Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

na lego strani se prijavis. Ni ti treba yapravit niti eura

sam meni to ze ene 2 leti ne dela in se nism nikoli nekaj tresu da bi si zrihtal vip. Vecje sete grem iskat v milano in mam njihovo kartico. Za 100e nakup mas 10 tock se pravi 10e. Z parimi hudimi seti mas takoj na kartici za eno skatlo free. Boljsi deal kot VIP tocke 

 

 

Povezava do prispevka
ayrton79 reče pred 1 uro:

Kakšen spaceship je to? Iz katerega leta? Izgleda kot da je 80s, sam da ni. Prvič vidim, hud je.

70816 bennys spaceship, spaceship, spaceship

iz lego movie

 

 

drgac pa vip je res obligatorno met.

Kr brez njega bos ostal brez vip darila ob nakupu porscheja, 16.2.

tut v milanu ga ne bos dobil.

pa glede na to, da je free, je nobrainer ne met vipa.

Povezava do prispevka
Boris reče pred 2 urama:

na lego strani se prijavis. Ni ti treba yapravit niti eura

sam meni to ze ene 2 leti ne dela in se nism nikoli nekaj tresu da bi si zrihtal vip. Vecje sete grem iskat v milano in mam njihovo kartico. Za 100e nakup mas 10 tock se pravi 10e. Z parimi hudimi seti mas takoj na kartici za eno skatlo free. Boljsi deal kot VIP tocke 

 

 

kr pogosto majo tud x2 tocke

 

za batwang sem dobil skor 3k tock :D

Povezava do prispevka
ArtaX reče pred 14 urami:

 

Nice.

Lego je itak vedno naložba. Če ne rata finančno, pa vsaj ostane kot "igrača". Meni je sam žal, da je v moji mladosti precej tega bilo darovanega namesto, da bi mi shranili...

Meni so pa mati vse shranili ampak je vse zmiksano v par ogromnih skatlah. Uporabljam ko delam kk moc pa mi  kosi falijo. 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 5 urami:

Meni so pa mati vse shranili ampak je vse zmiksano v par ogromnih skatlah. Uporabljam ko delam kk moc pa mi  kosi falijo. 

 

V bistvu so bili darovani najstarejši seti kjer so bile recimo škatle v slabem stanju ali pa se ji je zdelo "brezvezno". Zgleda je sama ugotovila napako, ker od neke točke dalje je bilo vse spravljeno.

Samo dva taka, ki sta storila "darovan" konec in se mi trga ko samo pomislim: 6783 in 6940 :( And the list goes on

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...