Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...

Sestavljam set srednjeveške kovačnice. Kupljene v lego trgovini.

Malo sem se zaklal, ko sem prvih 5 vrečk kar skup nametal v 3 različne posode haha x)

Se vidi, da sem čisti začetnik s temi bolj naprednimi kreacijami skupine Ideas. A zdaj vem, kaj bom naredil za drugo fazo kovačnice in tudi z ostalimi seti.

 

Tako da kar nekaj časa traja, ampak po kakšni 1 uri sestavljanja sem še daleč do konca, ampak res uživam v vseh teh detajlih in podrobnostih kovačnice.

 

Imam pa še set pirati barakudskega zaliva, ki bo tudi prišel na vrsto za sestavljanje. :)Hvala @Tomyboy za prodajo tega piratskega seta. Pa njegova zbirka in MOC-i  :worship:

 

 

 

 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Tako, prva faza kovačnice končana. Za danes je bilo dovolj sestavljanja :D Jutri nadaljujem. 

 

Malo mi je čudno, da  je na koncu ostalo polno rezervnih kock. Tu se človek vpraša, če ne spada katera od teh viška kock nekam za 'mašilo' in da sem spregledal v načrtih.

 

Po prvi fazi je celokupna izkušnja zelo super.
Edna stvar, ki mi je za krajši moment zbila motivacijo nadaljevanja je bilo sestavljanje skupka lističev drevesa, ko sestavim enega in sem se mal zafrkaval. Potem pa vidim v navodilih da moram narediti za to drevo vse skupaj  4 skupke vej in lističev :lol:

Sem se z rokami držal po glavi in minuto kasneje pač nadaljeval z delom, če sem že toliko naredil.

 

 

 

 

uredilo bitje Henrik
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...