Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

Ma k mulc sem si vedno želel Barracudo pa nikoli ni blo.
Pa ql je, ker so vrečke posebej. Je bilo včasih tudi tako? Vedno sem strgal škatlo in nakup zmetal vse kocke in potem sestavljal.

Tk, da je luštno obujati stare spomine. Se pa ne spomnim, da bi me pri sestavljanju kdaj bolel hrbet :D

uredilo bitje AMF
Povezava do prispevka
stom1c reče pred 22 urami:

No ce boste kdaj sestavljali roller coaster, ga ne na tleh, ampak na mestu, kjer bo razstavljen, ker drugace bo problem :D

 

Neeeee ni res ni res!!! :)

Jst ga prestavljam 1x tedensko iz police na tla in nazaj :) dejansko bo tale set fajn izkoriscen tud kar se igranja tice:) 

Se ga da fajn zagrabit! 

 

Bi pa nekaj rekel... 

Zdej more it komplet set na remont, ker vlakci ne tecejo vec tako gladko kot takrat ko je bil set sestavljen. 

Morem pregledat ce je vsepovsod ok spojeno vse pa prebrisat vse ker mislim da zna biti tud prah problem, cetudi izgleda da ga ni. Se je kdo ze soocil s tem problemom na tem setu? 

Povezava do prispevka
AMF reče pred 2 urama:

Ekola končal! Plan je bil, da bo na koncu samo ladja, ampak mi je zadeva zelo simpatična tk da bom pustil, kot je.

Za naprej pa še ne vem, če bi vzel Mos Eisley ali Daily Bugle... ali pa oboje

 

Pisulaaaaaa, ne delaj lustov:) 

Budget mi je usel iz rok, ampak tale dva sta tud na wishlisti... Sicer ne v prvem planu, ampak ja... 

 

Jst razmisljam o stranger things preden ga ukinejo

Povezava do prispevka
Kinetic reče pred 2 urama:

 

Neeeee ni res ni res!!! :)

Jst ga prestavljam 1x tedensko iz police na tla in nazaj :) dejansko bo tale set fajn izkoriscen tud kar se igranja tice:) 

Se ga da fajn zagrabit! 

 

Bi pa nekaj rekel... 

Zdej more it komplet set na remont, ker vlakci ne tecejo vec tako gladko kot takrat ko je bil set sestavljen. 

Morem pregledat ce je vsepovsod ok spojeno vse pa prebrisat vse ker mislim da zna biti tud prah problem, cetudi izgleda da ga ni. Se je kdo ze soocil s tem problemom na tem setu? 

Ja to mas zato, ker ga prestavljas :D

Povezava do prispevka

mimovrste
SKOKVVODO
-10€ ob nakupu nad 100€, naj bi delovala samo v telefon aplikaciji, vendar deluje tudi na spletni strani.

 

valda dajo kodo po tem k narocim

 

sm skenslal narocilo

razbil na 3 narocila, prisparal 30€

#cigo

uredilo bitje Lenkas
  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...