Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

Moje izkušnje iz Konzolca so take, da drobljenje tem povzroča neodzivnost v vseh manjših temah, žal. Nekaj je ljudem privlačnega na tem, da je ogromno contenta na kupu in imajo občutek, da postajo v živo temo. Je pa seveda možno, da bo tukaj drugače :) 

 

Sicer pa zanimive debate. Ima kdo kakšno statistično analizo, procentualno koliko se legice kupuje za otroke in koliko jih kupujejo stari fotri zase? :D Jaz še vedno mislim, da je pri splošnih paketih procent zelo na strani prvič, dočim posebne izdaje, sploh razne comiccon, pa itak prvenstveno ciljajo na odrasleža

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 15 urami:

Že šlo, ja.

Ta brick ma trgovine v srbiji in na hrvaškem, pol pa vsake toliko srbi pošljejo k nam kake sete, ki se dol ne prodajo.

še dobro :)

 

Brick so kupl madžari... ki imajo tud legostore v btcju, tak da je šlo v franže :) Prej so mel skos kake hude akcije, zdej so pa cene pač legostorovske. 

 

Pa tudi edigital so se poslabšal, lani so še deval poleg kake kul bombončke ob naročilu, zmeraj je bil kak polybag ali dva, zdej pa nič od nič

Povezava do prispevka

Je ja. Mislim sej men je vseen od koga je :) 

Sam da je cena prava!

 

Jst sem se pa spravu nazaj sestavit trading post. 

Prav ne morem verjet da je 28 let star :) 

Je tak kot na dan ko je bil kupljen. 

Kaka bela kocka je mal porumenela ampak to je to.

Pa še zmeri je kompleten, brez ene manjkajoče kocke, ali kakorkoli poškodovane.

Morem rečt da je bil tole eden najbolj igrabilnih setov kar sem jih mel. Hjuuuuu kolk je blo to veselja!

 

71nM7vvOkhL._AC_SL1028_.jpg

Povezava do prispevka
Kinetic reče pred 10 urami:

Je ja. Mislim sej men je vseen od koga je :) 

Sam da je cena prava!

 

Jst sem se pa spravu nazaj sestavit trading post. 

Prav ne morem verjet da je 28 let star :) 

Je tak kot na dan ko je bil kupljen. 

Kaka bela kocka je mal porumenela ampak to je to.

Pa še zmeri je kompleten, brez ene manjkajoče kocke, ali kakorkoli poškodovane.

Morem rečt da je bil tole eden najbolj igrabilnih setov kar sem jih mel. Hjuuuuu kolk je blo to veselja!

 

71nM7vvOkhL._AC_SL1028_.jpg

 

Se mi sicer ne zgodi pogosto ampak: Zavist.

 

Povezava do prispevka

Ja Lego Store v Ljubljani je franšizna trgovina od Madžarov. Isto tudi v Zagrebu. Zgleda so prevzeli tudi brick.si. Jaz sem namreč do letos kupoval večje Lego sete praktično samo v ljubljanskem Lego Storu, ker se je dalo zadeve dobit res poceni, ko so imeli 20%/25% off in zraven še tiste njihove točke. Kot sem že omenil v tej temi sem tako dobil UCS Y-Winga za 145€. Letos pa ni bilo nekih akcij al sem pa vse zamudil, ko so imeli odprto tako da iščem alternativo za prihajajočo praznično sezono.

Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 10 urami:

Ja Lego Store v Ljubljani je franšizna trgovina od Madžarov. Isto tudi v Zagrebu. Zgleda so prevzeli tudi brick.si. Jaz sem namreč do letos kupoval večje Lego sete praktično samo v ljubljanskem Lego Storu, ker se je dalo zadeve dobit res poceni, ko so imeli 20%/25% off in zraven še tiste njihove točke. Kot sem že omenil v tej temi sem tako dobil UCS Y-Winga za 145€. Letos pa ni bilo nekih akcij al sem pa vse zamudil, ko so imeli odprto tako da iščem alternativo za prihajajočo praznično sezono.

 

Pa kako!!! Y-wing je bil moja tiha želja ampak si ga nisem privoščil. Nikol nikjer ni bil pod 180eur... :(

Tak da zdej ga nimam :(

Povezava do prispevka
Ripper reče pred 2 urama:

Pirati vračajo udarec. Tudi moj je še vedno BP (vse kocke in strički), edino uni pini pri zastavi so se polomili. Preveč je bilo igranja :D .  Oziroma še premalo, ker je čas prehitro šel. 

