Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

ce ima kdo se priporocam za posherat

 

drugace gremo pa lahko v group buy

 

https://bricksgarage.com/product/3-in-1-bundle-instructions-for-set-10295-alternative-models-c373-lc5000-p992s/

 

top trije so v bundlu znizani

 

ostali pa tut

 

pa ce 3 uzames se 16% popusta

 

recmo trojni bundle, gt40 pa se enga

uredilo bitje Lenkas
Povezava do prispevka

Ej dečki kaj pa vi naredite s škatlami? Vržete stran ali hranite?

 

Ker te škatle res veliko prosora zasedejo, po drugi strani pa je set verjetno precej več vreden čez čas če imaš škatlo.

 

Kaj pa če bi jih sploščil? Potem jih lahko več daš na kup? 

 

Preveč prostora zasedejo tako kocke kot krama, ki jo dobiš zraven:wacko:

Povezava do prispevka
Feget reče pred 1 uro:

Ej dečki kaj pa vi naredite s škatlami? Vržete stran ali hranite?

 

Ker te škatle res veliko prosora zasedejo, po drugi strani pa je set verjetno precej več vreden čez čas če imaš škatlo.

 

Kaj pa če bi jih sploščil? Potem jih lahko več daš na kup? 

 

Preveč prostora zasedejo tako kocke kot krama, ki jo dobiš zraven:wacko:

 

Nekaj časa (desetletij) sem jih sparal. Pred kratkim pa sem temu naredil konec, ker enostavno ni bilo prostora. Sem pa zarezal pri vsaki prednjo stran oz. pri ta starih obdržal tisti old school "pokrov". Prodajat nimam namena, tako da sem si rekel da mi jemlje samo prostor. 

 

Priznam pa, da mi je bilo hudo zmasakrirati škatle po toliko letih :cry:

 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 12 urami:

Ej dečki kaj pa vi naredite s škatlami? Vržete stran ali hranite?

 

Ker te škatle res veliko prosora zasedejo, po drugi strani pa je set verjetno precej več vreden čez čas če imaš škatlo.

 

Kaj pa če bi jih sploščil? Potem jih lahko več daš na kup? 

 

Preveč prostora zasedejo tako kocke kot krama, ki jo dobiš zraven:wacko:

Male v vlke, vlke v vecje, vecje v ogromne in na vikend na podstresje.

kombo vse kocke + nacrt + skatla je se vedno najboljsi

Povezava do prispevka
Lenkas reče Dne, 18. 8. 2022 at 15:52:

ce ima kdo se priporocam za posherat

 

drugace gremo pa lahko v group buy

 

https://bricksgarage.com/product/3-in-1-bundle-instructions-for-set-10295-alternative-models-c373-lc5000-p992s/

 

top trije so v bundlu znizani

 

ostali pa tut

 

pa ce 3 uzames se 16% popusta

 

recmo trojni bundle, gt40 pa se enga

Sem danes kupil tega Porscha, če ni nikjer teh piratskih navodil za dobit ti lahko jaz primaknem polovico.

Povezava do prispevka
Boris reče pred 2 urama:

Mene zena za jajca ce zacnem se to gomilit v kleti. Ze tko serje vsakic k gre v klet za tiste dve velike skatle

 

To pa ženske znajo ja. Jaz sem že tretjič moral premikati vse škatle na drug plac pa imam občutek, da jih bom kmalu moral spet :) Sem ji zdaj kupil LEGO orhidejo, da bo malo bolj razumevajoča :)

 

Povezava do prispevka

Ej dečki kakšno pa je kaj vaše mnenje o kitajskih MOC gusarskih ladjah?


Predvsem imam v mislih tri res ogromne beštije - vse cca. 4000 kosov. Flying dutchman, Queen Ane's Revenge in The Sun Ship. Vse tri so res prašiče, nova barracuda je kot otroček proti njim. Ne vem pa koliko so kitajci kaj mojstri tega, da naredijo uživantski set. Malo sem gledal opise ladij in naj bi bile res svinjsko impresivne na pogled, da pa užitek pri sestavljanju ni na nivoju lego kreacije.


Kaj menite? Aja pozabil sem omeniti, da so tudi svinjsko poceni (pa da sem mega fan gusarskih ladij). Po drobrih 100 evrov se jih že da dobiti :)

 

flying dutchamn.jpg

queen ane.PNG

sun ship.jpg

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka

Kaj je to zdaj nek lego elitizem bullshit:rofl:

 

Dečki odraski moški ste, ki se igrate s kockami. Ne mi zdaj tukaj srati o nekem vip statusu:rofl:

 

Sudat: na alixpress ga imaš, ampak jaz bi počakal, da cena pade na kake 150 dolarjev.

uredilo bitje Feget
  • Račka +1 2
  • Trol 3
Povezava do prispevka

Tale Pickup mi je bil pa do sedaj najboljsi Creator set kar se avtomobilov tice. Kako so ga spolirali, okrogle linije, delujoc volan, en kup stvari za zraven... top, tole je res vredno imet v zbirki ce ste navduseni nad avtomobili :D  slike mu delajo krivico, v zivo je res enkraten. 
 

 

9616BE01-94EB-46F8-A285-B57E393376AE.jpeg

Povezava do prispevka

Danes po 5ih letih ponovno sestavil set 10193 (Village market al neki takega). Fak kako je to pokal. Niti eno rjavo okno ni ostalo celo. Spet sindrom rjavih (redish-brown) kock. FML. Full hudo imet redek set in po vsakem sestavljanju dokupovat kocke. 

Najelpse pa je to ko na Bricklinku ne veš ali kupuješ "stare" rjave kocke ali že nove, kjer (naj bi bila) težava odpravljena. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...