rusofile” je dobra, za branit priseljene posiljevalce otrok niti ne tolko, kaj?

 

”no”, sklepam, da je odgovor na drugo vprasanje

 

 

Zato ker sem par postov nazaj ravno omenila problem posilstev, ki se jih ni pravilno raziskovalno zaradi eticnega poreklo storilcev. To si prikladno ignorirali in se šel svoj soapbox. 

 

To je tudi moj zadnji odgovor tebi, ker kakršne koli frustracije imaš danes, te niso moj problem.

Povezava do prispevka

Edina drzava ex yu kjer mi socialdemokrati niso neka sprejemljiva opcija. :D 

 

ana reče pred 2 urama:

Zato ker sem par postov nazaj ravno omenila problem posilstev, ki se jih ni pravilno raziskovalno zaradi eticnega poreklo storilcev. To si prikladno ignorirali in se šel svoj soapbox. 

 

To je tudi moj zadnji odgovor tebi, ker kakršne koli frustracije imaš danes, te niso moj problem.


Ze, vendar ne o zadevah s Svedske. Teh tvojih nesvedskih zadev nisem komentiral. Tudi izziv sem ti postavil na Svedsko, ne Irsko al VB. Glede VB nisem nicesar trdil, se pa v Londonu ponoci pocutim bolj varnega kot v Stockholmu. 

 

 

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 3 urami:

Lol, za dokaz nečesa se gre v pikolovstvo po drugih temah. :)

 

Dejmo lepit linke nekih obskurnih iskalcev resnice. Tako kot razne ruske trole, ko že omenjaš tisto temo.. Ne vidiš pa, da je problem že v tem, da se nek zločin 'ločuje' po pripadnosti. A če Šved posili devetletnico sredi Švedske, je pa ok? Oz. zakaj naslov že v startu ni - moški posilil devetletnico? 

 

Še zadnjič na to temo - ko vidim, da ne razumeš najbolje koncept 'lastni prag'.. Za stenami naših domov (ja, po vsej Evropi) se dogaja toliko nasilja, ki ne pride na naslovnice, da se dajte raje najprej s tem ukvarjat, pravičneži in borci za belo, krščansko evropo.


Ce je zate osnovni logicni aparat “pikolovstvo” pol ne vem kako nak te jemljem resno. Nisem jaz kriv, da sam sebi nasprotujes v dveh zadevah. Al se motis pri eni al pri drugi, sam se odloci. 
 

Ti (in ana) menita, da lahko priseljenci posiljujejo dokler to pocno domacini. Jaz pravim, da nihce ne bi smel, da je vse treba strozje kaznovat kot se jih sedaj kaznuje. V tej situaciji sem jaz #meetoo vidva pa opravicujeta posilstva devetletnih svedinj s strani “africanov” z izgovorom “da je treba pomest pred svojim pragom”. 

In ni ma jasno zakaj to pocneta, razen ce sta se ujela v past zagovarjanja “antisogovornik” stalisca. Na kar sem vama kar konkretno namignil ampak gonita svoje dalje. 


 

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 2 urama:

Nikakor ne meniva, da lahko kdorkoli posiljuje. To samo ti tako obračaš besede.

Mislim, da gre za dolocene frustracije okoli mojega stalisca o vojni v Ukrajini in ruskih zlocinov tam in zelo malo veze s cimerkoli v tej temi. Cista bedarija. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 6 urami:

Nikakor ne meniva, da lahko kdorkoli posiljuje. To samo ti tako obračaš besede.


Vsaj dvakrat sem napisal, da verjamem, da ne odobravata posilstev - kar pa ne drzi ravno, ce uporabim vajino logiko iz druge, sorodne debate. Nekdo opozori na razmah dolocenih zlocinov na Svedskem on ga takoj napadeta ter relativizirata s pometanjem pred svojim pragom, relativizacijo samega pojava tovrstnega zlocina in podobno. Pa iz nekega razloga ne zelita jasno obsodit teh zlocinov. Pri ani me toliko bolj to preseneca, ker redko naletis na zensko, ki napol javno relativozira posilstva - v 2022 ze drugoc, da sem sam to opazil. 

Povezava do prispevka
ana reče Dne, 13. 7. 2022 at 21:43:

Ej tko resno čisto isto kot je proces, ko je posiljevalec bel kot sneg. 

 

Ej tko cist resno, polako z mentalno gimnastiko

 

Par10k posilstev skandal je bil v britaniji (ne zdaj, kot ti pravis ampak 5+ let nazaj, get on with times) kjer policija ni upala ukrepat zarad politicne korektnosti, se dobr da nimate na irskem azijskih/ME/crnih zupnikov 

 

Swedska je pred leti mela whistleblowerja nacelnika ki je napisal in posnel en dolg tldr kok je zadeva v pizdi, seveda ga najbrz niti gugl vec ne bo hotu najdt, lahko ugibas kok tozb ma nakopanih.