 

Te zastave so ble zmeri problem. Jst sem jih zato še tolk bolj pazil, tak da jih še imam nedotaknjene :) 

Mi je bil pa tale set tud zmeri noro hud!

Povezava do prispevka

Dejansko lahko dobim več že retired setov.

Ne bom tu pisaril kako in kaj, ampak na primer lahko se dobi Parisian Restaurant, Caroussel, Porsche gt3rs, etc.

 

če je kak interesent, naj me kontaktira na zs, da se dogovorimo kak od setov imajo, kaj bi kdo mel in kako bomo spravili do nas.

 

če vzamemo več, bodo seveda dali popust.

uredilo bitje stom1c
Povezava do prispevka
Kinetic reče Dne, 18. 11. 2020 at 0:01:

Je ja. Mislim sej men je vseen od koga je :) 

Sam da je cena prava!

 

Jst sem se pa spravu nazaj sestavit trading post. 

Prav ne morem verjet da je 28 let star :) 

Je tak kot na dan ko je bil kupljen. 

Kaka bela kocka je mal porumenela ampak to je to.

Pa še zmeri je kompleten, brez ene manjkajoče kocke, ali kakorkoli poškodovane.

Morem rečt da je bil tole eden najbolj igrabilnih setov kar sem jih mel. Hjuuuuu kolk je blo to veselja!

 

71nM7vvOkhL._AC_SL1028_.jpg

 

uff ja kot je že nekdo zapisal zavist :)

 

kako pogrešam te dobre stare sete pirate, pa gradove pa raziskovalce pa western ... malo verjetno da jih še kdaj obudijo 

Povezava do prispevka

V začetku leta sem bil v Hong Kongu, kjer so postali mahnjeni na lego. V par letih se je odprlo par oficielnih štacun (celo na aerodromu) in še več fanovskih, zbirateljskih. Med slednjimi - v svetovnem merilu - izstopa tale 'Let's Go Store'. Trgovina je 100% Lego, le da ni uradna, marveč jo fura nek bogataški navdušenec -- v TRI štuke na najbolj glavni cesti! Od zunaj ni videti nič, a notranjost je precej legorajska. V vitrinah imajo čuda sestavljenih modelov, tudi velikanskih mocov. Na policah pa sta tako aktualen program z ekskluzivno robo vred, kot tudi številni starejši seti. Cene so sicer nekam višje od evropskih, redkejši / starejši pa so tja do trikrat dražji. 

 

IMG_5561.thumb.JPG.56801df5f79c9bd1bfe46748212c24ef.JPG

Štacuna Let's Go od zunaj.

 

IMG_5503.thumb.JPG.95e4b0e0b994617294855e6096b0e4f1.JPG

Menda iz dveh setov narejen rollercoaster.

 

IMG_5518.thumb.jpg.41495fb0a1a10ae217977a26abef258d.jpg

Vintage škatel izpred štirih dekad ne držijo, kakšnega Lotra, Indyja in Perzijskega princa pa se še da kupit.

 

IMG_5506.thumb.jpg.042c8fd042dd05e96df1157aba2d9186.jpg

Kitajski kompleti, ki so, če se ne motim, prišli tudi na zahod.

 

IMG_5498.thumb.jpg.d183f55b85d1b4b406331a836b9bcbb0.jpg

IMG_5511.thumb.jpg.039fda4ad6299796da2e18f52b24683d.jpg

Vitrina je polna dioram, vseh sort plovil in mocov. Sem upal, da mi odprejo vitrino, nakar sem pa pozabil bolj detajlno slikat.

 

IMG_5508.thumb.JPG.484bc2390ba005c149c7794df4744d0b.JPG

Tantive IV ni bila nikoli ob boku rušilca, marveč pod njim. Zakaj je Lego potemtakem takole določil njegovo uradno pozicijo?

 

IMG_5505.thumb.jpg.619737085043fc6d5736cf78b016d25b.jpg

Tole je redek ideas exosuit, ampak je v resnici nenavadno poceni. Izvirna cena je bila okoli 30 evrov, 380 HK$ pa je 40.

 

IMG_5510.thumb.JPG.c0a95b6de59af3169e20cd38fcdc63d0.JPG

Zakaj je Boba 2,5-Leie?

 

IMG_5500.jpg

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...