Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

Ok. Pogledi so res različni (in prav je tako), ker meni se tak 2D-mozaik iz krogcev vsekakor zdi zelo beden lego izdelek oziroma sploh-ne-lego-izdelek. Večji respekt bi dal takemu gobelinu. Če bi to videl, preden ga je Lego (po mojem posiljeno) sfural, bi rekel, da gre za nadobudno stvaritev iz onih otroških žebljičkov.

 

Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 7 minutami:

Ok. Pogledi so res različni (in prav je tako), ker meni se tak 2D-mozaik iz krogcev vsekakor zdi zelo beden lego izdelek oziroma sploh-ne-lego-izdelek. Večji respekt bi dal takemu gobelinu. Če bi to videl, preden ga je Lego (po mojem posiljeno) sfural, bi rekel, da gre za nadobudno stvaritev iz onih otroških žebljičkov.

 

bedn mi je recimo od lega death star pa sm ga pac dobu kot darilo. Ampak kot set mi je beden in ne bi nikol dal 600.- Tale vader pa je lep razstavni kos 

Povezava do prispevka

Fak tale Barracuda Bay me matra že od pamtiveka. Koliko dni traja ponavadi z lego.com da pride roba? Do sedaj sem vedno naročal na bricku pa razmišljam, da bi naročil za spremembo tu. Pa končno še kako točko zraven dobim :P

Je treba bit na kaj pozoren?

Povezava do prispevka
ArtaX reče pred 29 minutami:

Fak tale Barracuda Bay me matra že od pamtiveka. Koliko dni traja ponavadi z lego.com da pride roba? Do sedaj sem vedno naročal na bricku pa razmišljam, da bi naročil za spremembo tu. Pa končno še kako točko zraven dobim :P

Je treba bit na kaj pozoren?

tam nekje 10 dni se je k meni furalo od narocila do dostave

 

ja skatle so skos zmeckane :D

 

Povezava do prispevka

Moje skatle od lega so praviloma mint.

se pa seveda kdaj zgodi, da dpd kaj pomecka.

ce ti to gre v nos, vrnes.

Moja narocila rabijo kak teden, da pridejo s ceske do slovenije.

pozoren mors bit sam na to, da vip tocke, ki jih dobis, pametno vnovcis.

zdaj so “in” recimo collectible vip coins, ki so na ebayu od 50€ dalje/kom.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...