Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

ayrton79 reče pred 4 urami:

Kul, dbest. Bugattija imam tudi jaz (pa še od prej unega 24 hours of le mans), Lambo mi pa sicer ni všeč.

 

Se mi pa pri Bugattiju malo zatikajo obvolanske ročice za prestavljanje menjalnika. Poročaj, če bo pri tebi tudi tako.

 

Bugattija si bom pustu za zimo verjetn, pa tud siana.

Me pa zanima če ma še kdo landroverja, se mi pa volan tak obrača da morm kr ornk zavrtet kolešček, oziroma če ga peljem al pa mal dvignem se normalno ovinka, drgač gre pa na trdo. 

Se mi zdi da nekak do te velikosti bojo lego kocke še šle, potem bodo pa konstrukcijsko prešvoh, ker tile modeli postajajo konkretno težki, veliki in določeni prenosi zgleda da že kr trpijo.

Mislim da sem za GT3 oranžnega nekje bral da se tud menjalnik zatika in da ni čist to to. Mal mi je žal da sem ga spustil, ker sem še gledal al ga vzamem al ne v Seiersbergu  v mullerju, pa sem pol reku eh ne... vem da so ga mel za 220 eur, pa excavatorja 42055 so mel za 170 eur... sam klinc, že tak me vsi hecn gledajo, men je pa tooook fajn :)

Bom pa javil če se chiron kej zatika.

Povezava do prispevka
ayrton79 reče pred 2 urama:

stom1c, to, 80s vesoljski Lego program je pa neki najboljšega!!!

Jo, mam doma ene vesoljske sete in so res dobri.

 

Drgac pa ta colloseum bo pomoje bolj dolgocasen od MF.

9000 bež kock 1x2 😀

 

 

 

7AE42004-C939-40A2-BDC7-BA5567E5B66C.jpeg
 

 

pa spet je postar hodi naokol 😀

F26403DE-CDA0-4516-A4D9-59E378AE37FC.jpeg

uredilo bitje stom1c
Povezava do prispevka

Jo.

Probam bit zraven takoj ko se pojavijo na ebayu.

Sicer je malo riziko, ker ne ves a bo ta set se moc dobiti v trgovini al ne.

bespin duelu zlo dobro kaze, ratal mi ga je dobit za 100€ skupaj s postnino/carino.

so pa to ekskluzive, ki bi jih naj prodajali na comic conu, ki je odpadel.

Povezava do prispevka
magični kralj reče Dne, 10. 11. 2020 at 23:26:

a lego.com ma black friday deale al naj vzamem zdaj ko dobis mystery Brick Key Ring GWP

Mein „Mystery Brick Key Ring“ kam heute an. Es handelt sich tatsächlich um einen 2×4 Stein als Schlüsselanhänger und zwar in….*Brickdrumwirbel*….Chromoptik! Macht sich gut neben den anderen „metallischen“ 2×4-Brick-Schlüsselanhängern. 🙂
 

krom 2x4 kocka

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...