Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

Tale grad bo zadeva, ki bo na voljo v normalni prodaji in lahko prej ali slej pričakujemo tudi na kakem Mimovrste ali Mullerju s popustom, ali pa bo tako omejen, da ga bodo razgrabili v nekaj dneh/tednih in bo potem samo še na ebayu za 1k?

Povezava do prispevka

Tudi meni se zdi, da grad ni na nivoju kovačnice. Sicer malo popravi vtis, ko ga podrobno pogledaš in v zaprti opciji. Tista prvotna slika pa res ne deluje nič posebnega.

 

Glede na to, da je Psiaki zraven bo verjetno sestavljanje zabavno in precej play featurjev. Za takšno zadevo bi kot otrok kričal kolikor bi lahko in se valjal po tleh v trgovini z igračami. Kot display model pa izgleda bolj švoh se mi zdi.

Povezava do prispevka

a se je komu na 080-828-006 (lego support slovenia) ze kdaj kdo javil v slovenscini?

 

jst nism se dobil slovensko govorecega supporta

 

vedno je not avaliable pa izberem angleski jezik pa dobim italjana/nemca/...

 

danes pa prvic americanka

 

kva je dobr zrihtala, vse je razumela da mam 2 naslova, zrihtala tocke, popust, pick-a-brick, res top

Povezava do prispevka
Lenkas reče pred 1 uro:

a se je komu na 080-828-006 (lego support slovenia) ze kdaj kdo javil v slovenscini?

 

jst nism se dobil slovensko govorecega supporta

 

vedno je not avaliable pa izberem angleski jezik pa dobim italjana/nemca/...

 

danes pa prvic americanka

 

kva je dobr zrihtala, vse je razumela da mam 2 naslova, zrihtala tocke, popust, pick-a-brick, res top

Ja jst sm se ze pogovarjal po slovensko.

niso pa native speakerji :)

Povezava do prispevka

Tale Loop Coaster me prav živcira. Bi, pa ne bi, pa bi, pa ne bi. Drag se mi zdi. Kljub temu, da je pri nas cenejši za 40€, se mi še vedno zdi visoka cifra na razmerje kocka/€ :(

Imamo doma Roller Coaster in ringlšpil in bi tale pasal zraven. Manjkata nam še Haunted Mansion (Mimovrste 213€) in pa veliko kolo, tako da o neki kompletnosti tematike ne morem glumit. Zgleda super fun zadeva...samo cena. Jeseni bo pa še dražje (so mi rekli, da septembra bodo podražili). Decisions, decisions...

 

A je kdo vzel?

A je kdo vzel Haunted Mansion? = je kul?

Povezava do prispevka
ArtaX reče pred 2 urama:

Tale Loop Coaster me prav živcira. Bi, pa ne bi, pa bi, pa ne bi. Drag se mi zdi. Kljub temu, da je pri nas cenejši za 40€, se mi še vedno zdi visoka cifra na razmerje kocka/€ :(

Imamo doma Roller Coaster in ringlšpil in bi tale pasal zraven. Manjkata nam še Haunted Mansion (Mimovrste 213€) in pa veliko kolo, tako da o neki kompletnosti tematike ne morem glumit. Zgleda super fun zadeva...samo cena. Jeseni bo pa še dražje (so mi rekli, da septembra bodo podražili). Decisions, decisions...

 

A je kdo vzel?

A je kdo vzel Haunted Mansion? = je kul?

Haunted mansion je zelo kul!

ce natancno sestavljas, se nic ketna ne zatika, tako kot eni jamrajo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...