Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

Internet je zdej poln screenshotov nakupovalnih vozickov z zastonj darili. Enim so skenslali, drugim ne, spet tretji so zraven dobili han solo in carbonite obesek.

pr men je pa tak zgledal

 


nesejne. Sam morm jih pa v ponedeljek poklicat, ker zadnjic nisem dobil 2x4 mystery bricka, pa se probal zmenit, da mi posljejo vip poster od ecto1, ki sem

ga v soboto narocil, vendar so s petka na soboto skenslali gwp.

 

3517558F-D4BE-4B90-B0A1-AB87F38F1398.jpeg

Povezava do prispevka

A maš digitalni načrt od unega robota? Res bi sam prelistu to k zgleda bolano, če bi mogoče posheral. 

 

Čist tko teoretsko vprašanje. Te dražji seti, ko so kej znižani, a je kej dnarja v tem, da kupiš pa preprodaš na netu? Trenutno je v Mullerju un zelen Lamborghini za 300€, kar je 80€ manj kot na strani. Kok bi mogu bit, da se to splača delat, če sploh?

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka

Ne ni digitalna. Ti poslje sprintano knjigo. Ne bi sheral ker ne bi bilo prav do avtorja. Sem na prejsnih straneh malo poslikal ostale strani kjer je opis doida. Lahko dam lepse bolj rabne fotke ce te zanima. 
 

ponavadi te lambo in podobne zadeve nimajo neke zbirayeljse vrednosti. Vecinoma gredo za med razni posebne izdaje seti sw. Seveda zaprto seti v skatli. 
ce zelis zasluzit vzami Mf ucs pa cez ene 5 let prodas za 1500+

Povezava do prispevka

Ma lego je za sestavljat ne za šparat v škatli. To je izrojeno do konca :) 

 

Sian za 300 je ok cena, ni pa poceni. Ne mislit da boš s tem zaslužil...

 

Pa tud mi ni jasno recimo na bolhi eni sanjajo o nekih cenah... folk kocke imate, če misliš prodat, dej kakem otroku ko bo vesel. Tile seti ki se zdej prodajajo so vredni na bolhi 50% ker so sestavljeni, odprti, ni škatel... eni pa pol sanjajo neke bajne cene.

Al pa fejke prodajajo po ceni praktično originalov...

 

Recimo defenderja so mel v mullerju po redni ceni za 140 eur, pa ko jih je zmanjkalo sem bil mal jezen, pa so jih spet dobil po 140 eur... tak da je bla kr neki časa redna cena. Zdej so jo dvignal. Jst sem ga pa pol še ceneje dobil iz tujine.

 

Fajn je ujet dober deal. Za preprodajat mi je pa mal mim... Kaj si pa naredu če flikneš 250 eur za neki kar boš mogoče MOGOČE prodal za 10 eur več?

Al pa falcona kupit za 600 da ga lahk mogoče prodaš čez pet let po dvojni ceni. Ves ta čas ti pa škatla jemlje prostor in te še živcira ker maš neki fajnega za sestavit pa itak ne boš nikol sestavu. Pol postaviš v klet pa ti še škatla zgnije zarad vlage, pol se pa pod nosom obrišeš ker ni več mint :)

 

Sestavljat, uživat, razstavljat, ponovno sestavljat, to je point kock, pa se fajn vmes v procesu imet. 

Povezava do prispevka

Sam sicer posedujem par deviških škatel, ampak bolj za 'izkušnjo'. Drugače stran https://www.brickeconomy.com/ pove, kako se gibljejo cene oziroma po koliko se stari seti prodajajo. Batmobil 7784 me je recimo leta 2006 stal 100€, danes naj bi bil vreden kao 400€. 9% letno torej, ampak na kraju vseeno bolj jadna naložba. Prvič, hramba nekaj 'stane' (če škatlo poškoduješ, cena hit pade), in drugič, 'likvidacija' po mojem ni samoumevna. Nisem niti ziher, kako konkurenčen si pri ebayanju iz Slovenije.

