Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

Ripper reče pred 26 minutami:

Danes bil v Mulerju, da bi vzel kake kocke... Izropano. Folku očitno res dolgčas. Kar je bilo "pamenega" sta bila Technic jeep na daljinsko in pa un ta rumen velik kamion za 179 Eur. 

Mimovrste je tvoj prijatelj

Povezava do prispevka

Verjetno se bom spustu v neko investicijo, ker so mi določene stvari res dogajale kot mulcu kolebam med tremi opcijami:

 

A) Nabavim nek star komplet in ga dopolnim prek bricklinka

B) Nova Barakuda (kje se dobi najceneje?)

C) Novi blacksmith - malo me moti da ne bom mogu dodat nič podobnega zraven, ker bo verjetno 1of.

 

What do?

Povezava do prispevka

jst vedno gledam da mi bo fun sestavljat pogledam prej kak review. Pol valda vzamem tist kar mi je vsec. Vecinoma star wars ter ostrale zadeve k mi buildu izgledajo epsko kot apollo ter ostala jajca. 

Vzam tist kar ti je na oko vsec in da bo tudi zabavno sestavljat. Mas dolocene builde k so boring za popizdit. Ce vzames MF UCS mas vse od tega :D

Povezava do prispevka
Sudat reče pred 23 minutami:

Verjetno se bom spustu v neko investicijo, ker so mi določene stvari res dogajale kot mulcu kolebam med tremi opcijami:

 

A) Nabavim nek star komplet in ga dopolnim prek bricklinka

B) Nova Barakuda (kje se dobi najceneje?)

C) Novi blacksmith - malo me moti da ne bom mogu dodat nič podobnega zraven, ker bo verjetno 1of.

 

What do?

B na mimovrste

Blacksmith ain’t got nothing proti barakudi.

Povezava do prispevka

Se strinjam, jst sem barakudo mal nazaj sestavu in je fuuuuun build, sploh če ti dogajajo gusarji tak ko men že od zmeri.

Tud tamala 3in1 gusarska sploh ni slaba in je kr konkreten kos kock.

Barracuda je bla vmes za 175 na mimovrste, zdej je mičken več, ampak to je to, kaki merkatorji al pa špari so te tavelike škatle kock ven potegnal al jih pa sploh nimajo. Sploh me je politika merkatorja razočarala, ker so šli v full retard mode. Bi si upal rečt da prodajo zdej ful manj kock kot so jih... Dobr zdej ponucam -25% popust za viski, konjak, rum, gin  pa je... :) edigital je bil dost ugoden, pa so zdej kr konkretno cene dvignal... 

 

Jst dam glas barakudi!!

 

Povezava do prispevka
ayrton79 reče pred 25 minutami:

Šit, pa kolk je tega različnega sranja zdej, saj za 90% stvari sploh ne vem več a so original Lego.

Ej dejansko je zadnjic en neznalec pri meni od dalec gledal batmobile 1989 in niti priblizno ni pogruntal da je lego, dokler ni videl figuric na standu.

Povezava do prispevka

@Boris Ta teden sem ga kupil preko Mimovrste. Vse povsod je bil 100€, na Mimovrste pa 75€. Sicer je bla zunanja kartonska škatla na eni strani zalepljena s selotejpom (na pagu ni pisalo da je odprta embalaža) in sem se že malo ustrašil, ampak so ble notranje vrečke s kockam vse lepo orginal sealed.

Je kr ql build bil. Cca 4h sem setavljal. Te Creator Expert so kr hudi seti. Sicer ta Harley nima glih nekih featurjev...ko ga voziš se jermen sicer vrti in je povezan z bati znotraj motorja in jih premika, ampak itak ne moreš videt. :D Pa prvi del kjer so vilice je malo preveč blocky oz. predebel. Ostalo je pa super. I like it. :) 

Povezava do prispevka

Kaj te Ideas štancajo v večjih količinah, al jet o kr omejeno? Tale nova hiška bi zlo pasala k Medieval Market Village (10193), sam denarnica še trpi za posledicami decembrske norije. Ne bi pa rad ugotovil čez mesec/dva, da je sam še na ebayu :(

Povezava do prispevka

ah ne, tole bojo štancal ziher vsaj eno leto, če ne kr dve, tri...

 

A hidden side je kdo nabavu? Kaj je fora tiste aplikacije?

 

PS: na mimovrste sem videl da je danes chiron za 285 eur, ne vem če sem ga pri nas videl kje ceneje :)

uredilo bitje Kinetic
Povezava do prispevka
Kinetic reče pred 2 urama:

A hidden side je kdo nabavu? Kaj je fora tiste aplikacije?

 

Hidden Side app: AR fore, poskeniraš komplete, ki jih imaš, dobiš like/duhce za igrat, jih upgradaš. Z vsakim novim kompletom odkleneš nove stopnje za igrat. Kul je, da je v slovenščini, ampak gre pa hitr baterija :D 

 

Sine je lani že načrtoval hidden side pa jurski park komplete za božička, rojstni dan itn. Potem so pa najavili Super Mario.... and the rest is history :D Mi je rekel, da naslednja tri leta hoče dobivati samo Mario Lego komplete.... ammm, kam boš pa vse to dal? "ne vem" :P lol :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...