Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 1 uro:

@XEcutIor: hej, te Lego Mario zadeve sicer že nekaj časa gledam. Me kar mika... je vredno? Napiši kaj več. :) 
Vem samo, da se obrazi spreminjajo (nek lcd v ključnih figuricah). Nimam pa pojma o igralni mehaniki, P/P itd. 

 

@DaCapo sem šel celo tako daleč, da sem napisal kratko recenzijo na mojem Tumbler profilu o tej reči. Sicer je v angleškem jeziku, vendar če si ljubitelj videoiger in LEGO kock, ti razumevanje napisanega ne bi smelo delati težav :) :

 

https://thegame-r-boy.tumblr.com/post/626063306254401536/lego-mario-time-a-short-review-of-a

 

 

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka
1min3 reče Dne, 10. 8. 2020 at 10:40:

Si predstavljam, da Aston Martin (oz. Bond-mobil :) ) zna biti vrhunski zaradi vseh vključenih gadgetov.

Mene edino odbija, da so naredili preveč škatlastega v primerjavi s pravim DB5... Ko bi le uspeli malo bolj ujeti seksi linije pravega...

 

 

To se strinjam in recimo naslikah izgleda štorast, ampak potem ko pa sestavljaš vse skupaj pa ko gledaš da jim je uspel ujet nekako duh bondovega avtomobila, potem marsikaj odpustiš. Poleg tega izgleda v živo neprimerno boljši. Je pa pač lego ja in ni nekih pravih oblin :) To je tak kot da bi hotel pri minecraftu imet okrogle glave :)

Povezava do prispevka
XEcutIor reče Dne, 10. 8. 2020 at 20:08:

 

@DaCapo sem šel celo tako daleč, da sem napisal kratko recenzijo na mojem Tumbler profilu o tej reči. Sicer je v angleškem jeziku, vendar če si ljubitelj videoiger in LEGO kock, ti razumevanje napisanega ne bi smelo delati težav :) :

 

https://thegame-r-boy.tumblr.com/post/626063306254401536/lego-mario-time-a-short-review-of-a

 

 

 

Se spotaknem ob ta 'rivju', kajti v resnici ne izvem, kaj prida. Zlasti ne, v cem je poanta seta. Kaj pocnes, ko je 'sestavljen'? Lahko z osnovnim kompletom naredis vec poligonov? 

Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 53 minutami:

 

Se spotaknem ob ta 'rivju', kajti v resnici ne izvem, kaj prida. Zlasti ne, v cem je poanta seta. Kaj pocnes, ko je 'sestavljen'? Lahko z osnovnim kompletom naredis vec poligonov? 

 

Ok, dober no, niti približno ni na nivoju legendarnega JCT-ja™, se strinjam.

 

Vendar tak je pač moj osebni zelo skromen anglosaški slog pisanja.

 

Glede na to, da sem zadevo plačal čisto osebno, torej nisem bil od nobenega “sponzoriran”, je za moje pojme čisto legit.

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

Sej (po moje) ga ni zmotil slog pisanja, ampak to, da sploh ne poveš kaj je fora seta, zaštekamo da ma Mario lcd obraz, ki se spreminja glede na drugo interaktivno kocko na katero ga postaviš in da lahko neki kocke obracas v appu, ampak nič ne omenis (vsaj mene to zanima), če si pri igranju prepuščen domišljiji ali ti aplikacija ponuja kake igre/goale povezane s setom, ki si ga sestavil.

 

Sicer pa simpatičen blog, sem že včeraj gledal, pa sem pol še vse reviewe zborovanj prebral.

Povezava do prispevka
Doppelganger reče pred 51 minutami:

da sploh ne poveš kaj je fora seta, zaštekamo da ma Mario lcd obraz, ki se spreminja glede na drugo interaktivno kocko na katero ga postaviš in da lahko neki kocke obracas v appu, ampak nič ne omenis (vsaj mene to zanima), če si pri igranju prepuščen domišljiji ali ti aplikacija ponuja kake igre/goale povezane s setom, ki si ga sestavil.

 

Pravzaprav je Main Goal pri tej “igrački”, da dobiš čim več kovancev v eni igralni rundi znotraj igre. Igralni čas pa traja približno 60 sekund. Začneš takoj, ko Mario postaviš nad zeleno pipo. Konča se pa pri zastavi. Potem, ko enkrat dosežeš cilj, se ti kovanci seštevajo na app-u. Nimaš pa nobenih možnosti deljenja tega uspeha. Nič važenja. Samo več kovancev kot imaš, več veljaš. Ali nekaj takega.

 

Seveda lahko tudi slikaš tvojo progo in jo deliš z ruljo. To pa je tudi vse.

 

Mogoče sem res pozabil napisati v opisu, da manjkajo dosežki (archievementi) znotraj te igre. Ki pa je konec koncev narejena za otroke. Drugo je NES LEGO set, ki je namenjen bolj odraslim osebam. Kot sem jaz - nek hibrid (Manchild?) očitno ;) 

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

Evo, tudi sam sem danes dobil LEGO-tov NES set od poštarja pripeljanga 🙂 in MADONA, kolko velka & težka škatla je to! 😮

Si nisem mislil, da bo vse tako težko, med 3-4 kg.

Zdaj pa samo še cajt si najdit za sestavit 👍🏻

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...