 

Lepo je zivet v vati od MSM opinion piecov (heres what to think; and thats a good thing)

 

LP

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 1 uro:

Ej tko cist resno, polako z mentalno gimnastiko

 

Par10k posilstev skandal je bil v britaniji (ne zdaj, kot ti pravis ampak 5+ let nazaj, get on with times) kjer policija ni upala ukrepat zarad politicne korektnosti, se dobr da nimate na irskem azijskih/ME/crnih zupnikov 

Na Irskem imamo črne župnike, eden v naši župniji. Ti ali katerikoli drugi sedaj niso kaj dosti problem, se je bolj prestavilo v familije. Ponisni kleni Irci, taki ki jih folk rad kupuje pijaco, ker so tako super. Tile so vsi veliko, ampak to se be bo našlo v vaših prispevki. Mimogrede to je samo iz sodišč v zadnjih parih letih in niti približno vse. 

https://www.rte.ie/news/courts/2022/0628/1307304-cian-farrelly-court/

 

https://www.irishtimes.com/news/crime-and-law/courts/criminal-court/man-given-15-year-sentence-for-raping-and-beating-step-daughter-1.4708115

 

https://www.irishtimes.com/news/ireland/irish-news/man-sentenced-to-11-years-in-prison-for-raping-foster-daughter-1.4877646

 

https://www.irishtimes.com/news/ireland/irish-news/man-sentenced-to-10-years-for-rape-and-abuse-of-daughter-1.4299394

 

https://www.breakingnews.ie/amp/ireland/father-who-repeatedly-raped-and-sexually-assaulted-his-young-son-is-jailed-1328470.html

 

https://www.breakingnews.ie/amp/ireland/munster-abuse-case-parents-aunts-and-uncle-jailed-1244598.html

 

In kot drugo, točno vem kdaj so prišli tisti zločini v Rotherhamu in drugod ven. Prejšnji teden je bilo objavljeno poročilo ene od komisij o slabe delu policije In to sem komentirala.  

www.bbc.com/news/uk-england-shropshire-61983584.amp

 

In ne nabijaj mi o mentalno gimnastiko, samo zato ker ne živim v neki luknji, kjer ljudje verjamejo, da se posilstva otrok in drugih ne dogajalo v njihovi okolici. Najlažje se je pretvarjati, da te stvari ne obstajajo, v resnici se pa samo ljudje odločijo, da se pri njih tega ne vidi ali sliši. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
ana reče pred 19 minutami:

In ne nabijaj mi o mentalno gimnastiko, samo zato ker ne živim v neki luknji, kjer ljudje verjamejo, da se posilstva otrok in drugih ne dogajalo v njihovi okolici

Dobesedno nikjer teg ne trdim tko da ja, mentalna gimnastika 1 : 0 ana

 

Also jokanje zakaj je clank o svedski v temi o EU clanicah temi bi dal kot mentalna gimnastika 2:0 ana

 

Kot 3:0 bom samo omenil da si hotla furat ad hominem ker je bil nek clanek repostan na 4chan

 

Also newsflash, v veliko drzavah in socialnih medijih je rasno profiliranje prepovedano

Zato ker imas prav in so tudi beli kriminalci, 1:1 ratio seveda nic manj tako da tudi ta argument drzi ful vode.

 

Lah probas se obtozevat z rasizmom za navajanje dejstev pol ti bo pa pocas zmanjkal kart

 

Lp

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 3 minutami:

Dobesedno nikjer teg ne trdim tko da ja, mentalna gimnastika 1 : 0 ana

 

Also jokanje zakaj je clank o svedski v temi o EU clanicah temi bi dal kot mentalna gimnastika 2:0 ana

 

Kot 3:0 bom samo omenil da si hodla furat ad hominem ker je bil nek clanek repostan na 4chan

 

Also newsflash, v veliko drzavah in sociapnih medijih je rasno profiliranje prepovedano

Zato ker imas prav in so tudi beli posiljevalci, v 1:1 ratio seveda tako da tudi ta argument drzi ful vode.

 

Lah probas se obtozevat z rasizmom pol ti bo pa pocas zmanjkal kart

 

Lp

Niti ne vem kaj hočeš povedat, ampak da smo si na jasnem, ni nobenega članka. Prvi (in edini) link, ki sem ga našla je je 4chan. 

 

Če pa obstaja članek, ga pa lahko objaviš. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...