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 1 uro:

I beg to differ.

Imam nekaj setov, da malo pofinanciram

svojo odvisnost.

Bespin duel in Nebulon frigate bosta odlično pripomogla.

 

Ampak podpri 'diferentnost' z argumenti oziroma z izkušnjami. Predvsem slednje me zanimajo. Kdaj meniš, da boš za set, za katerega si v najboljšem primeru dal 40€, prodal za 200€?

Povezava do prispevka

Mah, kaj pa vem.

120€ je res minimalno, da spravis ta set v slo. Prej 140€+.
za 150+ so se prodali na zacetku, ko so prvi primerki prisli v evropo.

Naceloma je to to in jih ne bo vec naprodaj, tako da cena zagotovo ne bo sla dol.

tut to, da se kock ne splaca prodajat je za lase privleceno. Mam doma recimo potterjevo precno ulico, ki sem jo s popusti in kombinacijami drugih ugodnosti dobil za 250€. Nobrainer.

ker mi je za harrya malo mar, sem jo dal v odrocen kot in za manj kot rrp se ne bo prodajala nikoli. Se noben od velikih setov se ni prodal za manj kot rrp.

drug primer je vestas vetrnica.

tip jo je prodajal novo, zapakirano za 100€. Spet ni blo kaj za premisljevati. Pa tut ce dobim zanjo rrp, je to 70€ za prakticno nic dela.

ce pa kdo hoce obogatet ali pustit sluzbo in preprodajat lego, no, to pa pri nas ne bo slo, se strinjam.

sej nimam veliko stanovanje, sam ne vem v kakih luknjah zivite, ce vam je skatlo ali dve problem nekam shranit.

aja, pa mos eisley kantina za 240€.

ob pravem casu na pravem mestu, vse se da.

Povezava do prispevka

Ce je clovek potrpezljiv, se kr najde. Recimo zdaj ma precejsnje znizanje mediamarkt in galleria.

Pa tut pri legu se splaca kupovat. Na primer v soboto je bil vip weekend, torej dvojne vip tocke (ze to je prihranek), zraven Ecta pa sem dobil se tri zastonj darila, dickensovo knjigo, teal kocko in vip ghostbusters poster. Zadnje tri zadeve se na ebayu prodajajo za cca. 90€ + prihranek z dvojnimi tockami in ekola, Ecto1 za 100, namesto 200€.

 

 

 

vidim pa da so kitajci ze skopirali poster 😀

35030D23-E01D-4CCB-AF4E-FB0D3F716A2C.png

uredilo bitje stom1c
Povezava do prispevka
stom1c reče pred 40 minutami:

Ce je clovek potrpezljiv, se kr najde. Recimo zdaj ma precejsnje znizanje mediamarkt in galleria.

Pa tut pri legu se splaca kupovat. Na primer v soboto je bil vip weekend, torej dvojne vip tocke (ze to je prihranek), zraven Ecta pa sem dobil se tri zastonj darila, dickensovo knjigo, teal kocko in vip ghostbusters poster. Zadnje tri zadeve se na ebayu prodajajo za cca. 90€ + prihranek z dvojnimi tockami in ekola, Ecto1 za 100, namesto 200€.

 

Mediamarkt?

Jst mam rad edigital, sam zdle mi pa en paket noro dolg pošiljajo...

Povezava do prispevka

Ma ne vem, od letos je lego postal ultra nepredvidljiv. Sploh z rereleasanjem.

al pa tem, da kao ne bo vec regijskih ekskluziv.

ceprav tole zgoraj razumem, comic con ekskluziva.

 

verjetno bomo na BF izviseli tut pri rafflu za milijon vip tock in podobno.

lahko bi blo pa se slabse, kroatom lego sploh ne dostavlja.

pa customer service je 1a

uredilo bitje stom1c
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...